مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش فرش ۷۰۰ شانه امیران

فرش ها را در کل می توان به دو دسته دستباف و ماشینی تقسیم بندی کرد. در کنار این، امروزه چنین محصولاتی را شرکت های بزرگی تولید می نمایند. از طرفی، بازار فروش برندهای معروف ایرانی رونق خوبی در داخل و خارجی از کشور  دارد. مثلاً می توان به فرش ۷۰۰ شانه امیران اشاره نمود که با کیفیت است و قیمت های مناسبی دارد. 

بازار فروش فرش ۷۰۰ شانه امیران

آیا تراکم در فرش ۷۰۰ شانه مهم است؟

آیا تراکم در فرش ۷۰۰ شانه مهم است؟ بی تردید شما نیز واژه هایی مانند تراکم و شانه را در هنگام خرید فرش شنیده اید. اما آیا تراکم در فرش ۷۰۰ شانه مهم است؟ این سوالی می باشد که بسیاری از مشتریان از خود می پرسند. در این جا نیاز است که ابتداء تراکم را برای شما توضیح دهیم و دقیقاً آن را معرفی کنیم. 

تراکم در طول و عرض یک فرش وجود دارد. در پهنای محصول، به شمار گره ها در یک متر مربع گفته می شود که البته شانه هم می گویند. برای آشکار شدن بهتر، مثالی می آوریم. حتماً شنیده اید که می گویند، تراکم پهنای فلان فرش، 350 است. منظور از مطرح کردن این موضوع، وجود همین شمار گره در یک متر عرضی می باشد. 

فرش ها از تراکم عرضی متفاوتی برخوردار می باشند که نام آشناترین آن ها، 500، 700، 1200، 1500، 2100 و غیره هستند. اما تراکم طولی چیست؟ به شمار گره هایی که در هر متر مربع طولی زده می شود، این اصطلاح را به کار می برند. در این زمینه می شود به 800، 1000، 2000 و حتی بالای 3000 تراکم اشاره کرد. 

محاسبه این گره ها نیز فرمول خاصی از خود دارد. مثلاً یک فرشی که طول آن 1000 گره به کار رفته و در عرض محصول 500 گره، تعداد این گره ها را با هم ضرب می کنند که دست آخر معلوم می شود که در یک متر، 500000 گره وجود دارد. 

ولی شاید بپرسید که این تا چه اندازه این تراکم ها می تواند در یک فرش مهم باشند؟ نکته مهم در همین جا است. هر چه تراکم طولی فرش بیشتر باشد، بافت آن ریزتر و زیباتر به نظر می رسد. همچنین باعث می شود تا کالا از وزن کمتری برخوردار شود. از سویی، بسیار فرش را شبیه نوع دستباف می کند. 

اما تراکم عرضی، به نقش و نگار فرش ربط مستقیمی دارد. هر چه میزان گره ها در پهنا بالاتر باشد، فشردگی را بالا می برد؛ بنابراین فرش، سنگین تر و محکم تر می گردد. پس می توان مدعی شد، فرش های 700 به نسبت محصولات مشابهی که از تراکم کمتری برخوردار می باشند، هم قشنگ تر و نیز استحکام بیشتری دراند. 

چگونه فرش ۷۰۰ شانه با دوام بخریم؟

چگونه فرش ۷۰۰ شانه با دوام بخریم؟ از فرش های محبوبی که فروش بالایی دارد، نوع 700 شانه می باشد. اما آیا همه محصولات از نقطه نظر کیفی یکسان هستند؟ طبعاً پاسخ به این سوال منفی است و طبیعی می باشد که هر کدام از برندها، از مواد اولیه مختلفی کار بگیرند. پس چگونه فرش 700 شانه با ‌دوام بخریم؟ 

موضوعات گوناگونی را در این حوزه باید در نظر داشت که ترجیح می دهیم برای درک بهتر این مسائل، آنان را فهرست وار به سمع و نظر شما برسانیم: 

