مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده تابلو فرش سفارشی چهره با بهترین کیفیت

تولید کننده تابلو فرش سفارشی چهره با بهترین کیفیت در ایران، انواع تابلو فرش ها را با استفاده از مرغوب ترین الیاف تولید کرده و روانه بازار های داخلی و خارجی می کند. تابلو فرش سفارشی چهره بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته و فروش خوبی داشته است.

تولید کننده تابلو فرش سفارشی چهره با بهترین کیفیت

روش های بافت تابلو فرش چهره

روش های بافت تابلو فرش چهرهروش های بافت تابلو فرش چهره در کارگاه ها و کارخانه های تولیدی بایکدیگر متفاوت می باشد‌. بعضی از تولید کنندگان از روش های قدیمی برای بافت این محصولات استفاده می کنند اما امروزه خیلی راحت با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته، زیباترین و باور نکردنی ترین تصاویر از چهره افراد بر روی تابلو فرش ها ایجاد می شود. 

بسیاری از افراد دیگر به جای چاپ کردن عکس های خود بر روی بنر ها و چوب ها، به ایجاد عکس روی تابلو فرش ها روی آورده اند. به این منطور فرد برای سفارش دادن تابلو فرش از چهره خود، باید عکسی با کیفیت مناسب ارائه بدهد. مشتری می تواند زمینه پشت عکس بر روی تابلو را انتخاب کند و برحسب سلیقه او عکس اش به خوبی بافته می شود. برای طراحی چهره شما بر روی تابلو ها نیاز به زمان و هزینه ای زیاد است ولی نتیجه کار بسیار با ارزش و قیمتی خواهد شد.

 تابلو های فرش چهره در اندازه های مختلفی طراحی و تولید می شوند. بیشترین اندازه های معمول برای سفارش تابلو فرش چهره عبارت اند از: 50×70 و 50×100

با استفاده از دستگاه های پیشرفته می توان تابلو ها را در اندازه های 70 در 100 و 100 در 150 و… می توانید طراحی و تولید و به دست مشتری رساند.

برای تهیه کردن بافت عکس باید از نخ هایی عالی و با جنس اکریلیک خوب و باکیفیت استفاده شود و معمولا به صورت 1000شانه و تراکم 3000 تولید خواهند شد. در کارخانه ها با استفاده از دستگاه های ماشینی اقدام به تولید تابلو فرش های سفارشی در ابعاد متفاوت می کنند.

 

 در صورت استفاده از محدودیت های کارalt و هنر ایرانی تواناتر ، از اینرو می توانید به شما پیشنهاد دهند که بتوانند به شما اجازه دهند به عنوان سوگاتی به عنوان وزیر خارج از کشور ارسال شوند ، حالت عکس عکس سفارشی را انتخاب کنید.

 

اهمیت تنوع رنگ در بافت تابلو فرش های چهره

اهمیت تنوع رنگ در بافت تابلو فرش های چهرهتنوع رنگ تابلو فرش در بافت های تابلو فرش های چهره بسیار مهم و تاثیر گذار است و از این تنوع رنگ از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

بافت درون تابلو های فرش ایجاد شده باید دارای ماندگاری بالا باشند. افراد می توانند هر گونه عکسی را به صورت انفرادی یا دونفره به طراح تابلو فرش تحویل بدهند و تابلویی فرش شده از تصویر خود داشته باشند، این تابلو فرش های چهره اگر با نخ ابریشمی بافته شوند قیمت بسیار بالایی خواهند داشت و کیفیت زیادی دارند.

در هنگام بافتن تابلو فرش ها می توان از ده ها رنگ مجاز برای ایجاد چهره مشتریان استفاده کرد و اینکار جلوه فوق العاده ای به تابلو خواهد داد و یک عکس بافته شده خیره کننده می شود. اینگونه تابلو ها با دیگر عکس های چاپ شده فرق می کنند و لذت بیشتری برای تولید کننده و مشتری خواهد داشت. بعضی از تابلو فرش های چهره به صورت دستی و بعضی به صورت ماشینی تهیه شده اند و هرکدام قیمت های متفاوتی با یکدیگر دارند.

مشاوره خرید انواع تابلو فرش سفارشی چهره

مشاوره خرید انواع تابلو فرش سفارشی چهرهمشاوره خرید انواع تابلو فرش سفارشی چهره، به شما کمک خواهد کرد هر طرحی که دوست دارید بر روی تابلو فرش شما حک شود و در قابی زیبا نصب گردد. 

مشاوران به شما کمک خواهند کرد بهترین عکس را به عنوان عکس چهره در تابلو فرش تان انتخاب کنید، زیرا عکس های هنری درون تابلو فرش ها خصوصیات ویژه ای دارند و هر چهره ای درون عکس را نمی توان به تابلو فرشی زیبا تبدیل کرد، عکس گرفته شده از چهره باید هنری و جذاب باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0