مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش چمن مصنوعی فوتبال در اهواز

چمن مصنوعی فوتبال به رنگ سبز تیره یا سبز روشن به رنگ چمن اصلی ساخته می شود و از نوعی نخ و الیاف  نسوز و با استقامت ساخته می شوند.

چمن مصنوعی ضد حریق در شرایطی که امکان رشد چمن طبیعی وجود ندارد کاربردهای جامع و وسیعی دارند.

بازار فروش چمن مصنوعی فوتبال در اهواز

اهمیت استفاده از چمن مصنوعی در زمین فوتبال

اهمیت استفاده از چمن مصنوعی در زمین فوتبال

اهمیت استفاده از چمن مصنوعی و ضد حریق بودن: باید توجه داشت که چمن های مصنوعی باید خصوصیات منحصر به فردی داشته باشند که مهمترین فاکتور آن مقاومت در برابر فرسایش، رطوبت، فشار، حرارت، رنگ ثابت،… باید در آنها باشد.همچنین آنها باید دارای خاصیت ضد حریق باشند چرا که ممکن است در جاهای مختلف مانند استادیوم ها و سالن های ورزشی در بالکن ها و حتی در خانه دچار حریق در سطح جزیی یا گسترده شویم و این چمن ها با میزان مقاومت خود در برابر شعله های آتش روند آن را کند و از انتشار بیشتر آن جلوگیری می کنند.

رابطه کیفیت چمن مصنوعی و سلامت بازیکنان

رابطه کیفیت چمن مصنوعی و سلامت بازیکنان می توان گفت چمن مصنوعی زمین بازی فوتبال در سلامت بازیکنان نقش بسزایی دارد و باید معیارهای مهمی در آن رعایت شده باشد ضربه گیر باشد و در برابر آتش سوزی مقاوم بودن آنها عامل مهمی بشمار می آید. این چمن ها موجب سرسبزی و زیباسازی محیط و جلوگیری از آلودگی سطحی می شوند و همچنین هنگامی که ما دسترسی به چمن های طبیعی و گلکاری در سطح وسیع برای فضای سبز رانداریم بهترین گزینه انتخابی ما این نوع چمن ها هستند.

استاندارد چمن مصنوعی زمین فوتبال این استانداردها شامل قیمت مناسب الیاف ها، مقاومت در برابر ضربه و حرارت و فشار و استفاده از فناوری نانو برای تولید این محصول به منظور جلوگیری از آلودگی های قارچی و باکتریایی و همچنین رنگ های ثابت و مانا جهت جلوگیری از آتش گرفتن است.

فروش چمن مصنوعی زمین فوتبال:

این نوع چمن ها در کشور  به صورت تولید داخل یا وارداتی وارد کشور می‌شوند و قیمت های مختلف در طرح‌ها و انواع گوناگون با مقاومت های مختلف در برابر حرارت و در ساختمان آنها از الیاف های خاص استفاده شده و با این قابلیت ها به مشتریان عرضه میگردد قیمت آنها با توجه به نوع مقاومت آن ها در برابر حرارت ضربه، فشار و رطوبت تعیین می گردد و می توان آنها را خریداری کرد.

استاندارد لازم برای تولید چمن مصنوعی ضد حریق در واقع این چمن مصنوعی ها از نوع الیاف پارچه ای نسوز و نخ های خاص پلیمری نسوز ساخته می شوند اما بدان معنا نیست که آتش نمی گیرند بلکه دیر آتش می گیرند و خیلی کند ذوب می شوند. پس یکی از شرایط نگهداری تولید چمن مصنوعی ضد حریق نگهداری آن در مقابل عوامل آتش زا، مواد منفجره و به دور از هرگونه مواد محترقه و اصطکاک است.

کیفیت چمن مصنوعی: قوی ترین پارچه ها و الیاف های جهان در برابر درجات دمایی و حرارتی مختلف از خود واکنش نشان می‌دهند می سوزند یا ذوب میشوند که چمن مصنوعی ضد حریق در این میان مستثنا نیست چمن مصنوعی در واقعه مقاومت و تحمل بیشتری در برابر حرارت و دما دارد بدان معنا که اگر آتش به روی آن انداخته شود گسترش آتش سوزی به صورت نقطه ای و بسیار آهسته صورت می گیرد و در زمین فوتبال امنیت بازیکنان را تضمین می کند.پس می توان گفت: آتش سوزی را می توان به تعویق انداخت اما کاملاً نمی‌توان گفت که چمن های مصنوعی زمین فوتبال به هیچ عنوان آتش نمیگیرد.

فروش عمده چمن مصنوعی فوتبال با بهترین کیفیت

فروش عمده چمن مصنوعی فوتبال با بهترین کیفیت

کارخانجات بسیاری در داخل کشور وجود دارند که به تولید چمن مصنوعی ضد حریق و با کیفیت زمین فوتبال می پردازند اما خیلی از آنها به خاطر شرایط تحریم ها و عدم وجود مواد اولیه ساخت چمن مصنوعی مجبور می شوند

قیمت ها را بالا برده و این افزایش قیمت شامل شاخص های مختلف هست مانند قیمت مواد اولیه، قیمت نیروی کار، هزینه های کارخانه و هزینه‌های جانبی و غیره بعلاوه با توجه به قانون عرضه و تقاضا و روند بازار و قدرت خرید مردم و مشتریان خاص مانند باشگاه ها، استادیوم ها و…  سنجیده می شود. پس نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن متصور شد از این رو فقط می توان گفت بهترین چمن مصنوعی ضد حریق و با کیفیت یکی از شاخص های  قیمت مناسب و خوب و بافت مرغوب آن برای مصرف‌کنندگان است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0