 1. مهمترین مسئله در این زمینه این است که برند مناسب را انتخاب کنید. 
 2. موضوع دیگر، توجه داشتن به تراکم فرش ۷۰۰  شانه است. هر چه میزان تراکم بالاتر، فرش قشنگ و مقاوم تر خواهد بود. 
 3. به نخ آن نیز دقت داشته باشید. بهترین نخی که در این عرصه به کار می‌ برند، اکریلیک است. 
 4. طرح و رنگ را نیز باید به دقت بررسی کنید. فرش های مرغوب، رنگ با دوامی دارند و نقش های شان به مرور زمان و با پا خوردن و شستشو از بین نمی رود. 
 5. ابعاد باید استاندارد باشند و هیچ سرکجی ای فرش نداشته باشد. 
 6. دورشان از همان نخ پس زمینه دوخته شده باشد. 

این موضوعاتی که در اینجا ذکر کردیم، موارد مهم اند که باید حتماً هنگام خرید به آن‌ ها توجه شود؛ ولی چرا این نوع از فرش مشتریان زیادی دارد؟ در این خصوص نیز می توان دلایل گوناگونی را ذکر است. اول این که، بسیار شبیه به نوع دستباف است. برای تزیین سالن های پذیرایی عالی هستند. 

نرمی به خصوصی دارند و اگر از مبلمان استفاده نمی کنید، این محصول را برای تان پیشنهاد می دهیم. مسئله مهم دیگر، قیمت ارزان آن به نسبت سایر فرش های با تراکم و شانه بالا است. پس بسیار راحت می توانید با نرخ های مناسبی، یک فرش با دوام را تهیه کنید. 

بیشتر این محصولات را شرکت سازنده با گارانتی ارائه می دهد و این خود نشان دهنده با دوام بودن محصول می باشد و در صورت برو مشکلی، فوری می توانید آن را پس دهید. با همه اینها، فرش هایی از این دست در طرح و نقش های متنوعی بافته می شوند که در بخش بعدی، در این زمینه به گونه همه جانبه، صحبت خواهیم کرد. 

بهترین مدل های فرش ۷۰۰ شانه امیران در بازار

بهترین مدل های فرش ۷۰۰ شانه امیران در بازار مارک های مختلفی اند که در حوزه تولید فرش فعالیت گسترده ای دارند. در این میان، شما می توانید به آسانی بهترین مدل های فرش 700 شانه امیران را تهیه کنید. بازار این برند، از رونق خوبی برخوردار می باشد. علل متفاوتی را می توان در این زمینه نام گرفت، برای مثال تنوع در طراحی های آن و کیفیت خوب فرش است. 

در هر صورت، این کارخانه بزرگ، انواع فرش، قالیچه و تابلو فرش را می بافد که بحث ما بیشتر روی گزینه نخست است. برای این که با بهترین فرش این برند آشنایی حاصل کنید، آنان را برای تان معرفی می نماییم و در خلال بحث، بی گمان پی به نوع مرغوب این کارخانه خواهید برد. به این نام ها دقت نمایید: 

 • فرش 700 شانه افشان 
 • فرش 700 شانه طاها 
 • فرش 700 شانه تاج محل 
 • فرش 700 شانه نیلی 
 • فرش 700 شانه شیدا 
 • فرش 700 شانه قلم‌ کار 
 • فرش 700 شانه ژنرال 

انواع زیاد دیگری نیز وجود دارد که این نشان دهنده ارزش نهادن کارخانه به سلیقه های متفاوت مشتریان است. باید بگوییم، هر کدام از این طرح ها، از نخ های متفاوتی ساخته شده اند و ابعاد گوناگونی دارند. آنان نقش های شان بسیار با یکدیگر فرق دارد و شما به راحتی آن نمونه از فرش را که در نظر دارید، می توانید از این کلکسیون تهیه کنید. 

