مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده موکت های پرزدار تافتینگ با کیفیت عالی

یکی از مدل ها و نوع های بسیار محبوب و پرطرفدار موکت در بازار موکت های پرزدار می باشند. این موکت ها امروزه به صورت گسترده در بازار تولید و عرضه می شوند، که از جمله بهترین ها و مرغوب ترین های آن می توان به موکت های پرزدار تافتینگ اشاره کرد. امروزه بسیاری از مردم برای مکان های مختلف به خرید و استفاده از این نوع موکت می پردازند. مزیت های زیاد آن به همراه قیمت مناسب سبب استقبال بیشتر مردم از این نوع موکت شده است.

تولید کننده موکت های پرزدار تافتینگ با کیفیت عالی

ویژگی های خاص موکت پرزدار تافتینگ

ویژگی های خاص موکت پرزدار تافتینگموکت ها بر اساس نوع خود دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی می باشند. هر موکتی در طرح و مدل خاص تولید می شود و در تولید آن از الیاف طبیعی و یا مصنوعی استفاده می گردد. بر این اساس ویژگی هایی آن نیز با هم دیگر فرق می کند و می تواند تفاوت های زیادی با هم داشته باشند. موکت های پرزدار ویژگی هایی زیادی دارند. از جمله ویژگی موکت پرزدار می توان به این موارد اشاره کرد:

  • زیبایی و تنوع بالا: یکی از ویژگی هایی که این نوع از موکت ها دارند، تنوع و طراحی بسیار متنوع و بالای آن می باشد. امروزه این نوع از موکت ها در طرح ها و رنگ های مختلف و متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند.
  • راحتی و نرمی خاص: موکت های پرزدار تافتینگ راحتی و نرمی خاصی دارند. استفاده از آن ها برای کف پوش خانه ها بسیار مناسب است و می تواند سبب شود، که کف خانه نرم و راحت باشد.
  • ضخامت زیاد: از دیگر ویژگی این موکت ها ضخامت های زیادی آن است. ضخامت بالای این موکت ها سبب شده است که از این نوع موکت ها بتوان به عنوان فرش و به جای آن نیز استفاده کرد.
  • عایق بودن: این موکت ها چون دارای ضخامت بالایی می باشند، بهترین عایق در برابر حرارت و صدا می باشند. از این رو، استفاده از آن ها در مناطقی که آب و هوای سرد دارد، مناسب است و علاوه بر این به دلیل عایق بودن مانع از انتقال صدا به طبقات زیرین می شود.

نکات مهم در انتخاب موکت تافتینگ

نکات مهم در انتخاب موکت تافتینگاگر می خواهید به خرید و انتخاب موکت بپردازید. در این صورت توصیه می شود قبل از انتخاب موکت تافتینگ در مورد آن مطالعه ای جزئی داشته باشد و با نکات مهم انتخاب و خرید موکت آشنایی داشته باشید. از جمله نکاتی که در انتخاب و خرید موکت باید به آن دقت و توجه کرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تراکم: یکی از مهم ترین نکات توجه به تراکم موکت است. هر چه تراکم موکت بالا باشد، کیفیت آن نیز بیشتر می شود. تراکم موکت نشان می دهد، که در بافت آن نخ ها به هم نزدیکتر می باشند و از این رو، این موکت ها با کیفیت تر و همچنین سنگین تر از سایر موکت ها می باشند.
  • مدل و طرح موکت: از دیگر نکای که در زمان خرید موکت لازم است به آن توجه و دقت داشت، مدل و طرح موکت است. در زمان خرید مسلما با طرح ها و مدل های مختلفی از این موکت ها مواجه می شوید. بر اساس محلی که می خواهید موکت را در آنجا استفاده کنید، به خرید این موکت ها بپردازید.

از دیگر نکاتی که در زمان خرید موکت تافتنیگ باید به آن توجه و دقت داشت، ضخامت موکت، برند آن و تولیدی موکت می باشد.

فروش موکت های پرزدار تافتینگ با قیمت مناسب

فروش موکت های پرزدار تافتینگ با قیمت مناسبفروش موکت پرزدار روز به روز پر رونق تر می شود. چرا که استفاده از این نوع موکت ها هر روز بیشتر و و متنوع تر می گردد. امکان استفاده از این نوع موکت ها به جای فرش و همچنین ارزان تر بودن آن در مقایسه با فرش می تواند مزیت و عامل مهمی در افزایش فروش آن در بازار باشد. امروزه بر تعداد علاقه مندان این موکت ها روز به روز افزوده می شود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0