مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده فرش فلورا ۷۰۰ شانه با بهترین کیفیت

فرش ایرانی از ایام قدیم معروف بوده و مورد استفاده بوده و از آن برای اینکه محیطی که در آن استراحت می کنند ترم باشد از آن استفاده می کردند. تولید کنندگان فرش عمدتا در شهرهای قم، اصفهان، کاشان، یزد، کرمان و خراسان است. در قدیم فرش ها با دست بافته می شدند. که افراد در این میان صدمه زیادی می دیدند. بهترین نوع فرش از قدیم تا زمان حالا بیشتر مربوط به کشور ایران است و تولید فرش های ما در جهان شهرت دارد. فرش فلورا ۷۰۰ شانه یک نوع از این فرش ها است که در ادامه مطلب با مشخصات فنی فرش فلورا، ابعاد فرش فلورا آشنا خواهید شد.

تولید کننده فرش فلورا ۷۰۰ شانه با بهترین کیفیت

مشخصات فنی فرش فلورا 700 شانه

مشخصات فنی فرش فلورا 700 شانه

فرش فلورا یکی از فرش های مدل پر طرفدار و پر رونق کارخانه فرش کاشان است و به دلیل داشتن طرح های زیبا یکی از پر فروش ترین فرش ها است.

مشخصات فنی فرش فلورا ۷۰۰ شانه عبارت است از:فرش فلورا دارای ده رنگ و طرح مختلف و زیبا است. که این رنگ ها عبارتند از: طرح با تناژ کرم بدون فرشته و کرم با طرح فرشته، طرح با تناژ سرمه ای بدون فرشته و سرمه ای با طرح فرشته، رنگ آبی با فرشته و رنگ آبی بدون طرح فرشته، رنگ نسکافه ای با طرح فرشته و طرح بدون فرشته و غیره تولید می شود. این نوع فرش بی نظیر سوپر بافت است و از نخ ۱۰۰،٪ اکریلیک هیت ست بافته شده است که این نوع نخ دارای مرغوب ترین درجه کیفی است. فرش فلورا با جدیدترین دستگاه موجود در بازار بافته می شود. مقاومت بسیار بالای دارد. در برابر حرارت و گرما مقاوم است. ضد حساسیت و ضد آلرژی است و پرزدهی و پرزگیری ندارد. لطافت و نرمی این فرش با دوام است. دارای ثابت ماندن رنگ بعد از شست و شوهری مکرر است. فرش فلورا دو نوع مدل بافت دارد. فرش فلورا با عکس فرشته و فرش مدل فلورا بدون عکس فرشته که هر دو تولید و روانه بازار می شوند.

تنوع ابعاد فرش 700 شانه فلورا

تنوع ابعاد فرش 700 شانه فلورا

فرش ۷۰۰ شانه فلورا در تراکم ها و شانه های و ابعاد مختلف تولید می شود. فرش ۷۰۰ شانه دارای تراکم های ۲۵۵۰ و ۳۰۰۰۰ است و بافته می شود. بافت فرش با تراکم ۳۰۰۰ تولید زیادی دارد و بیشتر مورد مصرف قرار می گیرد.

تنوع ابعاد فرش ۷۰۰ شانه فلورا عبارت است از: فرش ۱۲ متری، فرش ۹ متری طرح فلورا، فرش ۶ متری طرح فلورا و فرش ۴ متری فرش فلورا برش زده می شود. این ابعاد استاندارد فرش فلورا هستند فلورا در کنار این ابعاد قالیچه های با طرح های مختلف و ابعاد مختلف و متنوع تولید می کند که در کنار فرش کاربرد فراوان دارند.

فروش فرش فلورا 700 شانه در اصفهان

فروش فرش فلورا 700 شانه در اصفهان فرش ماشینی طرح فلورا ۷۰۰ شانه با بافت جدید یکی از کارهای جدید مجموعه فرش ماشینی کاشان است. هدف کارخانه فرش کاشان تولید محصولات درجه یک با کیفیت برای جلب رضایت مشتریان است. فرش های ۷۰۰ شانه تولید کاشان به دلیل ویژگی های خاص و قیمت مناسب دارای طرفداران خاصی است و تمام قشر جامعه توانایی خرید این نوع فرش را دارند و دارای تنوع بالا در رنگ بندی و طرح های که دارد تمام سلیقه ها را جذب می کند و تمام نوع فرش ها چه به صورت سنتی و فانتزی و کلاسیک را تولید و روانه بازار فروش می کند. به همین خاطر تمام شهرها درخواست همکاری با این مجموعه بزرگ را دارند. شهر اصفهان نمایندگی فروش فرش فلورا 700 شانه و انواع فرش های تولید شده این مجموعه را در شهر خود دارد. خریداران می توانند به صورت حضوری به این نمایندگی ها مراجعه کنند و بعد از مشاهده کردن و انتخاب کردن محصول خود را سفارش دهند. البته این فروشگاه به صورت غیرحضوری خدمات فروش دارند و خریدار می تواند از طریق سایت های اینترنتی خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0