مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین فروشنده فرش ۷۰۰ شانه افشان در همدان

 فرش همواره مورد توجه انسان ها بوده و آن ها سعی کرده اند با انتخاب فرشی زیبا و مناسب در فضای خانه زیبایی دوچندان نصیب فضای زندگی کنند.

دنیای فرش پر از نقش و نگار می باشد و عواملی مثل رنگ، نقش، ابعاد، جنس فرش و قیمت آن در انتخاب فرش تاثیرگذار است،در میان دنیای گسترده فرش ها در این مقاله به بررسی فرش ۷۰۰ شانه افشان می پردازیم.

بهترین فروشنده فرش ۷۰۰ شانه افشان در همدان

طرح های مختلف فرش ۷۰۰ شانه افشان

طرح های مختلف فرش ۷۰۰ شانه افشان زمانی که بخواهیم برای یک فضای کوچک و بسته فرش انتخاب کنیم باید در نظر داشته باشیم که فرش مدنظر باید از نظر طرح و رنگ به صورتی باشد که فضای اتاق را بازتر نشان دهد و یکی از بهترین انتخاب ها در این مواقع فرش ۷۰۰ شانه طرح افشان می باشد که با طراحی خاص خود باعث بزرگ تر نشان دادن فضای منزل می شود.

منظور از فرش 700 شانه چیست؟ در واقع وقتی گفته می شود فرش ۷۰۰ شانه است یعنی در هر یک متر از عرض فرش ۷۰۰ گره وجود دارد. این فرش ها که تولید کارخانه فرش کاشان می باشد از نظر ظاهری به فرش های ۱۰۰۰ شانه شباهت دارند و در ابعاد ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری وجود دارد علاوه بر آن قالیچه طرح افشان نیز تولید و در بازار برای فروش موجود می باشد.

 فرش ۷۰۰ شانه  افشان در طرح های مختلفی مثل گل و شاخه های پیچ در پیچ در حاشیه و زمینه فرش، گل سرخ، گل برجسته، بته جقه، درباری، کهکشان و … با رنگ های متنوع تولید می شود و رنگ های سرمه ای، کرم و آبی طرفداران بیشتری دارد.

میزان کیفیت فرش های ۷۰۰ شانه

میزان کیفیت فرش های ۷۰۰ شانه یکی از عواملی که باعث کیفیت فرش ۷۰۰ شانه افشان شده است؛ استفاده از نخ اکریلیک در بافت فرش می باشد که در دوام و ماندگاری فرش نقش به سزایی دارد به علاوه استفاده از این نخ ها سبب شده تا بافت فرش بسیار ظریف به نظر برسد.

  از دیگر عوامل کیفیت فرش افشان ضد حساسیت بودن آن می باشد چون میزان پرزدهی این فرش ها کم بوده و به دلیل استفاده از نخ اکریلیک است بنابراین انتخاب مناسبی برای افرادی می باشد که در معرض پرز فرش دچار حساسیت می شوند در ضمن نرمی و لطافت فرش های ۷۰۰ شانه طرح افشان و ثبات رنگ نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار برای انتخاب و خرید این محصول می باشد. 

شاید هنگام خرید فرش با کلمه هیت ست مواجه شده باشید در واقع هیت ست فرایندی است که طی آن  بافت درونی نخ به وسیله گرما و بخار ریسیده شده و باعث تثبیت شدن الیاف آن می شود بنابراین فرش هایی که در آن نخ های اکریلیک به صورت هیت ست شده در بافت آن به کار رفته مقاومت بیشتری در برابر نور و گرما دارند،دیرتر آلودگی را به خود جذب کرده در نتیجه کمتر احتیاج به شستشو دارند.

تفاوت قیمت فرش ۷۰۰ شانه افشان با فرش های ۱۰۰۰شانه

تفاوت قیمت فرش ۷۰۰ شانه افشان با فرش های ۱۰۰۰شانه قیمت فرش ۷۰۰ شانه افشان با توجه به عوامل زیر می تواند متفاوت باشد:

الياف به کار رفته در فرش

نوع بافت

طرح و نقش فرش

ابعاد فرش

تراکم شانه

برند تولید کننده

یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت فرش شانه و تراکم آن است،شانه فرش در واقع همان بخشی است که در عرض فرش، تار فرش از میان آن رد می شود و تراکم شانه یعنی تعداد گره هایی که در طول فرش وجود دارد و هر چه تراکم فرش بالاتر باشد دوام آن نیز بیشتر بوده و در نتیجه قیمت آن بالاتر می رود برای مثال میزان تراکم شانه در فرش ۷۰۰ شانه، ۷۰۰ گره در عرض فرش به ازای هر یک متر می باشد و تراکم در فرش ۱۰۰۰ شانه، ۱۰۰۰ گره در هر متر است با توجه به این که تعداد گره ها متفاوت است در نتیجه قیمت ها نیز یکسان نخواهد بود و قیمت فرش ۱۰۰۰ شانه بالاتر است.

اگر بخواهیم به بررسی دیگر عوامل تاثیر گذار بپردازیم باید بگوییم هر چه قدر طرح و نقشه فرش ظریف تر باشد میزان دقت برای بافت آن نیز بیشتر شده و طبیعتا قیمت فرش بالاتر می رود هم چنین قیمت فرش های دستی و ماشینی نیز متفاوت هستند و فرش های دستباف گرانبها تر هستند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0