مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریده عمده تابلو فرش سه بعدی با طرح های متنوع

ایران با توجه به تاریخچه دیرینه که دارد مهد تمدن ها بوده است. زنان هنرمند ایرانی با بافت قالی و فرش ایرانی  هنر خود را در تمام دنیا به عرصه حضور گذاشته اند. فرش بافی در اوایل فقط به منظور رفع نیازشان بوده است تا برای خانواده و خانه شان زیراندازی تهیه کنند ولی به مرور زمان دریافتند که میتوان از این هنر تجارت کرد و سرمایه ای زیادی به دست آورد تابلو فرشها بیشتر جنبه تجاری داشتند که تابلو فرش سه بعدی طرفدار زیادی در دنیا پیدا کرد به همین دلیل تجار با خرید عمده تابلو فرش سه بعدی با طرح های متنوع  به عنوان صادر کنندگان فرش ایرانی سود فراوانی بدست آوردند. 

خریده عمده تابلو فرش سه بعدی با طرح های متنوع

ویژگی ها منحصر به فرد تابلو فرش سه بعدی

ویژگی ها منحصر به فرد تابلو فرش سه بعدیبافتن تابلو فرش چنان ذوقی در بافنده ایجاد میکند که با دل و جان مشغول کار میشود گویا زندگی خودش را رج به رج گره به گره میبافد. حالا که بافت فرش سختی کار زیادی دارد به طوری که جزء مشاغل سخت به حساب می آید پس بهتراست علاوه بر اینکه بافنده اوقات  فراغتش را با بافتن به سر میبرد راه درآمدی نیز برای آنان باشد. فرشهای سنتی جایگاه ویژه ای خودش را دارد که هر شهر و منطقه با توجه به فرهنگ و هنر و تاریخ خودش نقشه و گره و چله کشی فرشش متفاوت است که نشان دهنده ذوق ایرانی است.  

تابلو فرشهای دو بعدی به صورت تخت می باشد که آن هم مشتری خاص خودش را دارد اما تابلو فرش سه بعدی بسیار زیبا است با گلها و طرحهای برجسته که بعد از اینکه تابلو بافته شد و از دار قالی پایین کشی شد حالا نوبت به برجسته کاری میرسد برجسته کار با توجه به اینکه تابلو فرش با چه نوعی چله کشی شده با چه گره ای بافته شده گره ترکی باشد یا فارسی متقارن باشد یا نامتقارن ذوق و سلیقه خودش را به کار میبرد و با توجه به نقشه فرش اندازه کوتاهی و برجسته کاری را به عهده میگیرد اول کار باید فرش را به زیر دستگاه پرداخت فرش ببرد و به طور یکنواخت حاشیه، متن، لچک، ترنج را قیچی میزند. 

ویژگی ها منحصر به فرد تابلو فرش سه بعدی همان برجسته بودن فرش است و همچنین قیمت بالای آن که برای بافنده بسیار مهم است. 

طرح های خاص تابلو فرش سه بعدی

طرح های خاص تابلو فرش سه بعدیتابلو فرش با رنگ و نقش نگار زیبایش به خانه ها زیبایی میبخشد در خانه هر ایرانی یک تابلو فرش میدرخشد  که اصالت ایرانی بودن آن است. طرح های خاص تابلو فرش سه بعدی را میتوان به صورت کادو برای عزیزانمان هدیه برد که متاء بسیار ارزشمندی است چون ماندگاری زیادی دارد سالها خاطره ای این هدیه در ذهن آنها میماند. میتوان در مراسمات عروسی برای جهیزیه یا پاتختی فرش طرح خاص هدیه داد که باعث سرافرازی عروس میشود. همچنین برای سیسمونی بچه بنا بر دختر یا پسر بودن از تابلوهای فانتزی و عروسکی سه بعدی استفاده کرد برای کسی که تازه خانه خریده اگر قصد دارید هدیه ببرید پیشنهاد ما تابلو فرش دو بعدی یا سه بعدی میباشد. با همه این اوصاف که گفتیم فرش دستباف عمر طولانی دارد اما عواملی پیش می آید که موجب خراب شدن یا در آمدن ریشه قالی میشود. پس باید در محیط مناسب نگهداری شود عواملی که در این حیث دخیل اند مانند تابش مستقیم نور خورشید، گرما یا سرمای زیاد، آلودگی هوا میباشد. اگر مکان نگهداری فرش مرطوب باشد ممکن است کپک بزند یا قارچ بیافتد یا حشرات ریز درون فرش تخم ریزی کنند همه این عوامل  موجب پوسیدگی فرش می شود پس بهتر است برای زیبایی و عمر ماندگار تابلو فرش آن را قاب گرفت که قیمت تابلو فرش هم بالا برود. 

عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش ها

عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش هاتابلو فرشها جنسهای مختلفی دارند مثل ابریشمی، پشم، کرک، مرینوس، دورو، و گرد می باشد که هر کدام بسته به تعداد رنگ، ،تعداد نخ چله، جنس نخ چله، سایز تابلو و نقشه قیمتی دارند که در این میان تابلوی که از نخ ابریشم بافته میشود گرانتر از همه است واز لحاظ زیبایی و ظرافت نیز به طور ویژه زیبایی خیره کننده دارد و فرشهای که با نقشه کامپیوتری بافته میشوند زیباتر گران قیمت تراز فرشهایی هستند که با نقشه سنتی بافته میشود همه اینها عوامل موثر بر قیمت تابلو فرش ها هستند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0