مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تجارت موکت طرح سنگ با قیمت مناسب

موکت ها از گذشته تاکنون مورد استقبال ایرانی ها بوده است. امروزه موکت طرح سنگ در انواع و اقسام مدل و تنوع رنگ و کیفیت عالی روانه بازار شده است. 

تجارت موکت طرح سنگ با قیمت مناسب افزایش پیدا کرده است ، به این دلیل که خریداران بسیاری در داخل و خارج از کشور به این طرح های موکت سنگی علاقمندند و آن را به صورت عمده و خرده خریداری می نمایند. 

 تجارت موکت طرح سنگ با قیمت مناسب

فضای مورد استفاده در انتخاب موکت طرح سنگ

فضای مورد استفاده در انتخاب موکت طرح سنگموکت در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند، از جمله  فضا استفاده موکت می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • از موکت می توان در نمای داخلی منزل به عنوان کفپوش جهت زیبایی، نرم و راحتی در کف پذیرایی ، اتاق خواب و اتاق کودک استفاده کرد و همچنین در مکان های عمومی مانند کف راهروهای هتل ها یا فضاهای ورزشی و امفی تئاتر ها … استفاده کرد.
 • از موکت طرح سنگ می توان برای زیر انداز حیوانات خانگی مانند سگ و گربه و….. استفاده نمود. 
 • در زیر گلدان ها هم جهت جلوگیری از خیس شدن فرش و سرامیک ها نیز می توان استفاده کرد. 
 • می توان در فصل زمستان و در زمان یخ زدگی که زنجیر چرخ در دسترس نیست ، یک تکه از موکت طرح سنگ را استفاده نمود تا مشکل رفع شود. 
 • به عنوان حفاظ دیوار پارکینگ زمانی که فضای پارکینگ کم است جهت جلوگیری از ساییده شدن و برخورد خودرو به دیوار پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. 
 • به عنوان فرش پادری نیز استفاده می شود. همچنین برای زیر وسایل خانگی مانند یخچال و.‌‌.. مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص الکتریکی و آنتی استاتیک موکت

خواص الکتریکی و آنتی استاتیک موکتموکت های طرح سرامیکی خواص زیادی دارند از جمله خواص موکت می توان گفت که :

ظاهر و احساسی زیبا به دکوراسیون و اتاق خواب ها می بخشند و ویزگی عایق بندی در برابر سرما را دارند و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کنند و همچنین سطحی امن را جهت جلوگیری از لیز خوردن و افتادن مخصوصا در کودکان و افراد مسن فراهم می آورند. 

با توجه به نیاز سازمان ها و نهادها و خانه های مسکونی، موکت انتی استاتیک افزایش یافته است و خواص های این موکت عبارتند از: 

 • تنوع رنگ ها و طرح های این موکت بسیار زیاد است و انتخاب را سخت می کند. 
 • کم وزن هستند و به راحتی قابل حمل و نقل می باشند. 
 • استفاده از آنتی استاتیک در موکت و نایلون های استاندارد در ان به کار برده شده است. 
 • در برابر اتش گرفتن مقاومت بسیار بالایی را دارند. 
 • خواص آکوستاتیک بالا را دارند.

فروش موکت طرح سنگ با نازلترین قیمت

فروش موکت طرح سنگ با نازلترین قیمتفروش موکت طرح سنگ امروزه خیلی بیشتر از گذشته شده است و دلیل ان نیز طرح های بسیار زیبا و کیفیت و جنس خوب و همینطور قیمت مطلوب آن می باشد که باعث شده است خریداران به سرعت جذب این طرح شوند.

فروش ویژه این موکت طرح سنگ به کشورهای دیگر نیز انجام می شود و خریداران این طرح را به صورت خرده و عمده سفارش می دهند و خریداری می کنند و این نیز به نوبه خود بر تولید رونق اقتصادی اثرات مثبتی گذاشته است افراد زیادی در این حیطه به کارگیری شده اند. 

برای انتخاب و خرید مناسب موکت طرح سنگ ان هم با نازلترین قیمت باید قبل از خرید اطلاعات لازم را در خصوص کیفیت موکت و طرح و رنگ و قیمت ان جستجو کرده و بعد از جمع اوری اطلاعات و مقایسه قیمت ها با همدیگر محصول مورد نظر را به بهترین نحو خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

همچنین جهت خریدن این طرح ها می توانید از طریق حضوری انتخاب مورد نظر را انجام دهید و یا اینکه اگر پرمشغله هستید می توانید از اطمینان از انتخاب محصول مورد نظر از طریق سایت های معتبر و دفاتر مرکزی فروش این طرح ها آن ها را سفارش دهید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0