مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران در تهران

بازار فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران در تهران یکی از شلوغ ترین و پرجمعیت ترین بازارهای تهران است چرا که تنوع فرش از رنگ و طرح و اندازه بسیار زیاد است. و همین امر سبب جذب مشتری های زیادی به خود شده است. یکی دیگر از دلایل آن قیمت های مناسب و همکاری با مشتری است. 

در تهران به دلیل آن که یک شهر پرجمعیت و بزرگ است مرکز خرید فرش های زیادی دایر است که همه ی مردم در هر بخشی از این شهر هستند بتوانند در اسرع وقت و بدون اتلاف زمان، فرش دلخواه خود را خریداری کنند.

بازار فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران در تهران

دلیل مرغوبیت فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران چیست؟

دلیل مرغوبیت فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران چیست؟فرش ۱۰۰۰ شانه مرغوب قیطران از طرح های فوق العاده زیبا و رنگ های سرشار از نشاط و شادابی بافته شده که می توان گفت همین امر سبب مرغوبیت آن شده است. طوری که تمام مردم جهان را به خود مجذوب کرده است. این فرش الهام گرفته از طرح های سنتی و به جامانده از ایام قدیم و همچنین کلاسیک است که یادآور خاطره های تلخ و شیرین می باشد.

علت آنکه به این فرش ۱۰۰۰ شانه می گویند بدین دلیل است که در هر یک متر عرض فرش، ۱۰۰۰ ریشه یا گره با رنگ های متفاوت بافته شده است. یکی دیگر از ویژگی های این فرش تولیده شده در رنگ های تیره و روشن است که همه ی افراد بتوانند متناسب با سلیقه ی خود آن را خریداری کنند.

انواع فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران از لحاظ مواد اولیه

انواع فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران از لحاظ مواد اولیهکارخانه هایی که اقدام به تولید فرش قیطران می کنند نه تنها مواد اولیه ثابت، ماندگار و باکیفیت را مورد استفاده قرار می دهند بلکه از بهترین دستگاه و تجهیزات اولیه بهره می برند. و از این رو توانسته اند استانداردهای بین المللی و ملی و همچنین تندیس های واحد نمونه را کسب کنند. 
استفاده از مصالح باکیفیت سبب شده تا فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران نه تنها در کشور ایران بلکه به کشور های دیگر نیز صادر شود و مورد استقبال گردشگران خارجی قرار بگیرد. 

از جمله مواد و دستگاه هایی که برای تولید فرش قیطران به کار برده می شود می توان موارد زیر را نام برد:

  • ماشین آلات ریسندگی نخ و رنگرزی الیاف
  • نخ آکرولیک و ابریشم
  • نخ پرز و نخ خاب فرش
  • ریشه فرش و آهار فرش

مرکز خرید فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران در پایتخت

مرکز خرید فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران در پایتختدر پایتخت بهترین و بزرگترین مراکز خرید و فروش فرش فعالیت می کنند که یکی از معروف ترین آن ها سرای فرش است. در این مرکز علاوه بر فرش های دیگر فرش قیطران نیز به فروش می رسد. در این مراکز مشاوران زیادی مشغول به کار هستند که وظیفه ی آن ها ارائه ی اطلاعات لازم مانند نوع فرش، مواد به کار رفته در آن، جنس، طرح، رنگ و… به خریداران و مشتریان است. 

البته بسیار مهم است که برای خرید بهترین و باکیفیت ترین فرش به کدام مرکز و شعبه مراجعه کنید. همچنین باید از نزدیک ترین و بهترین مسیر به آنجا بروید که در زمان و وقت شما صرفه جویی شود. یکی از بهترین مراکز خرید در تهران بازار فرش است که برای رفته به این مکان باید از مترو بخش خیام یا 15 خرداد استفاده کنید زیرا به بازار فرش نزدیک است. البته مترو خیام نسبت به 15 خرداد نزدیک تر است. 
یکی دیگر از مرکز های خرید فرش آقای فرش یا بهتر است بگوییم شهر فرش است که بسیار معروف و مشهور شده است. این مرکز شعبه های زیادی در نقاط مختلف تهران دارد که دسترسی همه به آن آسان شده است. در این شعب ها کارشناس های زیادی مشغول به کار هستند که به همه شکل شما را راهنمایی می کنند و البته سرویس دهی رایگان به تمام بخش های تهران را نیز دارند.

ازجمله مرکز خرید فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران می توان مراکز زیر را نام برد:

  • مرکز خرید فرش نیاوران
  • فرش فرهی
  • فرش آراد
  • مرکز خرید فرش هفت تیر
  • فرش سلطان کویر
مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0