مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تجارت تابلو فرش چهره ابریشمی با بهترین قیمت

تجارت تابلو فرش چهره ابریشمی با بهترین قیمت و صادر کردن آنها به کشور های همسایه، سود خوبی برای کشورمان داشته است. تابلو فرش های ابریشیمی از چهره های متنوعی تولید شده و طرفداران بسیاری در میان مردم دارند.

 تجارت تابلو فرش چهره ابریشمی با بهترین قیمت

ویژگی نخ ابریشم در بافت تابلو فرش

ویژگی نخ ابریشم در بافت تابلو فرشویژگی نخ ابریشم در بافت تابلو فرش بسیار مهم و حیاتی است، زیرا اگر نخ های به کار رفته در این تابلو ها بسیار خالص و باکیفیت باشد، تابلویی زیبا و با جلوه هایی جذاب را ایجاد خواهند کرد، نصب اینگونه تابلو فرش های زیبا باعث زیبتاتر شدن چند برابر دکوراسیون اتاق ها و منزل شما خواهند شد‌.

یکی از ویژگی های نخ ابریشم اصل و طبیعی، بدون پرز بودن آن می باشد و مقاومت و استحکام  بسیار بالایی در برابر پارگی ها و آسیب ها خواهد داشت. دومین ویژگی نخ های ابریشم رنگ پذیری عالی آنها می باشد که سبب شده است به کاربردن انواع نخ های رنگی ابریشمی باعث خوش رنگی تابلو فرش تولید شده بشود‌.

معمولا تابلو فرش های تولید شده از نخ های ابریشمی به نسبت سایر تابلو ها قیمت بیشتری خواهند داشت، زیرا نخ های ابریشم  در مقایسه با سایر نخ های معمولی و پنبه ای جنس بهتر و کیفیت بالاتری داشته و گرانتر خواهند بود‌.

روش های تشخیص چله ابریشم طبیعی و با کیفیت

روش های تشخیص چله ابریشم طبیعی و با کیفیتروش های تشخیص چله ابریشم طبیعی و با کیفیت بسیار آسان و راحت است و هر خریداری با کمی مطالعه می تواند به راحتی اینکار را انجام بدهد. چله های ابریشمی طبیعی و باکیفیت، ظاهر کدر نداشته و جنس عالی و مرغوبی دارند و به در برابر ضربه و کشش مقاومت بالایی دارند.

 تابلوهای فرش چهره ابریشمی می تواند کل فضا را تغییر دهد. تابلو فرش از بسیاری از پارچه ها و نخ های گوناگون بافته می شوند. بعضی از تابلو فرش ها از نخ های طبیعی مانند ابریشم خالص، پشم خالص، پنبه و … بافته می شوند و بعضی از تابلو فرش ها از نخ های مصنوعی مانند نایلون، ریون، ابریشم مصنوعی بافته می شوند.

اگر دانش زیادی در مورد تابلو فرش چهره ابریشمی ندارید، ممکن است در دام گیر بیفتید زیرا تفاوت بسیار زیادی بین تابلو فرش طبیعی و فیبر مصنوعی وجود دارد. تفاوت هایی وجود دارد که ثابت می کند تابلو فرش ابریشم دست ساز هزار برابر بهتر از تابلو فرش ابریشم مصنوعی است.

نخ ابریشم به عنوان یک پر، اما از جنس استیل بسیار قوی است و در جهان به عنوان لوکس ترین و ظریف ترین نخ شناخته شده است.  این الیاف طبیعی است که توسط کرم ابریشم ساخته شده است، بیشتر از کشور چین، ژاپن و هند و ایران است. ابریشم خالص ماده طبیعی است. نخ های ابریشمی طبیعی به کار رفته در تابلو فرش ها دارای لمس و درخشش بسیار نرم است.  نخ ابریشم بسیار منحصر به فرد است و جلوه ای لوکس می بخشد و به همین دلیل این گران تر از تابلو‌فرش ابریشم مصنوعی است.

فروش تابلو فرش چهره ابریشمی در بازار های بین المللی

فروش تابلو فرش چهره ابریشمی در بازار های بین المللیفروش تابلو فرش چهرع ابریشمی در بازار های بین المللی گسترش یافته است زیرا، این تابلو ها دارای محبوبیت بسیار بالایی هستند و بسیار پرفروش و زیبا می باشند.

 

 تفاوت زیادی بین دوام انواع تابلو فرش ها وجود دارد. دوام تابلو فرش ابریشم دست ساز تقریباً بالا است. تابلو فرش ابریشمی گره دار دستی جلوه ای سلطنتی و لوکس می بخشد.  این کالای منحصر به فرد است‌.

بیشتر تابلو فرش های چهره، از چهره های مشهوری که در تاریخ زبان زد همه انسان ها بوده و شهرت داشته استفاده می کنند، تابلو فرش های ابریشمی خانه شما را بسیار شیک می کند و باعث زیبایی به خصوصی خواهند شد. 

تعداد زیادی از تابلو فرش های تولید شده در کشورمان به خاطر دوام بالایی که داشته اند، در بازار های خارجی هم به خوبی فروخته شده اند و پول خوبی برای شرکت های بازرگانی کشورمان داشته اند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0