مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید موکت تایل ایرانی با قیمت مناسب

اگر می خواهید بهترین و زیباترین موکت را خریداری کنید، در این صورت می توانید در زمان خرید موکت تایل ایرانی را مدنظر داشته باشید. این موکت ها دارای ویژگی های مختلف و متنوعی هستند که می توان گفت زیبایی، کیفیت و قیمت مناسب را یکجا دارند. با خرید این موکت ها، می توان بهترین و مناسب ترین خرید را انجام داد.

 تولید موکت تایل ایرانی با قیمت مناسب

جنس های مختلف موکت تایل

جنس های مختلف موکت تایلموکت های تایل که امروزه در بازار به صورت گسترده وجود دارند، موکت هایی هستند که به صورت تایل در کنار هم قرار گرفته و تولید شده اند. این نوع از موکت ها در برش های مختلف، در طرح ها و مدل های بسیار متنوع و گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند. استفاده از این نوع موکت ها برای محل های پر رفت آمد به ویژه ادارات بسیار مناسب است. چرا که جنس موکت تایل بسیار با کیفیت بوده و از دوام بالایی برخوردار است. بنابراین در محل هایی مانند ادارات که رفت و آمدهای زیادی وجود دارد، استفاده از آن بسیار مناسب و ایده آل است. الیافی که در این نوع از موکت ها استفاده می شوند دارای مزیت ها و معایب مختلفی می باشند. بر اساس نوع الیاف به کار رفته در تولید این موکت ها می توان گفت که برخی از این موکت ها برای محل های کم تردد و برخی دیگر برای محل های پرتردد استفاده می شود. الیافی که برای تولید این نوع از موکت ها استفاده می شود، از الیاف پلی آمید، پلی استر، پلی پروپیلن استفاده می شود. همگی این الیاف مصنوعی هستند. اما نوع الیاف پشم هم در این نوع از موکت ها استفاده می شود، که آن را الیاف طبیعی می گویند. بر اساس الیافی که در این موکت ها استفاده شده است، می توان ویژگی ها و خصوصیات متفاوت آن ها اشاره کرد. در این میان ویژگی هایی چون قابلیت شستشو و همچنین امکان تمیز کردن راحت تر و آسان تر آن مهم ترین و بهترین ویژگی های این نوع از موکت ها می باشند.

موکت های تایل در رنگ های مختلف

موکت های تایل در رنگ های مختلفموکت های تایل در رنگ های مختلف و متنوع تولید می شوند. رنگ موکت تایل بر اساس رنگ آمیزی که الیاف آن شده است، از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. امروزه این مدل از موکت ها در طرح ها و رنگ های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. بنابراین تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ بندی آن سبب می شود، که انتخاب زیادی مشتریان در خرید این موکت ها داشته باشند. با توجه به رنگ بندی متنوعی که این نوع از موکت ها دارند، می توان به جرات گفت که استفاده از آن ها با دکوراسیون های مختلف به راحتی امکان پذیر است و می توان این موکت ها را در فضاهای مختلف اداری استفاده کرد. از جمله رنگ های مختلف و در عین حال پر طرفدار موکت های تایل می توان به رنگ های کرم، طوسی، چهارخونه و شطرنجی آن اشاره کرد. البته همانطور که گفتیم، این موکت ها رنگ بندی های بسیار متنوع و بالایی دارند. بنابراین امروزه در بازار، در هر رنگی که بخواهید، می توانید از موکت های تایل انتخاب و خریداری کنید. از موکت های ساده گرفته تا موکت های بسیار متنوع از لحاظ رنگ بندی و طرح. 

عمده فروشی موکت تایل ایرانی با کیفیت عالی

عمده فروشی موکت تایل ایرانی با کیفیت عالیموکت ها تایل به دلیل ویژگی ها و مصارف زیادی که دارند، بازار پر مصرفی نیز دارند. به همین دلیل عمده فروشی موکت تایل ایرانی که کیفیت عالی و بالایی دارد، می تواند نیازهای جامعه را پاسخ دهد. امروزه تقاضا برای خرید این نوع از موکت ها بسیار بالاست. بنابراین خرید از عمده فروشی موکت تایل ایرانی می تواند مزیت های زیادی برای خریداران داشته باشد. از جمله این مزیت ها امکان خرید ارزان و در عین حال با کیفیت بالا میتوان اشاره کرد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0