مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع عمده فرش ۷۰۰ شانه پاتریس با قیمت مناسب

فرش های ۷۰۰ شانه دارای انواع بسیار گسترده و متنوع می باشند و در بازار های کشور هم انواع آن ها به مقدار فراوانی وجود دارند. فرش ۷۰۰ شانه پاتریس یکی از بهترین انواع فرش های ایران به حساب می آید که روزانه به تعداد زیادی در کشورمان تولید می شوند. این نوع از فرش ها با توجه به طرح و رنگ و جنس آن ها، طبیعی هم است که قیمت آنها متفاوت باشد، ولی در بازار های کشور با قیمت های مناسبی به صورت عمده توزیع می شوند.

توزیع عمده فرش ۷۰۰ شانه پاتریس با قیمت مناسب

انواع فرش های ۷۰۰ شانه پاتریس

انواع فرش های ۷۰۰ شانه پاتریسشهر های مشهد، کاشان و تبریز جزو شهر های برتر کشور در زمینه تولید فرش می باشند. همان گونه که قبلا گفته شد، فرش های ۷۰۰ شانه پاتریس جزو بهترین فرش های باکیفیت کشورمان محسوب می شود و طرفداران و متقاضیان خاص خود را نیز دارد. فرش های دستباف همانطور که از اسم آن پیدا است، به شکل دستی ساخته می شوند و تولید این مدل از فرش ها بسیار زمان بر و سخت می باشد و کسانی که فرش دستباف را تولید می کنند، زمان زیادی را صرف آن می کنند و همه ی این دلایل باعث شده است که این نوع از فرش ها به مراتب دارای کیفیت بالاتری باشند و افرادی که فرش های دستباف را تهیه می کنند باید به مدت چند سال از کیفیت آن رضایت داشته باشند و ماندگاری این فرش ها هم به مراتب بسیار بیشتر می باشد. در مقابل فرش های ماشینی هم در کشورمان به مقدار فراوانی وجود دارند که سالانه در کارخانجات زیادی تولید می شوند. کارخانجات مخصوصی در کشورمان هستند که به ساخت و تهیه فرش های ماشینی می پردازند و در مجموع فرش ماشینی به لحاظ کیفی بسیار پایین تر از فرش دستبافت می باشد و دلیل آن هم این است که فرش ماشینی توسط دستگاه های خاص موجود در کارخانه ها ساخته می شوند و فرش دستبافت حاصل زحمات و تلاش های شبانه روزی افرادی زیادی می باشد.

فرش های ۷۰۰شانه پاتریس هم خود دارای انواع گوناگونی می باشند و هر کدام نیز دارای طرح ها و رنگ های مختلفی می باشند. این نوع فرش بیشتر در شهر کاشان بافته و ساخته می شود و در حالت کلی شهر کاشان هم بیشتر عرضه کننده فرشهای ۷۰۰ شانه می باشد. انواع فرش پاتریس از نظر اندازه بسیار مناسب می باشند و دلیل عرضه زیاد آن هم علاوه بر طرح و رنگ مناسب آن، اندازه آن می باشد. 

نکاتی برای افزایش عمر فرش

نکاتی برای افزایش عمر فرشفرش دستبافت به نسبت فرش ماشینی و یا همان کارخانه ای دارای طول عمر بیشتری می باشد. نگهداری از فرش ها یک امر بسیار مهم و ضروری می باشد و نگهداری از این محصولات نیازمند یکسری اصول و روش های خاصی می باشد. اولا برای این که فرشی که از آن استفاده می کنیم دارای ماندگاری بالا باشد و برای مصرف کنندگان طول عمر بالایی داشته باشد باید هر چند وقت یکبار فرش را به صورت کامل و حرفه ای شستشو دهند تا هم فرش پاکیزه بماند و هم باعث افزایش عمر فرش می شود. گفتنی است که شستشو مداوم فرش ها باعث خراب شدن فرش می شود و برای حفظ و ماندگاری فرش باید یکسری اصول و نکاتی را رعایت کرد. روش هایی وجود دارند که باعث می شود فرش ماندگاری بیشتری داشته باشد که شامل موارد زیر می باشند:

باید فرشی در نهایت انتخاب شود که دارای جنس بسیار خوبی باشد و اگر فرش دارای جنس خوبی نباشد معمولا دوام بسیار خوبی ندارد. تا کردن فرش اولا باعث می شود که طرح های موجود در  فرش بهم بخورد و دوما اینکه کیفیت اولیه فرش به صورت کلی از بین می رود و از انجام این کار باید اجتناب کرد.

راهنمای خرید فرش ۷۰۰ شانه پاتریس با کیفیت

راهنمای خرید فرش ۷۰۰ شانه پاتریس با کیفیتخرید فرش های پاتریس در کشورمان به مقدار فراوانی انجام می شوند و متقاضیان زیادی برای این مدل از فرش ها در کشورمان وجود دارند. وجود راهنمای بسیار خوب در خرید این فرش ها می تواند بسیار موثر و راهگشا باشد و دقت افراد خریدار را در خرید فرش بالا می برد که یک فرش بسیار با کیفیتی را تهیه و خریداری کنند. وجود راهنمای خرید فرش بسیار خوب باعث می شود که بتوان فرش های دستبافت را از فرش های ماشینی تشخیص داد و حتی فرش های اصل از تقلبی را نیز شناسایی کرد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0