مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید موکت پرز بلند تافتینگ ارزان قیمت

موکت های تافتینگ جزء بافت های جدید در تولید موکت هستند که دارای تنوع بسیار بالایی است. نرمی و لطافتی که در این موکت ها وجود دارد، بارزترین ویژگی آنهاست و مخصوص کسانی است که نرمی موکت برای آنها اهمیت زیادی دارد.

موکت پرز بلند تافتینگ امروزه در دسته بندی کالایی تمام شرکت های تولید کننده موکت وجود دارد. تنوع بالایی که در کیفیت و طرحهای آن وجود دارد باعث شده که بتوان آن را در قیمت ها ی ارزان و بالا تهیه کرد.

تولید موکت پرز بلند تافتینگ  ارزان قیمت

مزایای استفاده ازموکت پرز بلند تافتینگ

مزایای استفاده ازموکت پرز بلند تافتینگکفپوش ها نقش بسیار مهمی در طراحی و جذابیت دکوراسیون دارند. موکت نیز از دیرباز تا کنون نقش فوق العاده ای در دکوراسیون بسیاری از مکان ها داشته است.

امروزه موکت های طرح جدید مانند تافتینگ پرز بلند و تافتینگ پرز کوتاه جای بسیاری از موکت های طرح قدیم را گرفته و با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است.

موکت بافت تافتینگ در مقایسه با موکت های بافت قدیمی مزیت هایی دارد که باعث رضایت مشتریان شده است. از مزایای موکت پرز بلند می توان لطیف بودن، نرمی و راحتی، عدم پرزدهی، مقاومت در برابر وزن اجسام سنگین، مقاوم در برابر ساییدگی و رطوبت اشاره کرد که باعث شده تعداد مصرف کنندگان آن روز به روز بیشتر شود.

بافت نرم و پرزهای بلندی که دارد باعث شده که ظاهری زیبا و جذاب داشته باشد و حالتی مدرن به موکت داده است. در تولید این نوع از موکت ها از دستگاه های خاصی استفاده می شود تا بافتی منسجم و محکم داشته باشند و مقاومت آنها بالا باشد.

آیا موکت پرز بلند تافتینگ جایگزین فرش می شود؟

آیا موکت پرز بلند تافتینگ جایگزین فرش می شود؟ بعد از نرمی و لطافتی که در موکت های پرز بلند تافتینگ وجود دارد، تنوع طرح و رنگ آن باعث شده که خیلی سریع در بین مردم جایگاه خاصی پیدا کند. تنوع رنگ در الیاف این موکت بسیار زیاد است و می توان الیاف تک رنگ یا ترکیبی از چند رنگ نزدیک به هم را با طرح های مختلفی در تولید آن به کار برد که با هر نوع و رنگ دکوراسیونی مطابقت داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی های خاص موکت که از دیرباز برای مصرف کنندگان آن حائز اهمیت بوده است، عایق حرارت و سروصدا بودن آن است. در موکت های تافتینگ نیز به دلیل پرزهای بلندی که دارد در محیط های سرد کف خانه را گرم می کند و پرزهای آن مانع از انتقال صدا می شوند.

تافتینگ به عنوان طرح جدیدی در نوع بافت موکت در بسیاری از موارد برای جایگزین کردن با فرش ماشینی پیشنهاد می شود. در مورد اینکه آیا تافتینگ جایگزین فرش می شود یا خیر، کلا به سلیقه افراد و نوع دکوراسیون و محیطی بستگی دارد که موکت در آن استفاده خواهد شد.

اما به صورت کلی بسیاری از طرح های آن مانند طرح اتاق کودک و یا طرح های جذاب و مدرن آن به دلیل ظاهر پرز بلند و نرمی که دارد می توان به تنهایی و بدون استفاده از فرش ماشینی در محیط مورد نظر استفاده کرد.

بازرگانی فروش موکت پرز بلند تافتینگ

بازرگانی فروش موکت پرز بلند تافتینگبازرگانی فروش موکت تافتینگ در سراسر کشور برای عرضه تنوع و طرح های مختلف این نوع از موکت وجود دارد تا مشتری بتواند طرحی را که مد نظر دارد متناسب با محیط و دکوراسیون خود به راحتی تهیه کند.

امروزه بسیاری از شرکت های تولید کننده موکت تافتینگ از تکنولوژی روز دنیا استفاده کرده و در تهیه آن از الیاف ضد حساسیت استفاده کرده اند و همچنین جنس الیاف و پرزهای این موکت ها طوری انتخاب می شود که به راحتی تمیز شده، چرک و گرد و غبار را به خود نگیرد.

بازرگانی های فروش موکت تافتینگ، آن را در ابعاد مختلف و به صورت عمده و تک فروشی عرضه می کنند. معمولا در یک طرح از موکت تافتینگ، تمام ابعاد لازم در نظر گرفته شده است تا مشتریان بتوانند برای محیط هایی با اندازه های مختلف محصول مورد نظر خود را به راحتی تهیه کنند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0