مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین مدل تابلو فرش چهره ارزان

همانطور که میدانید، در بازار تابلو هایی برای زینت منزل شما وجود دارند که دارای تصاویر متنوع هستند. جنس تابلو ها بسته به طرح و ظرافت آن با یکدیگر متفاوت است. خیلی از تابلو ها از جنس فرش هستند که آنها را تابلو فرش می نامند. حال اگر طرح روی تابلو فرش، تصویری از چهره باشد آنرا تابلو فرش چهره گویند. تابلو فرش چهره از آن جهت ارزشمند است که علاوه بر جذابیت و زیبایی که در تار و پود آن نمایان است، دارای ماندگاری زیادی است و بعنوان یک اثر هنری میتواند هدیه مناسبی برای اطرافیانتان باشد.

بهترین مدل تابلو فرش چهره ارزان

انواع مختلف بافت تابلو فرش چهره

انواع مختلف بافت تابلو فرش چهرهبرای تولید تابلو فرش چهره ، از انواع مختلف بافت استفاده میگردد. تکنیک بافت در بافندگان با یکدیگر متفاوت است. در واقع میتوان گفت نوع گره ها در هر نوع بافت، متفاوت است. بطور کلی از دو نوع گره به نام های گره ترکی و گره فارسی در بافت تابلو فرش چهره استفاده میگردد. گره ترکی را گره متقارن نیز می نامند، این نوع گره معمولا توسط قلاب انجام میشود و بافت محکم تری نسبت به سایر بافت ها دارد. در گره ترکی بافنده پرز را در دست چپ خود نگه داشته و به صورت خط راست بر روی تار های زیر و رو قرار میدهد، سپس سر پرز به پشت یکی از تار ها میرود و بعد از اینکه به دور تار پیچیده شد، از میان دو تار بیرون آمده و بافنده آنرا به سمت خود میکشد.
 در گره فارسی، پرز فرش دور یک تار گره میخورد سپس از پشت تار بعدی به بیرون میرود . همانطور که از اسم این بافت ها پیداست، گره ترکی معمولا بین مناطقی که مردم آن ترک زبان هستند رایج است و گره فارسی در مناطقی که مردم فارس زبان هستند. برای ترسیم چهره، معمولا از بافت با گره آویز گره ای استفاده میشود. از سبک دیگری نیز برای بافت تابلو فرش چهره استفاده میگردد که به نام گره تک کاری معروف است.

تفاوت تابلو فرش چهره ماشینی و دستباف

تفاوت تابلو فرش چهره ماشینی و دستباف خریداران تابلو فرش قطعا میخواهند بدانند که چگونه میتوان به دستی و یا ماشینی بودن تابلو فرش پی برد. از آنجا که تابلو فرش چهره محبوبیت زیادی در بین عموم دارد، افراد زیادی برای تزیین منزل خود و یا بعنوان هدیه اقدام به خرید تابلو فرش چهره خود و یا عزیزانشان میکنند. بنابراین خریداران باید بتوانند تفاوت تابلو فرش چهره ماشینی و دستی را تشخیص دهند. افرادی که دارای تجربه و تخصص بافت فرش هستند به راحتی میتوانند تابلو فرش دستی و ماشینی را از یکدیگر تمیز دهند. اما این کار برای افرادی که اطلاعات زیادی در زمینه فرش ندارند، ممکن است دشوار بنظر آید.
اما با کمی دقت میتوان تا حدودی به ماشینی و یا دستی بودن تابلو فرش پی برد. مثلا در تابلو فرش ماشینی اگر به پشت تابلو فرش نگاه کنید و دست بکشید، متوجه میشوید بافت دارای گره های یکنواخت و هموار است و دست شما احساس بالا و پایینی نمیکند. اما در فرش دستی گره ها دارای اندازه یکسان نیستند و اگر دست بکشید متوجه میشوید پشت تابلو فرش ناهموار است. همچنین لبه ها در تابلو فرش ماشینی هموار هستند در حالیکه در تابلو فرش دستی ناهمواری لمس میشود. الیاف استفاده شده برای تابلو فرش ماشینی از جنس ابریشم مصنوعی، پلی استر، اکریلیک و نایلون میباشد اما برای تهیه فرش دستی از الیاف طبیعی نظیر پنبه، پشم، کنف و ابریشم استفاده میگردد.

فروش مستقیم تابلو فرش چهره با تضمین کیفیت

فروش مستقیم تابلو فرش چهره با تضمین کیفیتهنر بافت از گذشته تا کنون عده زیادی از مشتاقان را گرد خود آورده است. نقش های پیچیده و رنگارنگ در تاروپود فرش، چشم علاقمندان زیادی را به خود خیره کرده است. از این رو تابلو فرش چهره نیز بعنوان یک شاهکار مورد استقبال کثیری از مردم هر جامعه ای قرار گرفته است. امروزه فروش تابلو فرش چهره در بازار های فروش فرش رونق زیادی گرفته است. خیلی از خریداران تابلو فرش اقدام به خرید تابلو فرش چهره خود، عزیزانشان و یا شخصیت های معروف و محبوب خود میکنند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0