مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریداران تابلو فرش های چاپی در اصفهان

تابلو فرش های چاپی یک نوع از زیباترین تابلو فرش ها هستند که دستخوش تکنولوژی روز هستند. در این نوع ابتدا تابلو فرش را از قبل آماده می کنند سپس تصاویری همچون عکس آیه قرآنی، عکس گل و یا انسان را بر روی آن چاپ می کنند البته با دانست که چاپ کردن را به وسیله ی دستگاه چاپ که بسیار پیشرفته است انجام می دهند.

خریداران تابلو فرش های چاپی در اصفهان

آشنایی با تابلو فرش های چاپی

 آشنایی با تابلو فرش های چاپی تابلو فرش چاپی یکی از جدیدترین تابلو فرش ها می باشند و در واقع روش تولید آنها به این صورت می باشد که اول تابلو فرش سفید بافته می شود سپس آن را در ابعاد مختلف برش می دهند بعد به وسیله رنگ های مایع آن را رنگ می زنند سپس در مرحله آخر طرح مورد نظر را بر روی آن به وسیله دستگاه مخصوص چاپ می کنند.تابلو فرش های چاپی دقیقا بر عکس تابلو فرش ماشینی هستند چرا که این تابلو فرش ها همان گونه که از اسم آنها مشخص است تابلو و طرح هر دو بافتنی هستند و تراکم آنها نیز بسیار بالا است. این طرح جدید چاپی با پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین واردات دستگاه های چاپ پیشرفته به داخل کشور محقق شد. تنوع طرح های خیلی شیک و زیبا با رنگ بندی های خیلی متنوع و همچنین قیمت مناسب و زمان تحویل خیلی کوتاه باعث شده است که طرفداران زیادی را به خود جذب کنند.

میزان کیفیت چاپ در تابلو فرش چاپی

میزان کیفیت چاپ در تابلو فرش چاپی باید توجه داشت که چاپ عکس بر روی تابلو فرش به وسیله دستگاه چاپ در حرارت خیلی بالایی صورت می گیرد به همین دلیل میزان دوام و ماندگاری عکس چاپ شده طولانی مدت است و به راحتی از بین نمی رود. بسیاری از افراد گمان می کنند که این عکسها با شستشو از بین می روند در صورتی که این یک گمان اشتباه است و همانطور که گفته شد این اتفاق نمی افتد و افراد می توانند برای شستشو از آب ولرم و شامپو فرش استفاده کنند.این نوع از تابلو فرش در مدت زمان خیلی کوتاهی تولید می شود و از ظرافت و زیبایی خیلی بی نظیری برخوردار است اما تراکم آن نسبت به تابلو فرش ماشینی پایین تر است به دلیل اینکه در این نوع طرح به وسیله دستگاه چاپ می شود و بافتنی نیست. بنابراین می توان گفت که کیفیت چاپ در این تابلو فرش ها بالا است و همچنین این نوع چاپی در مقایسه با انواع دیگر از قیمت مناسب تری برخوردار هستند به همین دلیل گزینه ی بسیار مفیدی برای خرید هستند. با تمام این اوصاف می توان گفت که تابلو فرش های ماشینی در مقایسه با این نوع چاپی گزینه  بهتری برای خرید هستند.

پذیرش سفارش چاپ طرح دلخواه شما بر روی تابلو فرش

پذیرش سفارش چاپ طرح دلخواه شما بر روی تابلو فرش امروزه افرادی که در زمینه چاپ تابلو فرش مشغول هستند سایر سفارشات مردمی را پذیرش می کنند در واقع این افراد فرش خام بافته شده از الیاف مناسب را خریداری کرده و آن را به قطعات مناسب برش می دهند البته باید دانست که زمینه آنها سفید رنگ است سپس باب میل مشتری زمینه آن را با رنگ های آماده رنگ آمیزی می کنند و هر طرحی را که مشتری بپسندد و سفارش دهد را بر روی آن چاپ می کنند.این نوع از تابلو فرش بیشتر برای هدیه دادن مناسب است به همین دلیل میزان تقاضا برای خرید آنها در بازار بالا می باشد.همچنین سایت های زیادی در این راستا طراحی شده اند که با قرار دادن نمونه کارهای خود در سایت طراحی شده این امکان را به مشتری می دهد که میزان کیفیت کار آنها را ببیند سپس سفارش دهد و مشتریان با ارسال عکس خود و یا طرح های مورد نظر خود به این سایت ها از طریق اینترنتی می توانند سفارش خود را ثبت کنند و بعد از اتمام کار تابلو فرش پیشنهادی برای آنها فرستاده می شود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0