مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جدیدترین نوع موکت ظریف مصور سرمه ای

موکت ظریف مصور سرمه ای یکی از پرطرفدارترین انواع موکت های شرکت ظریف مصور به شمار می آید. موکت یکی از انواع کف پوش هایی است که هم چنان طرفداران زیادی دارد. یکی از دلایل استقبال مردم از موکت های ظریف مصور، استفاده از متریال درجه ی یک در تولیدات این محصول می باشد. این شرکت حتی صادراتی به کشورهای افغانستان و عراق و ترکمنستان دارد، به طوری که به عنوان صادر کننده ی فعال و نمونه ی کشوری در چند سال اخیر انتخاب شده است. موکت ظریف مصور سرمه ای در انواع مختلف ساده و طرح دار به مشتریان ارایه می شود، که سرمه ای تیره، سرمه ای روشن و سرمه ای طرح دار از انواع آن می باشد.

جدیدترین نوع موکت ظریف مصور سرمه ای

اهمیت انتخاب رنگ مناسب برای موکت

اهمیت انتخاب رنگ مناسب برای موکتقبل از انتخاب رنگ موکت باید بدانیم که قرار است که این موکت در چه محلی استفاده شود. آیا قرار است که این موکت در فضای اداری استفاده شود؟ و یا هدف از خرید موکت استفاده از آن در فضایی مسکونی است؟اگر فضای مورد نظر مسکونی است آیا رفت و آمد در آن محل زیاد است.آیا حیوان خانگی در آن محل نگه داری می شود.آیا  خانواده دارای فرزند کوچکی است؟بعد از پاسخ به این سوالات می توان تا حدودی رنگ مورد نظر را انتخاب کرد،هر چند که انتخاب رنگ موکت کار ساده ای نیست زیرا باید با دیدن یک تکه موکت ،تصور کنیم که کل فضای ما با آن رنگ به چه صورتی در خواهد آمد.خوب است بدانیم موکت هایی با رنگ خنثی جزو پرفروش ترین موکت ها به حساب می آیند.اگر شما قصد تعویض موکت را در چند سال آتی ندارید بهتر است ریسک نکنید و رنگ روشن انتخاب نکنید و به سراغ رنگ های خنثی بروید.همچنین در خرید موکت به سراغ رنگ های خیلی تیره نروید ،چون این موکت ها آشغال را به وضوح نشان می دهند ،و گرد و خاک روی این فرش ها شکلی نامناسب به موکت های تیره می دهد.

با موکت سرمه ای چه فرشی ست می شود

با موکت سرمه ای چه فرشی ست می شودموکت سرمه ای از جمله موکت هایی است که با رنگ های زیادی ست می شود.به چند رنگ اشاره میکنیم. رنگ زرد رنگی است که کنار سرمه ای جلوه ای خاص پیدا میکند به این جهت که این دو رنگ کاملا با هم در تضاد هستند و این تضاد سبب نمایش بیشتر این رنگ ها می شود.فقط یادتان باشد که رنگ زرد مقدارش بسیار کم باشد.یکی دیگر از فرش هایی که می تواند ست مناسبی برای موکت سرمه ای باشد فرشی به رنگ زرشکی است. فرش سفید هم از جمله رنگ هایی است که کنار موکت سرمه ای زیبایی خلق می کند و علاوه بر آن سفید رنگی آرامش بخش است.شیک ترین و خاص ترین ست در کنار موکت سرمه ای فرشی به رنگ طوسی است که سبب می شود منزل شما مجلل به نظر برسد.

عرضه انواع موکت های ظریف مصور با قیمت مناسب

عرضه انواع موکت های ظریف مصور با قیمت مناسبموکت ظریف مصور به دلیل زیبایی و در عین حال کیفیت بالا توانسته مشتریان زیادی را جذب نماید،شرکت تولیدی ظریف مصور انواع مدل های موکت ها را در سایت شرکت به همراه قیمت و متریال بکار رفته در موکت ها در دسترس مشتریان قرار داده و امکان خرید مستقیم از شرکت را برای مشتریان فراهم کرده که به نفع مشتری است، چون می توانند با حذف واسطه موکتی با قیمتی پایین تر از بازار خریداری کنند.این شرکت در تولیدات خود از آخرین دستاوردهای تکنولوژی مدرن  و بهترین متخصصان برای جلب رضایت مشتریان استفاده می کند.هم چنین شرکت ظریف مصور از جمله بزرگترین تولیدکنندگان موکت در بین کشورهای منطقه است،که انواع موکت ظریف مصور را با قیمت مناسب عرضه می کند.یکی از دلایل استقبال مشتریان از این موکت ها تنوع در طرح و رنگ این موکت ها می باشد،این شرکت برای اتاق کودکان نوعی موکت طراحی کرده که آب به داخل آن نفوذ نمی کند و آب را پس می زند که مانع نفوذ آلودگی ها به عمق فرش می شود که در نوع خود در کشورمان بی نظیر است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0