مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش موکت کف با بهترین کیفیت

موکت کف یکی از پرکاربردترین انواع کفپوش ها می باشد. طرح های مختلف این موکت ها قابلیت استفاده در مکان های اداری، خانگی و یا هتل ها و قطارها را دارد. بهترین کیفیت موکت کف با بهترین و زیباترین طرح ها در کشور تولید می شود و بازار فروش بسیار خوبی دارد. انواع موکت های پرز بلند و پرز کوتاه را می توان از بازار این محصول در ایران تهیه کرد. کارخانه های معتبر و برندهای شناخته شده این محصول، موکت های خود را ضمانت می کنند که این می تواند بسیار مهم باشد. 

بازار فروش موکت کف با بهترین کیفیت

ساختار انواع موکت

ساختار انواع موکتانواع متفاوتی از موکت وجود دارد. موکتهای پرز بلند و پرز کوتاه ساده ترین دسته بندی است که می توان برای انواع موکت انجام داد. ساختار انواع موکت بر اساس این دو پارامتر می تواند متفاوت باشد. بیش از نود درصد از قیمت موکت بستگی به جنس آن دارد. 

  • پلی استر: این جنس از موکت منعطف بوده و مقاومت مناسبی در برابر انواع لکه ها دارد و تنها نقطه ضعف آن لکه های روغنی می باشند که می توانند کار شستشو را بسیار دشوار کنند. این جنس از موکت ضد حساسیت است و در برابر رطوبت نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. برای استفاده در شهر های مرطوب نیز گزینه ی مناسبی می باشد. 
  • پلی آمید: این جنس بسیار طول عمر فوق العاده ای دارد و در برابر فرسایش به راحتی از بین نمی رود. موکت های پلی آمید بسیار منعطف بوده و قابلیت ضد لکه دارند و گرد و خاک نیز به راحتی از روی آن ها پاک می شود. این موکت ها نیز انتخاب فوق العاده ای برای اکثر محیط ها می باشند. 
  • پلی پروپیلن: این جنس قابلیت ارتجاعی کم تری دارد و قیمت آن بسیار ارزان تر می باشد. ضد رطوبت و ضد فرسایش است و می توان برای محیط های ورودی و خروجی از آن استفاده کرد. 
  • پشم: پشم انتخاب بسیار فوق العاده ای می باشد. نرمی و راحتی و گرمای بی نظیر آن توانسته تا پشم را به یکی از بهترین گزینه ها تبدیل کند. موکت های پشمی گران تر از سایر الیاف می باشند ولی طول عمر بالای آن ها توانسته این محصول را به یکی از مناسب ترین انتخاب ها تبدیل کند. 
  • برخی از موکت ها از ترکیب پلی امید، پلی استر و پلی پروپیلن تولید شده اند که بر اساس درصد استفاده از هر الیاف ویژگی های هر کدام را دارا می باشد. 

راه های انتخاب موکت مناسب برای کف اتاق

راه های انتخاب موکت مناسب برای کف اتاقموکت استفاده شده برای کف اتاق باید نرم و راحت باشد و همچنین در برابر سرما و گرما از خود مقاومت خوبی نشان دهد. انتخاب موکت مناسب بسیار ساده می باشد. موکت های پرز بلند و پرز کوتاه می توانند هر دو برای اتاق مورد استفاده قرار گیرند. رنگ انتخابی باید تکمیل کننده دکوراسیون اتاق باشد و با توجه به ابعاد از رنگ های روشن و یا تیره استفاده کرد. رنگ های روشن برای اتاق های کوچک تر و رنگ های تیره برای اتاق با ابعاد بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرد. موکت کف خریداری شده باید ضد لک باشد تا نیاز به شستشوی مکرر نداشته باشد .

فروش عمده موکت کف با قیمت مناسب

فروش عمده موکت کف با قیمت مناسبفروش عمده موکت کف به خریداران بزرگ این محصول مانند هتل داران و مسافرخانه ها و قطارها بیش تر صورت می گیرد. قیمت تمام شده در خرید عمده بسیار کم تر می باشد و این شکل از خرید برای دیگر مشتریان نیز بسیار به صرفه می باشد. یکی از بهترین راه های خرید موکت به شکل عمده می باشد تا هزینه کم تری بابت آن پرداخت شود. موکت های با کیفیت به صورت عمده به خریدار عرضه می شوند و خریدار بنا بر نیاز خود آن را برش می دهد و در محیط های متفاوت از آن استفاده می کند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0