مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش تابلو فرش ساعت با قیمت استثنائی

تابلو فرش ها در واقع تکه های کوچکی از فرش ها هستند که به دیوار بسته می شوند و از نظر تزئینی فوق العاده هستند. تابلو فرش ها به دلیل اینکه در گذشته بسیار دور استفاده می شدند، کلاسیک هستند اما تابلو فرش ساعت یک نمونه جدید آن هست.

بازار فروش تابلو فرش ساعت با قیمت استثنائی

تابلو فرش ساعت جایگزین ساعت های دیواری

تابلو فرش ساعت جایگزین ساعت های دیواری

و اما تابلو فرش ساعت که یکی از منحصر به فرد ترین نوع تابلو فرش های موجود در ایران و جهان است که امروزه توانسته است رضایت افراد زیادی را جلب کند و طرفداران بسیار در سر تا سر کشور بدست آورد. این نوع تابلو فرش ها خاصیت تزئینی عالی دارد که می توان از آن به عنوان ساعت دیواری نیز استفاده کرد البته این نوع ساعت خود دو دسته دارد که دسته اول تابلو فرش ساعت تزئینی ساده، و دسته بعد تابلو فرش ساعت تزئینی دارای ساعت است. در دسته اول تابلو فرش تنها به شکل یک ساعت بر روی دیوار نصب می شود اما در دسته دوم علاوه بر داشتن خواص دسته اول، می توانند همانند یک ساعت عمل کنند. این تابلو فرش ها اکثرا از الیاف ابریشم تولید و مصرف می شوند. یکی از نکات مثبت این محصول طولانی ماندن عمر آن است که این محصول می تواند مانند فرش ها عمر زیادی بکند بدون آنکه خراب شود. تابلو فرش به دو صورت دستباف و ماشینی تولید می شود و از آنجایی که نخ عضو کالا های محدود نیست، تابلو فرش به طرح های گوناگون یافت می شود. بخشی از این طرح ها عبارتند از:

▪مناظر سرسبز و با طراوت

▪گلزار ها و لاله زار های و مکان هایی که گل وجود دارد.

▪چهره افراد مشهور و نام آور تاریخی

▪آیات قرآن کریم

و…

تابلو فرش طرح های گوناگونی دارد که یک نمونه به وجد آور آن تابلو فرش ساعت است.

جنس نخ قابل استفاده در تابلو فرش های دستبافت

جنس نخ قابل استفاده در تابلو فرش های دستبافت

فرش ها و تابلو فرش های با استفاده از چیز های مختلف ساخته می شود و در ساخت آن الیاف طبیعی و مصنوعی می تواند به کار رود. تابلو فرش ها از الیافی به این شکل ساخته می شوند:

☆ابریشم: یکی از الیاف معروف و محبوب ابریشم است که در ساخت تابلو فرش بسیار به کار می رود اما از آنجایی که این ماده یک ماده گران قیمت است پس تابلو فرش آن نیز گران قیمت است و به عنوان یک وسیله لوکس به کار می رود.

☆کرک: این نوع الیاف از حیوانات بدست می آیند و کیفیت مرغوبی برای تابلو فرش به هم می زنند و به این سبب، تابلو فرش گران قیمت می شود.

☆پشم: این نوع الیاف در اغلب مواقع از گوسفندان بدست می آید. پشم کیفیت های متنوعی دارد پس قیمت آن بستگی به کیفیت و مرغوب بودن آن دارد و تابلو فرش هایی که از پشم ساخته می شوند کیفیت های مختلفی دارند.

☆اکریلیک: این نوع الیاف یک الیاف پرکاربرد در صنعت ساخت تابلو فرش است.

☆نخ های ترکیبی: در صنعت تابلو فرش سازی از نخ های ترکیبی نیز استفاده می کنند.

ظرفیت صادرات تابلو فرش به کشورهای همسایه

ظرفیت صادرات تابلو فرش به کشورهای همسایه

فروش تابلو فرش و صادرات تابلو فرشی یکی از گسترده ترین شبکات صادرات و فروش در کشور است. فروش و صادرات این محصول توانسته است که اشتغال زایی فراوانی در سراسر کشور ایجاد کند و درآمد اختصاصی تشکیل دهد.صادرات تابلو فرش از صادرات معروف غیر نفتی ایران است که البته در کنار آن گلیم و فرش نیز صادر می شود. تابلو فرش ها به کشور های گوناگون صادر می شوند و در بیشتر کشور ها علاقه مندان زیادی دارند. ایران تابلو فرش های خود را به کشور های فرانسه ژاپن آمریکا انگلیس و… صادر می کند و درآمد خوبی بدست می آورد. ابران تابلو فرش های خود را به ترکیه نیز از طریق گمرک ارسال می کند و حتی کشور های حاشیه ی خلیج فارس نیز از داشتن تابلو فرش های بی نظیر ایران محدود نیستند و ایران صادرات خوبی از تابلو فرش ها دارد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0