بازار موکت ایران
خانه / تابلو فرش / بافت تابلو فرش ماشینی وان یکاد ارزان

بافت تابلو فرش ماشینی وان یکاد ارزان

تقاضای برخی از مشتریان برای خرید یک تابلو فرش ماشینی وان یکاد ارزان موجب شده تا برخی کارخانه ها در این زمینه نیز به فعالیت پرداخته و با بافت مدل های از این نوع به خواسته مخاطب احترام گذارند.
همه ما به خوبی می دانیم که یک تابلو فرش ماشینی نسبت به همتای دستباف خود از قیمت ارزان تری برخوردار است. با این وجود حتی در میان نمونه های بافته شده با دستگاه نیز می توان طبقه بندی قیمت را لحاظ نمود.
در واقع برخی عوامل موجب می شوند تا یک تابلو فرش ماشینی ارزان تر از انواع دیگر باشد. در این میان ماده اولیه استفاده شده و نوع بافت دو عامل اساسی خواهند بود.
از جمله مدل هایی که امروزه توانسته است مورد توجه مخاطبان با سلیقه های مختلف قرار گیرد می توان به تابلو فرش ماشینی وان یکاد اشاره نمود.
هنگام خرید این محصول مخاطبان دو دسته می شوند. گروهی که کیفیت را مبنای انتخاب خود می دانند و دنبال محصولی مرغوب هستند. دسته دیگر اما قبل از هر چیز به بهای کالای خریداری شده نگاه کرده و این مسئله را مهم ترین می دانند.
نخ هایی که برای بافت یک تابلو فرش ماشینی به کار می رود می تواند تعیین کننده قیمت آن نیز باشد. هر چه کیفیت الیاف بالاتر برود به همان میزان ارزش نقدی آن نیز افزوده خواهد شد.
در کنار این موضوع، نوع بافت هم عاملی تعیین کننده خواهد بود. حتما شما هم در بازار نام هایی مانند ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه را برای فرش و تابلو فرش شنیده اید. هر چه اعداد بالاتر بروند تعداد گره ها بیشتر بوده و بنابراین انتظار بافت ظریف تری را خواهیم داشت. در نتیجه هر چه زیبایی محصول بالاتر باشد می توان گفت قیمت بیشتری نیز دارد.
در حال حاضر به دلیل اینکه برخی از مشتریان خواهان خرید یک تابلو فرش وان یکاد با قیمت ارزان هستند، شرکت ها با در نظر گرفتن این موارد تدابیری می اندیشند تا خواسته این گروه از جامعه هدف نیز به درستی برآورده گردد.
البته باید خاطر نشان کرد با یافتن یک مرکز فروش معتبر و دست اول نیز می توان تابلو ها را با قیمت ارزان تری نسبت به واسطه ها تهیه نمود.
منبع: بازار تابلو فرش ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی فرش ایرانا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: علی خوانساری
شماره موبایل: 09130889745

مطلب پیشنهادی

تابلو فرش وان یکاد برعکس

قیمت تابلو فرش وان یکاد برعکس ماشینی

تابلو فرش وان یکاد برعکس از ارزانترین محصولات ماشینی است که مخاطبان خاص خود را …