مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان ترین موکت های بازار

27

موکت های ارزان موجود در بازار دارای چه ویژگی ها و چه مشخصاتی هستند؟ این موکت ها در چه طولی بافته می شود و برای خرید ارزان ترین موکت های بازار از کجا اقدام کنیم؟
موکت ها بر خلاف فرش ها قرار است تمام سطح منزل شما را بپوشانند، پس آنها از این لحاظ تاثیر گذاری بسیار مهمی در دکوراسیون منازل شما دارند، موکت ها امروزه در طیف وسیعی از زنگ ها و مدل ها به بازار عرضه می شود. با توجه به نقش مهم موکت در دکوراسیون به شما توصیه می شود از خرید موکت ارزان ولی بی کیفیت خودداری کنید تا مجبور نشوید خیلی زود نسبت به خرید دوباره آن اقدام کنید.

مشخصات انواع موکت های ارزان بازار

جنس عمده موکت ها از پروپیلن است، موکت ها در طرح ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه می شود. طول پرز و تراکم الیاف از مشخصات موثر در تعیین قیمت موکت به شمار می رود. اگر منزل شما منزل پر رفت و آمدی است توصیه می شود از موکت های با پرز بلند و متراکم استفاده کنید، اگر این گونه نباشد موکت شما خیلی زود خراب می شود.
یکی از موکت های ارزان موکت های کبریتی هستند، از محاسن موکت های کبریتی این است که خیلی سبک بوده و به راحتی شسته می شوند اما اگر منزل شما پر رفت و آمد از این نوع موکت ها نخرید.
امروزه امکان خرید انواع موکت های ارزان بازار از طریق سایت ها و مراکز خرید موکت وجود دارد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0