بازار فرش ایران
خانه / موکت ایرانا / خرید ارزان ترین موکت های بازار

خرید ارزان ترین موکت های بازار

موکت های ارزان موجود در بازار دارای چه ویژگی ها و چه مشخصاتی هستند؟ این موکت ها در چه طولی بافته می شود و برای خرید ارزان ترین موکت های بازار از کجا اقدام کنیم؟
موکت ها بر خلاف فرش ها قرار است تمام سطح منزل شما را بپوشانند، پس آنها از این لحاظ تاثیر گذاری بسیار مهمی در دکوراسیون منازل شما دارند، موکت ها امروزه در طیف وسیعی از زنگ ها و مدل ها به بازار عرضه می شود. با توجه به نقش مهم موکت در دکوراسیون به شما توصیه می شود از خرید موکت ارزان ولی بی کیفیت خودداری کنید تا مجبور نشوید خیلی زود نسبت به خرید دوباره آن اقدام کنید.

مشخصات انواع موکت های ارزان بازار

جنس عمده موکت ها از پروپیلن است، موکت ها در طرح ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه می شود. طول پرز و تراکم الیاف از مشخصات موثر در تعیین قیمت موکت به شمار می رود. اگر منزل شما منزل پر رفت و آمدی است توصیه می شود از موکت های با پرز بلند و متراکم استفاده کنید، اگر این گونه نباشد موکت شما خیلی زود خراب می شود.
یکی از موکت های ارزان موکت های کبریتی هستند، از محاسن موکت های کبریتی این است که خیلی سبک بوده و به راحتی شسته می شوند اما اگر منزل شما پر رفت و آمد از این نوع موکت ها نخرید.
امروزه امکان خرید انواع موکت های ارزان بازار از طریق سایت ها و مراکز خرید موکت وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : مهندس خوانساری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128476696
شماره دفتر: 02166939640
شماره فکس: 02166939640
آدرس کانال: iranacarpet@

مطلب پیشنهادی

خرید موکت ظریف مصور طرح رویال

خرید موکت ظریف مصور طرح رویال

خرید موکت ظریف مصور طرح رویال برای منزل یا حتی فروش در مغازه بسیار سرمایه …