مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جدیدترین تابلو فرش چاپی ماشینی یا قیمت عالی

جدیدترین تابلو فرش چاپی ماشینی در انواع گلدان، گل قرمز، گل روناک، فرنوش و سوسن و سنبل در ابعاد مختلف با قیمت عالی در بازار وجود دارد که به زیبایی و جذابیت منزل کمک می کنند.

از نظر ظرافت فرش های ظریف تر رج شمار بیشتری را به خود اختصاص می دهند و  اندازه واحد تا 7 گره مخصوص فرش های آذربایجان ایران است. مهم ترین خصوصیات یک فرش ماشینی خوب تراکم بافت، شانه ها، استفاده از طیف نامحدود رنگ و نخ تمام اکریلیک و ماشین آلات به کار رفته در ساخت تابلو فرش است.

مهم ترین نخ ها در بافت تابلو فرش چاپی ماشینی، نخ ابریشم، پشم و کرک و نخ مصنوعی تمام اکریلیک است که البته نخ های اکریلیک حساسیت ایجاد نمی کنند و  قیمت تمام شده آن ها به مراتب پایین تر از دو نوع ابریشمی و پشم و کرک است.

جدیدترین تابلو فرش چاپی ماشینی یا قیمت عالی

روش های چاپ بر روی تابلو فرش

روش های چاپ بر روی تابلو فرش روش های مختلف چاپ در ایران ارائه می گردد که بر روی تابلو فرش اعمال می گردد و با توجه به کیفیت نهایی قیمت تمام شده مشخص می گردد.

به طور کلی دو نوع چاپ بر روی تابلو فرش قابل انجام است که عبارتند از:

1- چاپ تابلو فرش کلاریس پیشرفته ترین نوع چاپ بر روی فرش است که کیفیت عکس در تابلو فرش نهایی خیلی تاثیر گذار است و چاپ به صورت مستقیم انجام خواهد شد.

در این روش هیچگونه محدودیت رنگی ندارید و پیش زمینه ممکن است کمی مات یا سرخ رنگ به نظر بیاد.
2- چاپ سابلیمیشن یا پرس حرارتی که به صورت خیلی سریع قابل انجام است و در این روش ابتدا عکس بر روی کاغذ روغنی چاپ و سپس بر روی تابلو فرش از قبل آماده شده با استفاده از پرس دستگاه سابلیمیشن قرار می گیرد.

تناسب تابلو فرش با انواع سبک های داخلی

تناسب تابلو فرش با انواع سبک های داخلی برای فروش تابلو فرش چاپی ساخته شده توسط شما باید با انواع سبک های مدرن داخلی و پرطرفدار تناسب داشته باشد تا مورد توجه بیشتر علاقه مندان قرار بگیرد.

مهمترین سبک های بافت فرش را می توان در انواع مختلف تقسیم بندی نمود.یک نوع دسته بندی سبک محلی است که خود به بخش مختلف عشایری و روستایی تقسیم می گردد.

از نظر شیوه بافت و تار و پود به سه نوع مختلف تمام لول، نیم لول و لول طراحی می گردد. از نظر امور تزیینی فرش های نقش برجسته، دو رو ، چهره ای، منظره ای در طرح و رنگ های مختلف توسط استادانه فرش تولید می گردد.

در تابلو فرش های چهره اشخاص معروف از تصاویر مینیاتوری هم استفاده می گردد و نابرابری در تصویر شخص با تصویر تابلو فرش را از هدف اصلی دور نماید بنابراین باید از ظرافت خاصی در بافت آن استفاده نمود.

یکی از تصاویر الهام بخش هنرمندان تابلو فرش استفاده از باغ و سبزه است که در فرش های منظره ای به کار گرفته می شود.

به طور عمومی باید تابلو فرش از نظر بافت، نوع تصاویر و امور تزیینی و خلاقیت هم سطح با هنر اصیل ایرانی باشد و تناسب ابعادی و بصری بین دکوراسیون خانه و تابلو فرش وجود داشته باشد. قیمت تابلو فرش بسته به دقت و ظرافت و نوع نخی که در آن به کار رفته مشخص می گردد.

مرکز فروش تابلو فرش چاپی ماشینی

مرکز فروش تابلو فرش چاپی ماشینی تابلو فرش در ابعاد و رنگ و طرح ها بر اساس سفارش به صورت ماشینی چاپ شده و در مرکز فروش جهت بازدید علاقه مندان نمایه می گردد. از مهم ترین خصوصیات تابلو فرش ماشینی طرح سنبل می توان به استفاده در دکوراسیون های شیک و مدرن، بافت ملایم و استفاده از رنگ های نامحدود در ساخت آن اشاره کرد.

تابلو فرش طرح گلدان نمودی از فضای بصری جذاب را در ذهن بیننده  خلق می کند و وضوح تصویر در آن بسیار حیرت انگیز و بالا است. تابلو فرش طرح اسپانیول یکی دیگر از طرح های بدیع هنر ایرانی تابلو فرش را بازگویی می کند که در تولید آن از نخ و پنبه کاملا طبیعی استفاده گردیده است و زیبایی چشم نوازی در ابعاد 50 در 70 در  به فضایی دکوراسیون منزل می دهد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0