مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک در اصفهان

با گذر زمان و افزایش جمعیت نیاز افراد به فرش بیشتر و بیشتر شد و چون فرش های دستباف نیازمند صرف هزینه و وقت زیادی بودند در این هنگام انسان به فکر حل این مشکل افتاد و تکنولوژی نیز به کمک او شتافت و فرش های ماشینی جایگزین فرش های دستباف شد از این رو تولیدکنندگان سعی دارند که فرش های ماشینی به زیبایی و کیفیت فرش های دستباف نزدیک شده و نیازهای مختلف افراد با سلیقه های متفاوت را پاسخ دهند.

از میان فرش هایی که در بازار موجود است از فرش ۷۰۰ شانه استقبال ویژه ای می شود به همین دلیل فرش های ۷۰۰ شانه دارای تنوع و طرح های گوناگون تری نسبت به دیگر مدل ها می باشند.

فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک نیز یکی از طرح های جدید و منحصر به فردی است که میان آن فرش های ۷۰۰ شانه جایگاهی ویژه دارد و توانسته است نظرها را به سوی خود جلب نماید.

بازار فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک در اصفهان

معرفی فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک

معرفی فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک دارای ویژگی های متمایز کننده ای می باشد و به دلیل همین ویژگی مشتریان خاص خود را دارد.

تولیدکنندگان فرش همواره در تلاش برای زیباتر شدن طرح فرش های ماشینی بوده اند و در این راه از افراد با تجربه و کارشناسان خبره نیز کمک گرفته اند تا بتوانند با تولید فرش های با کیفیت و خیره کننده مشتریان را راضی نگه دارند.

این فرش دارای طرحی متفاوت با قیمتی مناسب برای افراد سخت پسند در نظر گرفته شده است و کسانی که به زیبایی خانه و دکوراسیون آن اهمیت ویژه ای می دهند لایق داشتن این نوع فرش هستند تا در کنار خانواده از آن لذت برده و آرامش را احساس کنند.

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک در مورد خصوصیات فنی این فرش لازم است در ابتدا به موضوع تراکم و تعداد گره های آن بپردازیم زیرا که میزان تراکم فرش نشان دهنده میزان مرغوبیت و کیفیت فرش است گفتنی است که این فرش به وسیله فرش های قالی بافی ۷۰۰ گره بافته می شود و تراکم طولی آنها ۲۲۵۰ گره می باشد لازم به ذکر است که فرش های ۷۰۰ شانه معمولا تراکمی بیان ۲۱۰۰ تا۳۰۰۰ دارند که تراکم ۲۲۵۰ گره از بهترین کیفیت برخوردار است.

از خصوصیت های دیگر این فرش آن است که علاوه بر تراکم بالا ریز بافت نیز ست و همین باعث زیبا تر شدن طرح ها و بالا رفتن بیشتر کیفیت آن می شود.

برای همه ما اطمینان از کیفیت کالایی که خریداری میکنیم مهم است و هیچ کدام از ما دلمان نمی خواهد که فرشی که میخریم در مدت زمان کوتاه خراب و یا پاره شود اگر شما هم این مشکل را دارید بهتر است این نوع فرش را انتخاب نمایید زیرا این نوع فرش با ارائه ضمانت نامه ۱۰ ساله خیالتان را از خراب نشدن فرشی که می خرید راحت می کند.

عوامل موثر بر گرانی فرش ۷۰۰ شانه

عوامل موثر بر گرانی فرش ۷۰۰ شانه در نظر داشته باشید که قیمت کالایی که خریداری می کنیم همواره به عوامل مختلفی بستگی دارد.

می توان از عوامل گرانی فرش نیز به چند مورد اشاره کرد که مهم ترین عامل در افزایش قیمت یک فرش میزان تراکم آن است و هر چه تراکم و تعداد گره یک فرش بیشتر باشد به دلیل بالا رفتن ظرافت آن قیمت نیز مسلما افزایش می یابد.

عامل بعدی موثر بر قیمت فرش ۷۰۰ شانه طرح های مختلف آن است و جالب است بدانید که بعضی از طرح ها قیمت بیشتری نسبت به بعضی دیگر دارند و طرح چیچک یکی از این گونه طرح ها است و دلیل آن هم این است که طرح چیچک طرحی خاص در طیف رنگی محدود مخصوص افراد خوش سلیقه و خاص است طیف های رنگ طرح چیچک سرمه ای و گردویی می باشد و البته شما میتوانید به طور سفارشی رنگ آبی فیروزه ای و کرم آن را نیز خریداری نمایید.

در پایان بهتر است بار دیگر به یک مورد حائز اهمیت اشاره کنیم که ضمانت نامه ۱۰ ساله ای که این طرح از آن برخوردار است به تنهایی می تواند قیمت فرش را افزایش دهد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0