مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش موکت های زیبای پرز بلند

27

موکت های پرز بلند دارای چه مشخصاتی هستند؟ این موکت ها چه محاسن و معایبی دارند؟ بازار فروش انواع این موکت های زیبا چگونه است؟
موکت ها مهمان قدیمی منزل ایرانی ها می باشند، با پیشرفت هایی که در صنعت های مختلف به وجود آمد اما هنوز هم هیچ جایگزینی برای موکت ها پیدا نشده است، موکت ها همچنان پر طرفدارترین کف پوش منازل هستند، وقتی شما از موکت استفاده می کنید نگرانی کمتری بابت زمین خوردن های کودک خود خواهید داشت. موکت ها امروزه در طرح های زیبا و متنوعی تولید می شوند.

مشخصات موکت های زیبای پرز بلند

قبل از پرداختن به محاسن و معایب این موکت ها کمی بیشتر آنها را معرفی می کنیم. موکت پرز بلند دارای ضخامت بسیار زیادی است که آنها را شبیه به فرش ها کرده است، نتیجه استفاده از این موکت ها تابستان هایی نرم تر و زمستان هایی گرمتر می باشد.

محاسن و معایب موکت پرز بلند

این موکت ها عایق بهتری هستند و سطحی نرم و گرم تر ایجاد می کنند. حتی بعضی از افراد به خاطر ضخامت این موکت ها دیگر از فرش استفاده نمی کنند، اما این موکت ها معایبی نیز دارند به علت داشتن تارهای بلند احتمال جمع شدن آلودگی در آنها زیاد است، لذا برای منازل پر رفت و آمد توصیه نمی شوند.
بازار فروش این محصولات به علت محاسن و ویژگی های این موکت زیبا بسیار خوب است و این موکت های زیبا از طریق سایت های معتبر به فروش رسیده می شوند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0