مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین موکت ظریف مصور طرح زیبا با قیمت های بی نظیر

موکت از دیر باز به عنوان یک پوشش مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر یک نوع پوشش سطوح به عنوان یک عایق صوتی و حرارتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. مواد اولیه تولید موکت اکریلیک و پروپیلن و پلی استر یا ترکیبی از آنها ساخته شده است.
در واقع موکت نوعی فرش کرک دار است. الیاف موکت به نوع کاربرد آن در اداره،  مسکونی و هتلها می باشد، لازم است بدانیم، قیمت موکتها به الیاف آن بستگی دارد. تولید موکت در ایران به صورت گسترده انجام می گیرد. موکت ظریف مصور طرح زیبا یکی از تولیدات انواع موکت است.

بهترین موکت ظریف مصور طرح زیبا با قیمت های بی نظیر

طرح های زیبا موکت ظریف مصور

طرح های زیبا موکت ظریف مصور یکی از تولیدکنندگان موکت، موکت ظریف مصور می باشد. این نوع موکت یکی از برند های معروف در ایران می باشد. که با توجه به تولید موکت های خوب و با کیفیت همواره مشتریان خوبی برای خود جلب کرده است. ظریف مصور چون برای تولید انواع موکت از دستگاه های پیشرفته استفاده می کند.
همچنین از مواد اولیه عالی برای تولید موکت استفاده می کند. دارای رنگها و طرح های مختلفی است. یکی از پرفروشترین انواع موکت می باشد. موکت ظریف مصور با توجه به نوع کاربرد آن در خانه، ادارات، هتلها اقدام به تولید موکت های مختلف با رنگها و طرح های مختلفی کرده است.
علاوه بر تولید موکت های طرح دار، موکت های ساده نیز تولید خوبی دارد. هر سال مبالغ قابل توجهی درآمد از فوش این نوع موکتها به دست می آورند. یکی از این طرحها، طرح زیبا می باشد. این طرح بسیار شکیل و زیبا می باشد هم برای پوشش خانه می توان از آن استفاده نمود. هم در هتلها جلوه خوبی دارد.
هر نوع طرح موکت ظریف مصور دارای کاربرد متفاوتی است. مثلا طرحهایی که برای خانه و اداره ها استفاده می شود، با طرحهایی که برای هتلها و مساجد کاربرد دارد متفاوت و متنوع است. طرح موکت ظرف مصور جز طرح های زیبا در تولید موکت می باشد.

روش های پیاده سازی طرح های موکت

روش های پیاده سازی طرح های موکت کارخانجات تولید موکت برای تولید موکت های طرح دار از دستگاهای پیشرفته استفاده می کنند. همچنین از نقشه های زیبا و به روز استفاده می کنند. تولید کنندگان این نمونه موکت تلاش می کنند، در زمینه علم و دانش به روز باشند. تا به توانند محصولاتی با توجه به سلیقه مصرف کنندگان تولید و عرضه کنند.
موکت زیبا، موکتی است که مشتری با دیدن آن، طرحش به دل بنشیند، و باعث جذب مشتری شود. این تولید کنندگان برای تولید این نمونه موکتها علاوه از الیاف اصلی نام برده شده، از الیاف رنگی و با کیفیت نیز استفاده می کند و طبق نقشه و قالبی که دارند توسط دستگاه های پیشرفته اقدام به تولید موکت های طرح دار می کنند.
برای هر نوع موکت با طرح مختلف نامی انتخاب می کنند. تا در ذهن مشتری برای همیشه بماند. هر طرح از این نوع موکت دارای کاربرد متفاوتی است. مثلا موکت طرح داری که در اتاق بچه استفاده می شود، داری طرح بچه گانه است. حتی نوع پسرانه و دخترانه آن نیز متفاوت است.  حتی برای موکت اتاق بچه، نیز نام  انتخاب می کنند.

یا طرح زیبا در موکت ظریف مصور بیشتر برای مصرف خانگی به خصوص سالن خانه می باشد. چون با استفاده از این طرح در پوشش سالن، فضای سالن بزرگ تر به نظر می رسد.

عوامل موثر بر قیمت موکت ظریف مصور

عوامل موثر بر قیمت موکت ظریف مصور عوامل موثر در قیمت موکت ظریف مصور، عوامل گوناگونی می باشد، یکی از این عوامل می توان به جنس مواد به کار برده شده، در تولید این نوع موکت اشاره کرد. همچنین نوع دستگاه های پیشرفته در تولید موکت نیز بر قیمت آن اثر گذار است. استفاده از متخصصان مجرب و عالی که از علم و دانش به روز برخوردار باشند.
استفاده از طرحها و رنگ های مختلف در تولید این محصول نیز بر قیمت گذاری اثر می گذارد. هر چه طرح های به کار رفته خاص و شکیل باشد، مشتری بیشتری به خود جلب می کند در نتیجه بر قیمت محصول اثر گذار است. همچنین نوع بسته بندی و شکیل بودن بسته بندی نیز ابر قیمت محصول تاثیر می گذارد.

اگر به دنبال فروشگاه یا مکان مناسب برای خرید این نوع موکت هستید، اما وقت و فرصت کافی برای این کار ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از فروشگاه های اینترنتی و آنلاین می باشد. این فروشگاه ها بهترین نوع موکت ظریف مصور با طرح زیبا را با کیفیت عالی و قیمت مناسب به شما ارائه می دهد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0