قابل ذکر است، برند امیران، فرش های فانتزی را هم می بافد که محصولات شگفت انگیز و منحصر به فرد هستند. رنگ بندی و طرح های خارق العاده این فرش ها، هر کسی را مجذوب می کند. شما از این فرش ها می توانید در اتاق خواب، کودک، سالن پذیرایی و حتی آشپزخانه هم استفاده کنید. 

این فرش ها نیز در تراکم و شانه متنوعی ساخته می شوند و آن را تولید کننده، با استفاده از مجهزترین دستگاه های روز دنیا، بافته و عرضه می نماید. اگر علاقه مند به نوع خاصی از فرش هستید، این مدل از محصول را از یاد نبرید. در این میان، طرح وینیچ این برند را هم به خاطر داشته باشید که مدل های جذابی دارد. 

مهم ترین ویژگی های فرش ۷۰۰ شانه امیران

مهم ترین ویژگی های فرش ۷۰۰ شانه امیران تا به این جای مطلب، با موارد مختلفی از فرش 700 شانه امیران آشنایی حاصل کردید. در این بخش می خواهیم به مهم ترین ویژگی های محصولات این برند بپردازیم که به برخی از آنان در لابلای بخش های پیشین اشاره کردیم. 

یکی از مشخصات کالاهای برند امیران این است که از کیفیت عالی ای برخوردار می باشند. شرکت از بهترین نخ و در عین زمان، ماشین آلات پیشرفته برای بافت فرش های خود استفاده می کند که این موضوع، اهمیت بسیار بالایی داشته و از طرفی، فرش ها در تنوع بالای رنگ و طرح ساخته می شوند. این ربط زیادی به دستگاه های آن دارد. 

در کنار این، احترام گذاشتن به سلیقه مشتریان نیز یکی دیگر از خصوصیات مهم این برند می باشد. قابل یادآوری است که فرش های این کارخانه، دارای گارانتی هستند که این می رساند تا چه اندازه مشتری مدار است. 

مقاومت بالا، تراکم و شانه عالی، الوان و نقوش متنوع و ارزان بودن محصولات امیران، از جمله ویژگی های دیگر محصول می باشد که به آن به شکل مبسوطی پرداختیم. در کل، برای آن شمار از کسانی که به دنبال فرش باکیفیت هستند، توصیه می نماییم که حتماً کالاهای این شرکت را تهیه کنند. 

عوامل موثر در قیمت گذاری فرش ۷۰۰ شانه

عوامل موثر در قیمت گذاری فرش ۷۰۰ شانه بسیاری از ما هنگام تهیه فرش 700 شانه، با نرخ های متفاوتی مواجه می شویم که باعث می گردد هم اندکی سرگردان شده و هم این که، نتوانیم نوع مناسب را انتخاب کنیم. بی گمان، سوالی که پیش می آید این است، چه عوامل موثری در قیمت گذاری فرش 700 شانه وجود دارد؟ در این خصوص، مسائل گوناگونی را در نظر می ‌گیرند که عبارتند از: 

 • برندی که فرش را تولید می کند، نقش زیادی در ارزش گذاری کالا دارد. 
 • شانه و تراکم نیز خود از عوامل موثر در تعیین قیمت می باشند. (نوع 700 شانه ممکن است از تراکم های بالا و پایینی برخوردار باشد.) 
 • طرح و رنگ نیز بی تأثیر در این حوزه نیست. 
 • ابعاد فرش هم خود به صورت مستقیم در نرخ گذاری موثر است. 
 • نخی که در بافت فرش مورد استفاده قرار می گیرد، یکی دیگر از عاملان موثر در قیمت گذاری است. 
 • نحوه خرید و فرش هم می تواند نقش زیادی در این عرصه داشته باشد. برای مثال، خرید کلی فرش، ارزان تر تمام می شود. 

