مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین مدل موکت تافتینگ ظریف

موکت از گذشته تا به حال قدمت خود را حفظ کرده است و به دلیل کارایی بالای آن در موارد مختلف طرفداران زیادی دارد. موکت تافتینگ ظریف جزوه موکت های برتر و بسیار عالی در میان خریداران می باشد. 

بهترین مدل موکت تافتینگ ظریف را می توان با کیفیت عالی در طرح و رنگ های مختلف جستجو و انتخاب کرد و مورد استفاده قرار داد. 

بهترین مدل موکت تافتینگ ظریف

موکت تافتینگ چیست؟

موکت تافتینگ چیست؟موکت تافتینگ موکت پرز بلندی است که به روش تافت الیاف درون آستر می باشد و دلیل نام گذاری آن نیز همین می باشد. این موکت ویژگی های منحصر به فرد فراوانی دارد. 

 این موکت ظاهری زیبا و جذاب دارد و تارهای آن مانند فرش بافت شده است وبسیار نرم می باشد و دلیل نرمی ان هم پرزهای بلند آن است و در مصارف مختلفی کاربرد دارد و در کف منازل و اتاق کودک و قسمت پذیرایی و…. و در مکان عمومی از جمله راهروهای هتل ها واتاق ها و آمفی تئاتر و مکان های ورزشی از آن استفاده می کنند. 

انواع موکت تافتینگ طرح های مختلف

انواع موکت تافتینگ طرح های مختلفانواع موکت تافتینگ با طرح های مختلفی دارند که به چند مورد اشاره می کنیم: 

موکت تافتینگ طرح سیدنی کلاسیک، موکت تافتینگ طرح تلی، موکت تافتینگ طرح بلژیک، موکت تافتینگ طرح کریستال و موکت تافتینگ طرح رویال

موکت های تافتینگ ویژگی های منحصر به فردی دارند که آن را ازبقیه موکت ها متمایز می کند و این ویژگی ها عبارتند از: 

  • رنگ بندی ، این موکت ها با رنگ های بسیار ظریفی طراحی شده اند، رنگ های ترکیبی به کار رفته در آن ها خیلی جذاب است و همچنین حتی می توان رنگ سفید و یا هر رنگ مورد دلخواهی را در این موکت یافت. 
  • عایق صدا و حرارت ، موکت های تافتینگ به دلیل اینکه پرزهای بلندی دارند مانع از انتقال صدا می شوند، همچنین به عنوان عایق در برابر سرما و گرما عمل می کنند. 
  • می توان به عنوان جایگزین فرش استفاده کرد، از این موکت ها به دلیل پرزهای بلند و نرمی زیاد و همچنین طرح های زیبا می توان به عنوان فرش در داخل اتاق خواب ها و اتاق کودک استفاده کرد. 

فروش انواع موکت تافتینگ ظریف

فروش انواع موکت تافتینگ ظریففروش موکت تافتینگ امروزه افزایش زیادی پیدا کرده است و دلیل این افزایش جنس و کیفیت عالی و قیمت مناسب این محصول می باشد که باعث شده افراد زیادی در داخل و خارج از کشور ان را به صورت خرده و عمده خریداری نمایند. 

فروش این موکت ها از دو طریق انجام می شود، جهت خرید می توان از طریق حضوری  و با انتخاب محصول مورد نظر انجام می شود و یا در صورت مشغله کاری و زمانی که فرصت برای انتخاب به صورت حضوری وجود ندارد به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود. به این صورت که فرد قبل از خرید در مورد محصول مورد نظر تحقیق کامل را انجام داده و بعد از اطمینان از برند و کیفیت و قیمت محصول آن را از طریق سایت های معتبر سفارش داده و خریداری می نماید. 

موکت های تافتینگ با توجه به کیفیت و وجود پرز که ان را منحصر به فرد کرده است با قیمت بسیار ارزانتری در بازارهای داخلی نسبت به کشورهای خارجی به فروش می رسد.

 همین ویژگی ها باعث این شده است که کارخانه های تولیدی این محصول در داخل کشور زیاد شود و مراکز فروش و نمایشگاه های موکتی و در همین راستا و در ارتباط با این قضیه در سراسر کشور احداث شده است و این مساله باعث رونق اقتصادی فراوان  و زمینه اشتغال کاری برای بسیاری از جوانان شده است. 

برای فروش و صادر کردن این محصول به خارج از کشور باید به نکته مهمی توجه کنید و آن این است که این محصول را به کشورهای صادر کنید که دارای نوسانات ارزی کمتری هستند تا در دراز مدت بتوانید سود زیادی را به دست اورید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0