مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش موکت ظریف مصور زرین با کیفیت عالی

موکت های ظریف مصور در بازار یکی از پر طرفداران ترین و بهترین موکت ها می باشند. این موکت ها امروزه در طرح ها و رنگ های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. موکت ظریف مصور زرین از جمله موکت هایی است، که بازار فروش پر رونقی دارد و بسیاری از مردم برای مکان ها و محل های مختلف از آن خریداری و استفاده می کنند.

بازار فروش موکت ظریف مصور زرین با کیفیت عالی

مشخصات موکت ظریف مصور طرح زرین

مشخصات موکت ظریف مصور طرح زرینیکی از برندهای معتبر و با کیفیت تولید کننده انواع موکت در ایران، ظریف مصور است. این شرکت سال هاست که بهترین و عالی ترین موکت ها را تولید و به بازار عرضه می کند. از این رو، می توان گفت که اکثریت مردم ایران موکت را با نام ظریف مصور می شناسند. موکت های تولیدی ظریف مصور دارای طرح های مختلفی هستند. یکی از بهترین و محبوب ترین طرح این موکت ها طرح زرین است. این طرح از موکت دارای ویژگی های و مشخصاتی است، که سبب تمایز آن از دیگر طرح ها و مدل های موکت شده است. از جمله مشخصات طرح زرین موکت ظریف مصور می توان به این موارد اشاره کرد:

 • داشتن زمینه های مختلف: یکی از ویژگی هایی که این طرح از موکت های ظریف مصور دارند، تولید آن در زمینه های مختلف است. از جمله این زمینه ها، می توان به زمینه شکلاتی این طرح از موکت ها اشاره کرد.
 • داشتن ابعاد و متراژهای مختلف: از دیگر ویژگی هایی که این مدل از موکت ها دارند، داشتن ابعاد و اندازه های مختلف است. امروزه این دسته از موکت ها در متراژهای مختلف مانند 3×1،
  2×3،
  3×3،
  4×3،
  5×3،
  6×3،
  7×3،
  8×3،

  9×3،
  10×3،
  11×3 تولید و به بازار مصرف عرضه می گردد.

 • چند لایه بودن: این موکت ها امروزه یه صورت یک لایه و یا دو لایه با طرح ها و مدل های مختلف تولید می شود.
 • کیفیت: کیفیت موکت های طرح زرین ظریف مصور بالا است. در بیشتر موارد جنس نخ استفاده شده در بافت این موکت های پلی پروپیلن است. به همین دلیل کیفیت و دوام بالایی این موکت ها دارند.

محل های مناسب برای استفاده از موکت طرح زرین

محل های مناسب برای استفاده از موکت طرح زرینطرح های زرین موکت های ظریف مصور استفاده های زیادی دارند. چرا که طرح این مدل از موکت ها به گونه ای است، که می توان برای اتاق خواب، اتاق بازی بچه ها و حتی برای سالن پذیرایی و هال می توان از آن استفاده کرد. علاوه بر این برای بسیاری از محیط های ادراری و یا ورزشی نیز استفاده از این طرح موکت ها بسیار مناسب است. داشتن طرح بسیار مناسب سبب استفاده های گسترده از این مدل موکت ها شده است. در کنار این ضخامت موکتو بافت زیبایی آن سبب شده است، که بسیاری از محل ها، از جمله اتاق خواب و یا اتاق بازی کودکان بهترین و مناسب ترین مکان برای استفاده از انواع مدل های طرح زرین این موکت ها باشند. به همین دلیل است، که امروزه ما این طرح از موکت های ظریف مصور را در بسیاری از مکان ها از خانه گرفته تا ادارات مشاهده می کنیم.

راهنمای خرید موکت ظریف مصور زرین با کیفیت عالی

راهنمای خرید موکت ظریف مصور زرین با کیفیت عالیاگر می خواهید به خرید موکت طرح زرین ظریف مصور بپردازید. در این صورت توصیه می شود، قبل از اقدام به خرید در مورد آن کمی اطلاعات کسب کنید. بنابراین استفاده از راهنمای خرید موکت می تواند به ما کمک کند، تا طرح مناسب با محلی که قرار است، موکت را در آنجا استفاده کنیم را خریداری نمایم. در زمان خرید بهترین و ساده ترین راه برای خرید انواع موکت های ظریف مصور مراجعه به مراکز مستقیم توزیع و پخش این موکت ها است، که در درجه اول انواع و اقسام موکت های ظریف مصور را دارد و شما می توانید از بین آنها، طرح و مدل مخصوص و مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید. در درجه دوم، خرید از این مرکز، خریداری ارزان و با قیمت مناسب خواهد بود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0