تولیدی ها و عرضه کننده این موارد را در هنگام ارائه کالا در نظر می گیرند و به همین علل است که ما شاهد متغیر بودن نرخ ها برای فرش های 700 شانه هستیم. 

روش های نگهداری از فرش ۷۰۰ شانه

روش های نگهداری از فرش ۷۰۰ شانه هر کالایی اگر بخواهیم دوام زیادی پیدا کند، نیاز به مراقبت های ویژه دارد. در خصوص فرش ها نیز به همین گونه است. روش های نگهداری از فرش 700 شانه گوناگون می باشد. برای نمونه چنانچه نمی خواهید که از یک فرش استفاده نمایید، بهتر است که آن را پس از لوله کردن، به حالت افقی، در جایی قرار دهید. 

دقت نمایید که محیط باید خشک بوده و تهویه مناسبی نیز داشته باشد. برای اطمینان بیشتر، هر سه ماه یک بار نیز فرش را باز کرده و 24 ساعت به همان حالت نگه دارید. در کنار این، در صورت کثیف شدن فرش تان، حتماً از مواد شوینده مخصوص استفاده کنید. فرش شوهای گوناگونی امروزه تولید می گردد. 

اگر به این قضیه توجه نداشته باشید، ممکن است از شوینده هایی که مواد اسیدی دارند بر روی فرش ریخته و این موضوع سبب شود تا رنگ و روی فرش از بین برود و حتی باعث پوسیدگی آن گردد. 

زیاد اتفاق افتاده که در حین غذا خوردن و یا علت های دیگر، فرش کثیف شده باشد. بهتر است که در همان لحظه، آن را با مواد مخصوص و برس های ویژه فرش شویی تمیز کنید. بهترین راه مراقبت از ریختن انواع خوراکی ها حتی چسب و آدامس و غیره این است که از روفرشی استفاده کنید. به این صورت، فرش تان تمیز و خواهد ماند. 

در هر صورت، برای شستشوی خوب و استاندارد فرش ها نیز بهتر است که آن را به مراکز معتبر بسپارید. به این شکل، نگرانی ای بابت خراب شدن آن نخواهید داشت. با مسائل گوناگونی که در این بخش برای تان ارائه کردیم، می توانید در مدت زمان طولانی ای از فرش های خود نگهداری کنید. 

البته این را هم نادیده نگیرید که کیفیت فرش باید بالا باشد تا بتواند در برابر پاخوره و شستشوی مرتب، مقاومت نماید. 

صادرات فرش ۷۰۰ شانه امیران به کشور های همسایه

صادرات فرش ۷۰۰ شانه امیران به کشور های همسایه یکی از کالای پر سود در زمینه صادرات، فرش ها هستند. در این عرصه، شرکت های بازرگانی و حتی خود کارخانه جات، نقش زیادی دارند. در این بین، شاهد صادرات فرش ۷۰۰ شانه امیران به کشورهای همسایه می باشیم. در این زمینه، تولیدی، همه جوانب را در نظر گرفت است. 

از سوی دیگر، برای این که فرش بهتر در خارج از مرزها به فروش برسد، تمهیدات ویژه ای را تاجران روی دست می گیرند. مثلاً نخستین اقدام شان بررسی کامل کشور مقصد است. سپس بازار را زیر نظر می گیرند و بر اساس سلیقه و وضعیت اقتصادی، فرش ها را آماده صادرات می نمایند. 

موضوع دیگر این است که طبق استانداردها فرش ها را صادر می کنند تا به این شکل بتوانند در بازار پر رقیب، فروش بهترین داشته باشند. 

روی هم رفته، فرش ها در ابعاد مختلفی صادر می شوند که می توان به 3، 6، 9، 12 و 24 متری اشاره کرد. تنوع طرح را هم صادر کننده در نظر می ‌گیرد که این موضوعی مهمی به شمار می رود و به عرضه بهتر و زودتر کالا کمک زیادی می کند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0