مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جدیدترین موکت تافتینگ با کیفیت عالی

موکت های تافتینگ یکی از بهترین و محبوب ترین نوع موکت ها در دوره معاصر می باشند. موکت تافتینگ دارای کیفیت بالایی است و قیمت آن به نسبت استفاده هایی که از آن می شود، ارزان تر است. از این رو، خریداری این نوع موکت ها روز به روز با استقبال بیشتر مردم مواجه می شود.

جدیدترین موکت تافتینگ با کیفیت عالی

آشنایی با انواع موکت تافتینگ

آشنایی با انواع موکت تافتینگموکت های تافتینگ از جمله موکت های محبوب و دوست داشتنی می باشد، که روز به روز بر بازار آن افزوده می شود. این موکت ها به موکت هایی گفته می شود که دارای پرز بلند می باشند. این نوع موکت ها دارای استحکام بالایی می باشند ولی با این حال، برای استحکام بیشتر یک لایه نرم هم به پشت آن دوخته می شود. امروزه موکت های تافتینگ در مدل ها و نوع های مختلف تولید می شوند که از جمله آن می توان به این موارد اشاره کرد. انواع موکت تافتینگ امروزه به دو صورت کلی کات پایل و لوپ پایل تولید می شوند.

موکت تافنتیگ مدل لوپ پایل مانند بافتنی است. به این صورت که این مدل از موکت ها دارای بافت گرد می باشند. به همین دلیل اصطلاحا به آن ها موکت های بافت گرد هم می گوید. این نوع از موکت ها در برابر سایش و فشار مقاومت بسیار بالایی دارند. بنابراین استفاده از این نوع موکت ها در محل هایی که بسیار پر رفت آمد می باشند مناسب است.

نوع دیگر این موکت ها، موکت های کات پایل می باشند. الیاف این نوع از موکت ها مانند الیاف فرش برش می خورند. از این رو، این مدل از موکت های تافتینگ در بین خریداران و مشتریان به موکت های فرشی نیز شهرت دارند.

مقایسه موکت تافتینگ با موکت های نمدی

مقایسه موکت تافتینگ با موکت های نمدیامروزه دو مدل از موکت ها هستند که در میان مردم شهرت و محبوبیت زیادی دارند. این دو مدل عبارتند از موکت تافتینگ و موکت نمدی.

با وجود این که هر دو مدل خریداران و طرفداران زیادی دارند، ولی با این حال باید گفت که این دو مدل تفاوت هایی زیادی نیز دارند. از این رو، باید به مقایسه موکت نمدی و تافتینگ پرداخت. از جمله تفاوت هایی که بین این دو مدل موکت وجود دارد، عبارتند از:

  • موکت های تافتینگ از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به فرش های ماشینی دارند. به همین دلیل از این نوع موکت می توان به عنوان جایگزین فرش نیز استفاده کرد. علاوه بر این با استفاده از این نوع موکت ها می توان فضای بیشتری از منزل را در مقایسه با فرش پوشش داد.
  • از لحاظ کیفیت و ضخامت موکت تافتنیگ در مقایسه با موکت نمدی دارای ضخامت بیشتری است. از این رو، استفاده از آن نه تنها از نرمی و راحتی بیشتری دارد بلکه می توان حس آرامش بیشتری را نیز به وجود آورد.
  • قیمت: قیمت از دیگر خصوصیات و ویژگی هایی است که درمقایسه این دو مدل موکت باید به آن دقت داشت. قیمت موکت های نمدی در مقایسه با موکت های تافتینگ پایین تر و ارزان تر می باشند. چرا که روند و فرایند تولید این نوع از موکت ها کوتاه تر می باشد.
  • عایق بودن: از دیگر ویژگی ها و تفاوت هایی که می توان میان این دو نوع موکت به آن اشاره کرد، عایق بودن آن است. اگر چه همه موکت ها تا حدودی عایق می باشند. ولی موکت های تافتینگ به دلیل داشتن ضخامت بیشتر از خاصیت عایق بودن بالاتری برخوردار می باشند.

فروش بدون واسطه انواع موکت تافتینگ

فروش بدون واسطه انواع موکت تافتینگدر زمان خرید انواع موکت های تافتینگ قیمت یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورها می باشد. قیمت این موکت ها تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای مختلف تعیین می شوند. ولی برای خرید مراجعه به مرکز فروش موکت تافتینگ است. در این مرکز به دلیل این که موکت ها به صورت بی واسطه خریداری می شود، قیمت های مناسبی دارند. بنابراین خرید آن بسیار به صرفه و مناسب است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0