مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین برند موکت مدل سنگ فرش

یکی از بهترین و محبوب ترین کف پوش ها از گذشته تا به امروز، موکت ها می باشند. موکت ها را ما می توانیم در همه جا مشاهده کنیم. از منازل خصوصی مردم گرفته تا مکان های عمومی و غیره. از این رو، استفاده از موکت ها بسیار گسترده است و موکت ها در طرح های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. از جمله طرح های محبوب موکت ها می توان به موکت مدل سنگ فرش اشاره کرد.

بهترین برند موکت مدل سنگ فرش

مشخصات موکت مدل سنگ فرش

مشخصات موکت مدل سنگ فرشیکی از مدل های متنوع موکت ها، موکت مدل سنگ فرش می باشد. این مدل از موکت دارای محبوبیت زیادی در بین مردم است که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از موکت ویژگی ها و مشخصات ویژه و منحصر به فردی دارد، که از جمله مشخصات موکت مدل سنگ فرش می توان به این موارد اشاره کرد:

  • زیبایی منحصر به فرد: یکی از مهم ترین ویژگی این نوع از موکت ها زیبایی آن است. زیبایی منحصر به فرد موکت های مدل سنگ فرش آن را به یکی از محبوب ترین و بهترین موکت ها تبدیل کرده است.
  • کیفیت بالا: این نوع از موکت ها به دلیل استفاده ای که دارند، از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. چرا که از این مدل موکت ها معمولا در جاهایی استفاده می شود، که پاخوری زیادی دارد. بنابراین لازم است، که حتما با کیفیت باشند.
  • تراکم بالا: از دیگر ویژگی و مشخصاتی که این نوع از موکت ها دارند، تراکم بالای آن می باشد. این مدل از موکت ها معمولا در تراکم بالا بافته می شود، تا کیفیت آن بیشتر و بالاتر باشد.
  • نگهداری و شستشوی آسان: یکی دیگر از ویژگی ها و مشخصات این نوع از موکت ها، امکان نگهداری و شستشوی راحت تر و آسان تر آن می باشد. به دلیل الیافی که در بافت این نوع از موکت به کار رفته است و سایزهای و ابعاد متفاوت آن شستشو و استفاده آن بسیار راحت می باشد.
  • مقاوم در برابر آتش سوزی: از دیگر ویژگی های این مدل از موکت ها به داشتن مقاومت بالا در برابر آتش سوزی می توان اشاره کرد.

میزان مقاومت انواع موکت ها به آتش سوزی

میزان مقاومت انواع موکت ها به آتش سوزییکی از ویژگی ها و مشخصاتی که این مدل از موکت ها دارند، مقاومت آن ها در برابر آتش سوزی است. موکت ها بر اساس الیافی که در تولید آن ها استفاده می شود، میزان مقاومت متفاوتی در برابر آتش سوزی دارند. در حقیقت باید گفت که هیچ یک از مدل های موکت در برابر آتش سوزی صد در صد نسوز نیستند. ولی با این حال، موکت ها باید مقاومت بالایی در برابر حرارت داشته باشند. به همین دلیل موکت هایی که درصد مقاومت بالایی در برابر آتش سوزی دارند، در زمان حریق امکان گسترش آتش را نداشته و به همین دلیل است، که خرید و استفاده از این نوع موکت ها توصیه می شود. میزان مقاومت موکت ها در برابر آتش بر اساس استانداردهای مختلف مشخص می شود. با این حال، امروزه دو نوع از ستاندارد تعریف شده برای انواع موکت وجود دارد، که نشان از مقاومت بالایی آن ها در برابر آتش سوزی می دهد. این استانداردها عبارتند از استاندارد ASTME648 آمریکا و استاندارد BS 4796 انگلستان می باشند. هر دو این استانداردها برای تعیین مقاومت موکت در برابر حریق استفاده می شوند و هر دو استاندارد بالایی می باشند.

مراکز فروش موکت مدل سنگ فرش

مراکز فروش موکت مدل سنگ فرشبرای خرید انواع موکت بهترین و ساده ترین راه مراجعه به مراکز فروش موکت مدل سنگ فرش می باشد. در این مراکز می تواند فروش موکت را به صورت گسترده مشاهده کرد و در صورت پسند و انتخاب به خرید آن اقدام خرید. خرید موکت به فاکتورهای زیادی بستگی دارد، که از جمله این فاکتورها قیمت است. قیمت نقش تعیین کننده ای در خرید دارد، که تحت تاثیر فاکتورها و شرایط مختلف تعیین می شود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0