مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکنندگان موکت ظریف مصور با ضخامت های مختلف

در تولید موکت ظریف مصور فقط تنوع در رنگ و طرح مد نظر نیست. ضخامت موکت ظریف مصور نیز در تنوع های مختلف برای عرضه به مشتریان تولید می شود.

تولیدکنندگان این موکت با در نظرگرفتن فضاهایی که از این کالا استفاده خواهد شد و نیز سلیقه های افراد، سعی کرده اند که با تولید ضخامت های مختلف این امکان را به مشتری بدهند که با خیال راحت تری اقدام به تهیه کالای مورد نظر خود کند.

بلندی و کوتاهی پرزهای موکت، درجه سختی و نرمی و ضخامت آن را مشخص می کند. 

تولیدکنندگان موکت ظریف مصور با ضخامت های مختلف

موکت ظریف مصور در ضخامت های مختلف

موکت ظریف مصور در ضخامت های مختلفتنوع بالایی که در موکت ظریف مصور وجود دارد، یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد این برند است. این تنوع بالا در طرح، رنگ و ضخامت انواع موکت های تولید شده این شرکت وجود دارد.

یکی از مواردی که برای مشتریان موقع خرید اهمیت دارد، ضخامت موکتی است که خریداری می کنند.

موکت ظریف مصور که نزدیک به ۶۰ طرح مختلف دارد، هرکدام از این طرح ها با توجه به الیاف و مدلی که دارند ضخامت متفاوتی دارند. مثلا در مدل نمدی که در طرح و رنگهای مختلف تولید می شود، ضخامت آن مشخص است و با توجه به طرحی که دارد نباید زیاد ضخیم و پرز دار باشد. این طرح در مکان هایی که روی آن قرار است از فرش استفاده شود، کاربرد بالایی دارد.

اما در بعضی از طرح ها و آن، با توجه به کاربردی که دارد باید ضخامت آن بالا باشد. مثلا در مدل های اتاق بچه گانه، چون نرمی موکت از اهمیت بالایی برخوردار است، در تهیه آن ضخامت را بیشتر از حد معمول در نظر می گیرند. موکت هایی که ضخامت بالا و پرزهای بلندی دارند، از لحاظ ظاهری زیباتر دیده می شوند.

تفاوت عمده موکت ظریف مصوره با موکت تافتینگ

تفاوت عمده موکت ظریف مصوره با موکت تافتینگتفاوت انواع موکت ظریف مصور در رنکها، مدل های مختلف بسیار زیاد است. در تولید این موکت سعی شده است که تمام خواسته ها و نیازهایی که برای مصرف کننده مهم است درنظر گرفته شود تا مشتری موقع انتخاب بتواند راحت تر تصمیم بگیرد.

یکی از طرح های خاص موکت، طرح تافتینگ است که دارای پرزهای بلند و ضخامت بالایی است. این طرح از موکت، فرش گونه است و می تواند به راحتی جایگزین فرش ماشینی شود. نرمی و لطافت، راحتی، مقاومت در برابر فشار اجسام سنگین و عدم پرزدهی از ویژگی هایی است که باعث رضایت مشتریان و تفاوت مدل تافتینگ شده است.

در تولید این موکت از ماشین های خاصی استفاده می شود و دارای بافتی محکم و مقاوم است. 

در طرح های دیگر موکت ظریف مصور، ضخامت کمتر است و موکت دارای طول پرزهای کوتاه تری است که باز هم با توجه به تغییر مدل، تفاوت هایی در ضخامت و بلندی پرزها وجود دارد.

میزان تولید موکت ظریف مصور در کشور

میزان تولید موکت ظریف مصور در کشورامروزه با پیشرفت تکنولوژی، از روش های مختلفی برای تزئین و پوشش کف در خانه ها استفاده می شود. ولی همچنان افراد زیادی وجود دارند که نرمی و لطافت کف خانه یا اتاق برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است و ترجیح می دهند که برای پوشش آن از موکت استفاده کنند.

موکت ظریف مصور نیز در طول سالیان درازی که در عرصه تولید موکت فعالیت می کند، سعی کرده است که با ایجاد طرح ها و مدل های مختلف با توجه به رشد و پیشرفت تکنولوژی، بتواند نیازهای مشتریان را با توجه به خواسته و نیاز روز آنها برآورده کند.

تعداد طرح ها و مدل های موکت ظریف مصور به حدی زیاد است که مشتری برای تمام مکان های موردنظری که در ذهن دارد می تواند انتخاب مناسبی داشته باشد. 

با توجه به تنوع بالای مدل ها و طرح های مختلف، میزان تولید نیز بالاست. تعداد زیادی از نمایندگی های موکت ظریف مصور در تمام شهرهای کشور، در عرضه و پخش محصولات آن فعالیت می کنند. 

همچنان این برند سعی دارد که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا محصولات خود را در گستره وسیع تری عرضه کند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0