مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش فرش ۷۰۰ شانه قیطران با قیمت مناسب

امروزه در قرن ۲۱  انواع از فرش ها و تابلو فرش ها وجود دارد هر کسی آگاهی نسبی درباره آن دارد اما با این حال در موقع خرید ممکن‌ است سودجویان بر سر آن ها کلاه بگذارند و فرش های بی کیفیت را با قیمت گزاف به آن ها بفروشد.

آیا تا به حال در مورد فرش ۷۰۰ شانه قیطران چیزی شنیده اید یا آگاهی دارید؟

ما در این جا سعی داریم این فرش با کیفیت را به شما دوستان معرفی کنیم.

بازار فروش فرش ۷۰۰ شانه قیطران با قیمت مناسب

انواع فرش های ۷۰۰ شانه قیطران

انواع فرش های ۷۰۰ شانه قیطران  آیا اصلا  به تفاوت‌های فرش ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه و بیشتر فکر کرده اید که کدام کیفیت بهتری دارد یا اصلا چه فرقی هایی با هم‌ دارند

شانه به تعداد گره ها در واحد طول می گویند که با تراکم فرش رابطه مستقیم دارد. فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۱۲۰۰ دارد و هرچه شانه بیشتر  باشد تراکم آن نیز بیشتر است پس فرش ۷۰۰ شانه می تواند تراکم های متفاوتی داشته باشد و فرش قیطران نیز این گونه است و این مطلب درباره همه آن ها ها صدق می کند.

به این ‌نکته باید توجه کرد که  ۷۰۰ شانه مقاوم‌تر و در مقابل فرش با تراکم‌ بالا ظریف تر  و لطافت آن بیشتر است

معمولا مشخصات فرش را در پشت آن درج می کنند و برای یک خرید با کیفیت باید به تعداد شانه، تراکم، نخ و الیاف به کار رفته و مهم تر از همه به کارخانه تولید کننده باید توجه کنیم.

یکی از محصولات متفاوت قیطران فرش های گل برجسته است که یک نو آوری در این صنعت  بوده و طرفداران بسیاری در داخل و خارج کشور دارد.

این‌ کارخانه ابتدا فقط فرش های ۷۰۰ شانه تولید می کرد و بعد ها با خرید و وارد کردن دستگاه های پیش رفته شروع به تولید فرش هایی با تراکم، ۷۰۰، ۱۲۰۰، ۱۵۰۰ و در نهایت در سال ۱۳۹۷همچنین طرح‌های گل برجسته کرد.

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه قیطران

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه قیطرانفرش های قیطران همان طور که می دانید در شانه و تراکم مختلف تولید شده و هر کدام از این فرش ها مشخصات فنی خاص خود را دارند. همچنین این فرش ها ویژگی های مشترکی دارند اینکه نخ و الیاف به کار رفته در همه انواع این فرش ها اکریلیک است و فقط شماره نخ ها با هم فرق دارد این نوع نخ مرغوب ترین نوع الیاف استفاده شده در فرش های ماشینی است که باعث دوام و افزایش طول عمر فرش می شود.

فرش ۷۰۰ شانه قیطران:

  • تراکم‌این فرش ۱۲۰۰ است و نسبت به نمونه های مشابه مرغوب تر است. 
  • نخ اکریلیک استفاده شده در این فرش دو لایه است در حالی که نخ به کار رفته در فرش های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه سه لایه اند و نمره بیشتری نسبت به نخ فرش ۷۰۰ شانه دارد
  • طرح های این فرش ایرانی بوده و تلفیق رنگ زیبایی را به وجود آورده و ابتدا فرش های ۷۰۰ شانه قیطران به فرش ۵۰ رنگ مشهد هم‌معروف بودند
  • ارتفاع خاب فرش ۷۰۰ شانه بلند تر از فرش های ۱۰۰۰ شانه است
  • این فرش ها پرز تولید نمی کنند و برای افراد حساسیت زا نیستند.
  • طرح های مختلفی را تولید می کنند و مشتری برای تزئین دکوراسیون خانه هیچ محدودیتی در انتخاب خود ندارد.

این ها تعدادی از مشخصات و ویژگی های فرش قیطران است که آن را در بین مردم داخل کشور و خارج کشور محبوب کرده است و جالب است بدانید در حال حاضر فرش قیطران به ۶۷ کشور مختلف فرش صادر می کند.

عرضه انواع فرش های ۷۰۰ شانه قیطران

عرضه انواع فرش های ۷۰۰ شانه قیطران همان طور که در بالا گفتیم فرش قیطران ویژگی های بسیار زیادی دارد و مهم‌تر از همه نسبت به فرش های مشابه در سایر تولیدی های فرش با قیمت پایین تری به دست مشتری می رسد به همین خاطر است که عرضه انواع فرش قیطران در داخل و خارج کشور انجام می شود و دارای استاندارد های ملی و بین المللی است. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0