مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش موکت ظریف مصور دولایه در ایران

یکی از بهترین و شناخته شده ترین برندهای تولید موکت در ایران، موکت ظریف مصور است. تولید انواع موکت های با کیفیت در طرح های مختلف از جمله ویژگی این برند است. موکت ظریف مصور دولایه یکی از بهترین و محبوب ترین نوع موکت های تولیدی این برند است، که بازار بسیار پر رونقی دارد.
بازار فروش موکت ظریف مصور دولایه در ایران

ویژگی های موکت دولایه خوب

ویژگی های موکت دولایه خوبامروزه با توجه به پیشرفت های و تغییراتی که در صنعت تولید موکت ایجاد شده است، انواع موکت ها در طرح ها و مدل های مختلف تولید به بازار عرضه می شود. در این میان یکی از مدل های محبوب و پر طرفداران موکت، موکت دو لایه  است. موکت دولایه خوب دارای برخی ویژگی ها و مشخصاتی می باشند، که آن را با موکت های معمولی متفاوت و متمایز می کند. از جمله ویژگی موکت های دو لایه می توان به این موارد اشاره کرد:

  • ضخامت: موکت های دو لایه در مقایسه با موکت های معمولی ضخامت بیشتری دارند. چرا که این نوع از موکت ها، از دو لایه چسبیده به هم تشکیل شده اند، که این دو لایه با همدیگر ضخامت آن را افزایش داده است.
  • الیاف بیشتر: از دیگر ویژگی هایی که موکت های دو لایه خوب دارند، استفاده از الباف بیشتر در تولید آن است. به همین دلیل، این موکت ها خاصیت گرما بخشی بیشتری را دارند.
  • دوام و کیفیت بالا: موکت های دو لایه از لحاظ کیفیت و دوام و ماندگاری در مقایسه با موکت های یک لایه مزیت های زیاد دارند و به همین دلیل این موکت های ماندگاری و دوام بیشتری دارند.
  • عایق بودن: یکی از ویژگی های که موکت دو لایه خوب دارد، عایق بودن است. به دلیل داشتن دو لایه روی هم، این موکت ها بهتر در برابر سرما عایق بوده و به همین دلیل استفاده از آن ها برای مناطقی که آب و هوای سردی دارند بهتر و مناسب تر است.

ضخامت انواع موکت ظریف مصور

ضخامت انواع موکت ظریف مصور شرکت ظریف مصور یکی از شناخته ترین و بهترین شرکت هایی است که به تولید موکت در ایران می پردازد. امروزه بسیاری از مردم ایران موکت های ظریف مصور را می شناسند و یا از آن در خانه های خود استفاده می کنند. شرکت ظریف مصور با استفاده از فناوری های روز و مدرن دنیا به تولید انواع موکت می پردازد. یکی از ویژگی ها  و خصوصیات موکت های ظریف مصور ضخامت آن می بادش. ضخامت انواع موکت ظریف مصور با همدیگر فرق می کنند. اما همه این موکت ها از ضخامت خوبی برخوردار بوده و از لحاظ کیفی بسیار بالا هستند. برای نمونه ضخامت موکت ظریف مصور طرح رادین در حدود 7 میلی متر است و یا موکت ظریف مصور طرح کاملیا دارای نخ هایی با ضخامت 12 میلی متری می باشد. از این رو، می توان گفت که ضخامت انواع موکت های تولیدی ظریف مصور با همدیگر متفاوت می باشند. ولی در این میان ضخامت موکت دولایه ظریف مصور نسبت به موکت های دیگر تولیدی این کمپانی بیشتر است و به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای استفاده در بسیاری از محیط ها مناسب می باشد. الیته ضخامت موکت های دو لایه نیز بر اساس طرح و مدل می تواند با همدیگر بسیار متفاوت باشد.

خرید موکت ظریف مصور دولایه با قیمت مناسب

خرید موکت ظریف مصور دولایه با قیمت مناسبدر زمان خرید موکت ظریف مصور یکی از فاکتورهایی که برای بسیاری از مردم مطرح می شود، قیمت موکت است. چرا که از لحاظ کیفیت و تنوع می توان گفت که موکت های ظریف مصور بهترین می باشند. ولی از جهت قیمت امروزه در بازار ممکن است با تنوع قیمتی مواجه شد. چرا که در برخی از موارد سودجوها و واسطه های سبب می شوند، که قیمت موکت های ظریف مصور در بازار در نوسان باشد. ولی با این حال، برای خرید موکت ظریف مصور دو لایه با قیمت مناسب می توانید به این مرکز مراجعه کنید. در این مرکز همه مدل های موکت ظریف مصور به قیمت مناسب عرضه می شوند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0