مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار زیباترین موکت های ایرانی

29

چرا کارشناسان و طراحان دکور به استفاده از موکت تاکید می کنند؟ جنس بیشتر موکت ها از چه بوده و امروزه بازار زیباترین موکت های ایرانی چگونه است؟
اوایل دهه ۸۰ به طور ناگهانی موکت ها جای خود را به سنگ ها برای پوشش کف دادند، اما این تب خیلی دوام نیاورد، سنگ ها دارای مشکلاتی بودند که باعث شد موکت ها دوباره محبوب خانه ها شوند. برای مثال وقتی فرزند کوچک شما روی سنگ زمین می خورد آسیب فراوانی می دید، اما این تنها عیب آنها نبود، خانه های با کف سنگی در زمستان بسیار سرد و غیر قابل تحمل می شدند. این ها و عواملی دیگر دست به دست هم داد تا دوباره موکت ها کف پوش محبوب منازل شدند.

مشخصات انواع موکت های ایرانی

شما وقتی به بازار مراجعه می کنید موکت های خارجی نیز مشاهده می کنید وقتی از فروشندگان می پرسیم این موکت ها چه فرقی با موکت های ایرانی دارند می گویند الیافشان فرق می کند! دقیقا چه فرقی خودشان هم نمی دانند. خرید یک جنس ایرانی وظیفه ملی است، امروزه موکت های ایرانی به واسطه کیفیت خوبشان حتی راه صادرات را هم در پیش گرفته اند و بخشی از این محصولات صادر می شوند. با خرید کالای ایرانی شما از تولید کننده و کارگر ایرانی حمایت کرده اید. موکت های ایرانی قبلا از جنس نمد بوده اند اما امروزه از جنس پلی آمید، نایلون و پلی پروپلین تولید و به بازار عرضه می شوند.
امروزه بازار انواع موکت های ایرانی بسیار خوب بوده و مصرف کنندگان داخلی تمایل بیشتری برای خرید موکت ایرانی دارند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0