مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش موکت سنگ فرش در تهران

موکت از گذشته تا به امروز از پوشش های پر کاربرد در طراحی دکوراسیون های داخلی بوده و می باشد. امروزه با پیشرفت علم و فناوری های جدید در این زمینه موکت سنگ فرش ابداع شده است که نسبت به موکت های قدیمی بسیار زیباتر و با طرح های متنوع تر می باشند. 

بازار فروش موکت سنگ فرش در تهران از جمله بازارهای بسیار بزرگی است که انواع موکت های سنگ فرش را با طرح های جذاب و در رنگ های مختلف و انواع و اقسام سایز و جنس ،به عرضه فروش می رساند.  

بازار فروش موکت سنگ فرش در تهران

انواع موکت با عرض های مختلف

انواع موکت با عرض های مختلفموکت ها عرض های مختلفی دارند که براساس عرض به انواع زیر تقسیم بندی می شوند:

  • موکت های کبریتی : این موکت ها قدمت بسیار قدیمی دارند و از گذشته تا به امروز طرفداران خاص خود را دارند، دلیل قدمت این موکت به قیمت ارزان آن بر می گردد و همچنین جنس ان نیز تا حدی مناسب است و برای مکان های عمومی و فضاهای ورزشی بسیار مناسب است و به دلیل زبری آن برای اتاق کودک مناسب نیست.
  • موکت پرز بلند : این موکت ها به دلیل پرز بلندی که دارند بسیار راحت و نرم هستند و برای منازل مسکونی و اتاق کودک و همچنین برای فصل سرد سال قابل استفاده است. 
  • موکت با نخ پرو پیلن : این نوع جنس مشابه پشم طبیعی است و به عنوان پشم مصنوعی به کار می رود، نرمی ان در حد متوسط و به اندازه نایلون است و برای مکان های عمومی بیشتر به کار می رود. 
  • موکت با نخ پلی استر : پلی استر رنگ های بسیار جذاب و قابل محوی دارند که بیشتر مورد استقبال خریداران قرار می گیرد . 
  • موکت های طرح دار : این موکت ها هم که با طرح های زیاد و منظم و در رنگ های مختلف می باشند و برای سالن های بزرگ و هتل ها و حتی منازل نیز قابل استفاده می باشند. 

موارد استفاده از موکت سنگ فرش

موارد استفاده از موکت سنگ فرشاز موکت سنگ فرش در موارد مختلفی استفاده می شود و از جمله آنها  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده در شرایط برف و باران : از موکت سنگ فرش می توان در زمانی که برف و یخ زدگی در جاده وجود دارد و زنجیر چرخ در دسترس نیست از یک تکه موکت استفاده کرد. 
  • استفاده به عنوان زیر انداز : موکت های سنگ فرش در زیر فرش و یا به عنوان زیر انداز قابل استفاده می باشند. 
  • استفاده به عنوان زیر پایه : از این موکت های به عنوان زیر پایه وسایل خانگی مانند لباسشویی و یخچال جهت جلوگیری از لغزیدن و همچنین به عنوان زیر گلدانی استفاده کرد. 
  • استفاده به عنوان زیرانداز حیوانات خانگی : جهت جلوگیری از آلوده شدن محیط می توان به عنوان زیر انداز در زیر حیوانات خانگی مانند سگ و… استفاده نمود.
  • استفاده جهت زیبایی : از این موکت های سنگ فرش برای زیبایی و برای مکان هایی که زیر آن ها دید مناسبی ندارند مثلا روی کاشی های قدیمی و ….  کاربرد دارد. 

ارائه بهترین نوع موکت سنگ فرش به سراسر جهان

بهترین نوع موکت سنگ فرش موکت هایی می باشند که جنس خوب و کیفیت عالی و قیمت مناسبی داشته باشند. خوشبختانه در کشور ما انواع موکت های سنگ فرش با طرح های متفاوت و در رنگ های مختلف تولید می شوند و روانه بازار می گردند.

بنابراین همین کیفیت عالی و جنس و قیمت ارزان آن باعث شده است که هم در بازارهای داخلی و هم در بازارهای خارجی طرفداران خاص خود را پیدا کند و این موکت های سنگ فرش با بهترین نوع به کشورهای دیگر صادر می شوند. 

صادر کردن این موکت های سنگ فرش به کشورهای دیگر باعث افزایش تولید شده است و کارخانه های زیادی در این خصوص مشغول به تولید این محصول با کیفیت می باشند، و همین مساله باعث رونق تولید اقتصادی در کشور گردیده و زمینه اشتغال را برای افراد زیادی فراهم آورده است. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0