مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین مرکز موکت ظریف مصور طرح زرین

موکت ظریف مصور طرح زرین یکی از طرح های بسیار پر طرفدار در بازار می باشد. این موکت به دلیل بافت بسیار مناسبی که دارد به راحتی نیاز های مصرف کنندگان را رفع می‌کند. 

بزرگترین مرکز موکت ظریف مصور در شهر های تولید کننده این محصول می باشند که این محصول را بدون واسطه عرضه می کنند. 

بزرگترین مرکز موکت ظریف مصور طرح زرین

معرفی طرح زرین موکت ظریف مصور

معرفی طرح زرین موکت ظریف مصورموکت یکی از محصولاتی می باشد که در طراحی داخل دکوراسیون منزل بسیار  کاربرد دارد. 

این محصول توانایی ست شدن با تمامی مبلمان های درون خانه را‌ دارد جون شرکت های تولیدی  موکت ها در رنگ بندی های مختلفی به بازار های فروش عرضه میکنند.‌ تنوع مدلی این محصول و رنگ بندی های آن که برای اتاق پذیرایی طرح های سلطنتی و برای اتاق کودک طرح های کودکانه در نظر گرفته اند باعث فروش بسیار زیاد این محصول در مقایسه با فرش شده است. 

وزن سبک این محصول باعث شستشوی راحت تر آن شده و در مقایسه با فرش هزینه کمتری در هنگام خرید باید بابت آن پرداخت شود. 

شرکت موکت ظریف با تولید موکت زرین باعث شده است که بیشتر خریداران موکت از طرح زرین خریداری کنند. طرح زرین یک طرح نرم  و متناسب برای نقاط مختلف می باشد از درون اداره ها گرفته تا درون اتاق های خانه، این طرح یکی از طرح های موفق در زمینه فروش می باشد که شرکت ظریف مصور توانسته این طرح را در کیفیتی بسیار بالا جهت فروش عرضه کند. 

جنس این محصول از پلی پروپیلن می باشد که باعث مقاومت این محصول در برابر فرسایش می شود. طرح زرین دارای برجستگی های بر روی خود می باشد که این برجستگی ها باعث افزایش زیبایی محصول شده است. 

طرح زرین موکت ظریف مصور در رنگ های مختلف

طرح زرین موکت ظریف مصور در رنگ های مختلفطرح زرین موکت ظریف خود در رنگ های مختلفی به بازار های فروش عرضه شده است. 

طرح زرین یک طرح برجسته می باشد که حاوی نخ های طلایی رنگ درون بافت های موکت می باشد که از را به صورت طراحی گل یا پیچک در آورده است. 

این محصول خود در رنگ های مختلفی یافت می شود. از طراح های شرکت ظریف مصور می توان به طرح مینیون، طرح نخ، طرح زرین اشاره کرد که هر کدام از این طرح ها خود به تنهای رنگ های بسیار وسیعی دارد و می تواند سلیقه های مشکل پسند را هم راضی نگه دارد. 

کافی است هنگام خرید این محصول را از محلی خریداری کنیم که محصولات شرکت ظریف مصور را به صورت عمده و با قیمتی پایین جهت فروش ارائه می دهند. 

تفاوت قیمت موکت ظریف مصور طرح زرین با طرح های دیگر

تفاوت قیمت موکت ظریف مصور طرح زرین با طرح های دیگرشرکت ظریف مصور همیشه محصولات خود را در قیمت های مناسبی جهت فروش عرضه می کند. طراح های مختلف این محصول بر روی قیمت این محصول تاثیر گذار می باشد. 

مواد اولیه ای که برای ساختن این موکت ها استفاده می شود در قیمت گذاری آن ها تاثیر گذار می باشد. 

طرح زرین و طرح نخل دو تا از طرح های گران قیمت این شرکت می باشند. به دلیل مقاومت این محصولات در برابر خوردگی و فرسایش قیمت آن ها از دیگر طرح های موجود اندکی بیشتر می باشد. 

قیمت بالای این محصول ناشی از وقت و دقتی می باشد که در هنگام تولید این محصول استفاده شده است. 

مکان های متفاوتی که از این طرح می توان استفاده کرد این زمینه را فراهم کرده است که شرکت ظریف مصور در پی تولید محصولی با کیفیت باشد.  قیمت موکت زرین در گرو میزان نرمی محصول و طرح آن می باشد، معمولا طرح های اتاق کودک باید نرم  و دارای طرح های کودکانه باشند و طرح های که برای اداره ها و یا خانه ها استفاده می شود باید یک طرح خنثی ولی زیبا  که در کنار زیبایی راحتی لازم را داشته باشد. 

برای یک طرح زیبای و راحت کیفیت دار باید هزینه بیشتری را نسبت به نمونه های کیفیت پایین و نا مرغوب پرداخت کنیم.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0