مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع طرح های فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی

امروزه، برای خرید انواع طرح های فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی،می توان به نمایشگاه ها و سایت های مربوطه مراجعه نمود؛ و با اطلاع از قیمت و طرح آنها،اقدام به خرید کرد.فرش ۷۰۰ شانه،محبوب ترین فرش خریداری شده، توسط مردم است.خرید انواع طرح های فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی

فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی چیست

فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی چیست فرش ۷۰۰ شانه، انواع مختلفی دارد؛ 

  • فرش ۷۰۰شانه واقعی
  • فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی
  • و فرش طرح ۷۰۰ شانه

که ما می خواهیم در این مطلب،شما را با فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی آشنا کنیم؛پس بهتر است ابتدا، بدانیم که اصلا فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی چیست؟!…

فرش های هفتصد شانه تبدیلی،به فرش هایی گفته می شود، که توسط دستگاه های فرش ۵۰۰ شانه بافته می شوند.به طور معمول،این نوع فرش ها، توسط تغییر هایی که در دستگاه اعمال شده است،با تراکم عرضی ۷۰۰ گره، و تراکم طولی، در حدود ۱۵۰۰ گره هستند؛ ۷ رنگ از این محصول،در بازار موجود می باشد.

البته باید گفت که این نوع فرش،در نوع تبدیلی خود، قیمتی مناسب تر نسبت به انواع، فرش های ۷۰۰ شانه ی دیگر دارد؛ و افراد بیشتری قدرت خرید این نوع فرش را دارند.

راه های تشخیص فرش ۷۰۰ شانه واقعی از تبدیلی

راه های تشخیص فرش ۷۰۰ شانه واقعی از تبدیلی فرش،یکی از مهم ترین و ضروری ترین لوازم خانه،محسوب می شود؛ به همین خاطر، اکثر خانواده ها،در خرید فرش،به نوع فرش و کیفیت و جنس آن، دقت بسیاری دارند؛ چرا که فرش در خانه، از آن دسته لوازمی است که کمتر تعویض و یا دور انداخته می شود؛ پس بهتر است، نسبت به نیاز خود و مناسب خانه هایمان،خرید کنیم.

همانطور که می دانیم فرش به دو دسته ی ماشینی و دستباف، تقسیم می شود، که هر کدام از این دو نوع فرش، امروزه هم مورد استفاده واقع می شوند.

در گذشته های دور، ملت ها و قوم ها،نسبت به رسومات خود، فرش های خانه شان را خودشان می بافتند،که اینکار زمان زیادی می خواست تا فرش آماده استفاده شود؛اما امروزه،با تکنولوژی برتر روز، دستگاه های بافنده، جای انسان هارا گرفته و البته در زمان نیز صرفه جویی زیادی می کنند.

فرش ۷۰۰ شانه نیز،با استفاده از دستگاه های مدرن امروزی، بافته و به بازار عرضه می گردد. حال ما قصد داریم، روش های تشخیص یک فرش ۷۰۰ شانه ماشینی واقعی، از نوع تبدیلی آن را،به شما بگوییم.

فرش هایی با کیفیت خوب و مرغوب،باید دارای نکات زیر باشند تا بتوان به راحتی فرش خوب و واقعی را، از فرش تبدیلی تشخیص داد.

همانطور که گفتیم فرش ۷۰۰ شانه در سه نوع: واقعی، تبدیلی و طرح ۷۰۰ شانه، در بازار موجود است،اما بهتر است راه های تشخیص فرش ۷۰۰ شانه واقعی از تبدیلی را بدانیم،تا خریدی مطمئن داشته باشیم.

فرش واقعی را می توان،به راحتی از روی الیاف و تراکم آن،به خوبی تشخیص داد.

فرش هفتصد شانه اصل، تراکم های مختلفی دارد؛ این تراکم ها که به صورت: ۱۰۰۰، ۲۲۵۰ ، ۲۵۵۰ و ۳۰۰۰ عرضه می شود،که به صورت  ۸ ، ۱۰ و ۱۲ رنگ نیز،عرضه می گردد.

اگر می خواهید فرش خوب و مرغوب ۷۰۰ شانه واقعی را خریداری کنید؛ بهتر است که به تراکم آن دقت کافی داشته باشید؛فرش ۷۰۰ شانه واقعی را می شود،اینطور تشخیص داد که،تراکم آن ۲۵۵۰ باشد؛ زیرا این تراکم، بهترین نوع تراکم فرش ۷۰۰ شانه اصل است.

در کل می توان،یک فرش خوب و با کیفیت را، از چک کردن سریال آن با فرش،گارانتی معتبر فرش، ضمانتنامه و بیمه فرش، تشخیص داد.البته که الیاف به کار برده شده در فرش، روشن بودن و زنده بودن طرح آن،می تواند شاخصه ای برای واقعی بودنش نیز باشد.

ارائه فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی در طرح های متنوع

ارائه فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی در طرح های متنوع ارائه فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی در طرح های متنوع،در بیشتر فروشگاه های معتبر فرش با کیفیت نسبی و قیمتی مناسب، انجام می شود.

فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی،به دلیل قیمت مناسب و پایین آن نسبت به فرش های دیگر، و همچنین به خاطر داشتن طرح های متنوع و زیبای آن، مورد استقبال بسیاری از خانواده ها قرار می گیرد. این نوع فرش، در کارخانه هایی با به روز ترین و مدرن ترین دستگاه ها،بافته می شود؛ و با طرح های زیبا و مختلف، به بازار برای فروش، عرضه می گردد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0