مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید موکت گلدار با رنگ های مختلف

موکت گلدار یکی از طرح های جذاب و زیبا است که در بسیاری از محیط ها برای کف استفاده می شود. تنوع در طرح و رنگ موکت گلدار بسیار زیاد است و علاوه بر سلیقه افراد در انتخاب این نوع از موکت ها، دکوراسیون محیطی که موکت برای کف آن استفاده خواهد شد نیز بسیار مهم است. موکت گلدار در طی سالیان دراز در بیشتر شرکت های تولید کننده موکت، در طرح ها و رنگهای مختلف عرضه شده است و بازار خرید و فروش بالایی داشته است.

بازار خرید موکت گلدار با رنگ های مختلف

طرح های جدید موکت گلدار

طرح های جدید موکت گلدارطرح گل در فرش و موکت، یکی از کلاسیک ترین نقش ها و طرح ها در فرهنگ ایرانی است که با استقبال بالای مشتریان نیز روبرو است. 

همه ی تولیدکنندگان موکت نیز با توجه به این علاقه و سلیقه مشتریان،تولید موکت با طرح گل را در در بین محصولات خود دارند و سعی کرده اند با گذشت زمان و تغییر دکوراسیون ها از طرح های مدرن تری نیز در تولیدات خود به کار ببرند.

در طرح جدید موکت های گلدار، تنوع محصولی بسیار بالا است. تراکم گل هایی که در موکت استفاده می شود در بعضی از طرح ها زیاد و در بعضی دیگر کم استفاده می شود تا با توجه به دکوراسیون های متفاوت بتوانند آن را انتخاب و مطابقت دهند.

امروزه بیشتر طرح های گل که در داخل موکت استفاده می شود هم رنگ خود موکت است، تا در عین سادگی که در موکت وجود دارد، طرح آن نیز جلوه و جذابیت خاصی به محیط بدهد.

طرح های گلدار موکت برای محیط هایی که سادگی بیش از حد دارند و یا چیدمان اشیا در آن بسیار کم است، بهترین انتخاب است و باعث پر دیده شدن محیط می شود.

نکاتی برای انتخاب موکت های گلدار

نکاتی برای انتخاب موکت های گلداراجزای تشکیل دهنده دکوراسیون در یک محیط، مانند حلقه های یک زنجیر هستند که باید متناسب با یکدیگر انتخاب شوند تا باعث جذابیت و زیبایی در آن مکان شود.

مثلا در بسیاری از مکان ها با وجود استفاده از اشیاء گران قیمت ولی جذابیتی در محیط دیده نمی شود و حتی ممکن است بسیار نامرتبط با هم دیده شوند.

در انتخاب موکت گلدار اولین نکته ای که باید به آن دقت کرد، ویژگی های محیطی است که موکت در آن به عنوان کفپوش استفاده خواهد شد. محیط هایی که در دکوراسیون آن از رنگهای زیادی استفاده شده است، موکتی که برای کفپوش آن به کار می رود باید تک رنگ باشد، چون رنگهای زیاد در طرح موکت باعث شلوغی بیشتر محیط می شود و تک رنگ بودن موکت به محیط نظم می دهد.

در محیط های ساده با چیدمان کم نیز استفاده از طرح های گلدار با رنگهای ترکیبی می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد.

هنگام انتخاب موکت گلدار برای محیط مورد نظر، کیفیت و رنگ موکت نیز بسیار مهم است. مکان هایی که رفت و آمد بالایی دارد، باید از موکتی با مقاومت بالا و تن رنگهای تیره تر استفاده کرد تا زود کثیف، خراب یا فرسوده نشود.

فروش موکت گلدار با کیفیت تضمین شده

فروش موکت گلدار با کیفیت تضمین شدههمه شرکت های معتبر عرضه کننده موکت در داخل کشور محصولاتی با کیفیت بالا و تنوع محصولی بالا در بازار عرضه می کنند. 

موکت های گلدار نیز از جمله موکتهای پرفروش در بازار داخلی هستند که در تهیه آن از الیاف مختلفی استفاده شده است. جنس و کیفیت موکت ها به مواد اولیه و الیاف استفاده شده در آن بستگی دارد.

معمولا شرکتها سعی می کنند که در تولید انواع طرح هایی که تولید و عرضه می کنند، الیافی با جنس های مختلفی استفاده کنند تا مشتریان بتوانند در هر رنج قیمتی که می توانند محصول خود را تهیه کنند.

فروش موکت گلدار نیز با توجه به کیفیت الیاف استفاده شده در آن که مصنوعی یا طبیعی باشد متفاوت است. موکت هایی که در تهیه آنها از الیاف طبیعی مانند پشم بیشتر استفاده شود، قیمت بالاتری دارند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0