مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع موکت پرز بلند با کیفیت و قیمت مناسب

کفش پوش ها نقش بسیار مهمی در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه دارند. استفاده از موکت در طراحی کف از قدیم تا به امروز مرسوم بوده است. در زندگی امروزه انواع موکت تایل،موکت کوتاه و موکت های پرز بلند جای موکت های قدیمی را گرفتند. یکی از جدید ترین موکت ها در طراحی خانه  موکت تافتینگ یا موکت پرز بلند است که زیبایی ظاهری خارق العاده ای را در طراحی خانه  ایجاد میکند.

به طور کلی موکت ها عایق گرما و صوت هستند ولی موکت های پرز بلند در محیط های سرد به خوبی گرما را به کف خانه انتقال میدهد  و پرزهای بلند آن مانع از انتقال صوت به طبقه های زیر می شود. طرح های متنوع و رنگ های بسیار زیبا این مدل پرده بلند و هماهنگی کامل با هر نوع طراحی خانگی دارد.

موکت پرز بلند بسیار قیمت مناسبی دارد و می‌تواند جای فرش ماشینی را در طراحی خانگی را بگیرد. ضخامت و کیفیت موکت های پرز بلند بسیار خوب است و زیبایی تحسین بر انگیزی دارد در زمستان گرم و در تابستان نرم و راحت است.این موکت ها در ایران مشتری های زیادی دارد و بازار نسبتا خوبی را راه انداخته است.

خرید انواع موکت پرز بلند با کیفیت و قیمت مناسب

ویژگی انواع موکت های پرز بلند

ویژگی انواع موکت های پرز بلند

موکت پرز بلند از چهار بخش: پرز موکت، استر روی کار، استر زیر کار و چسب تشکیل شده است. پارامترهای مختلفی وجود دارد در ساخت یک موکت پرز بلند با کیفیت دخیل است. مهمترین شاخص می‌توان نسبت وزن به سطح موکت دانست که نشان‌دهنده چگالی موکت و میزان درهم تنیدگی پرز های به کار رفته در موکت های پرز بلند است. شاخص  دیگر ارتفاع پرز موکت تافتینگ است که نشان دهنده ضخامت موکت پرز بلند است پرز ها باید در عین حال که ارتفاع دارند در برابر کوبیده شدن کاملا  مقاوم باشد و در گذر زمان حالت خود را از دست ندهند.کوبیده شدن موکت زمانی رخ میدهد که پرزهای موکت در فرهنگ ریسندگی به اندازه کافی تایید نشده و از استحکام لازم برخوردار نباشد. از دیگر ویژگی ها می توان به فرش گونه بودن آن اشاره کرد و می تواند جایگزین فرشهای ماشینی باشد.لطیف بودن، راحتی و نرمی، عدم بازدهی و مقاومت در فشار اجسام سنگین، مقاومت بالا و عدم سایش و برخی از مزایای موکت است که موجب رضایت خریداران می شود

الیاف به کار رفته در تولید موکت های پرز بلند

الیاف به کار رفته در تولید موکت های پرز بلند

موکت های پرز بلند را میتوان با چند نوع الیاف تولید کرد. الیاف موکت های پرز بلند در ترکیب های رنگی متفاوت هستند دارند، نوع های الیاف رنگی یا ترکیب چند رنگ الگوهای رنگی چاپی یا تصادفی، یک رنگ و یا سفید خالص را می توان در این موکت ها استفاده کرد. تنوع در الیاف و رنگ بندی باعث شده تا طرح های متفاوتی از موکتهای پرز بلند در بازار عرضه شود.به عنوان مثال موکت پرز بلند پلاش الیاف آن پیچ و تاب کمی دارند و سطح ظاهری صاف و یکدستی را ارائه می دهد یکی از پر طرفدارترین موکت های پرز بلند هستند که گاهی به آنها موکت های مخملی نیز گفته می شود.

میزان تولید موکت پرز بلند در شرکت های مختلف

میزان تولید موکت پرز بلند در شرکت های مختلف

میزان تولید موکت پرز بلند در شرکت ها یک روند عادی رو ندارد و بستگی به بازار مربوط و تقاضایی که مشتریان میکند دارد.

شرکت هایی که در تولید موکت تافتینگ کار می کنند می توان اشاره کرد به

  • شرکت پالاز موکت
  • شرکت ظریف مصور
  • تولیدی کرمان موکت
  • صنایع موکت همدان

که هر کدام از این شرکت ها  به قیمت ها و طرح ها دارای در خواست و تقاضاهای مختص  خود هستند البته قیمت موکت ها مخصوصاً موکت های  تافتینگ همیشه  در حال تغییر  میباشد  و دلایل مختلفی نیز دارد ولی از از اصلی ترین دلیل های آن می توان به

  • بالا و پایین شدن نرخ ارز
  • تغییر قیمت مواد اولیه بازار 
  • و…

اشاره کرد.

برخلاف موکت های دیگر مدل های تافتینگ بخاطر داشتن کیفیت بالاتر از قیمت بالاتری نیز برخورد دار هستند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0