مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید فرش خشتی ۷۰۰ شانه در ایران

فرش های ۷۰۰ شانه این روز ها در طرح و رنگ های بسیار زیاد و متنوعی تولید می شود که هر یک از آن ها مشتریان و طرفداران خاص خود را دارد. فرش خشتی ۷۰۰ شانه نیز جزء آن دسته از طرح هایی است که مشتریان پر و پا قرصی دارد و از آن برای دکوراسیون منازل خود استفاده می کنند. بازار خرید و فروش این محصول در ایران بسیار پر رونق است به طوری که اکثر کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی در کشور این محصول را در ابعاد و طرح های متفاوت تولید و روانه بازار داخلی می کنند.بازار خرید فرش خشتی ۷۰۰ شانه در ایران

تاریخچه بافت فرش های خشتی

تاریخچه بافت فرش های خشتی صنعت فرش از قدیم الایام در ایران رواج داشته و تولید فرش در طرح ها و رنگ بندی های متفاوت توسط بافندگان آن مرسوم بوده است. تاریخچه بافت فرش طرح خشتی نیز به دوران قدیم باز می گردد که در آن زمان به نوبه خود از طرح های منحصر به فرد برای بافت بود.

خاستگاه اصلی و شهر مهمی که در آن زمان نسبت به تولید فرش های با طرح خشتی اقدام نمود استان چهارمحال بختیاری بود. بافندگان این شهر جزء اولین کسانی بودند که توانستند چنین محصولی را با زیبایی هر چه تمام تر تولید کرده و به بازار عرضه نمایند.

همانطور که با روی کار آمدن دستگاه و ماشین آلات و تکنولوژی به زندگی انسان، فرش نیز جزو محصولاتی شد که به صورتی ماشینی نیز تولید می شود. فرش طرح خشتی نیز یکی از آن هاست و امروزه به صورت ماشینی و در مدت زمان کمتری تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

تفاوت بافت فرش های ۷۰۰ شانه با دیگر فرش ها

تفاوت بافت فرش های 700 شانه با دیگر فرش ها فرش ها از دوران قدیم تا به حال از نظر بافت و طرح و رنگ و ابعاد با یکدیگر تفاوت داشته اند و در حال حاضر نیز دارند. امروزه نیز با وجود تولید فرش ها به صورت ماشینی باز هم در میان آن ها تفاوت بافت فرش دیده می شود و نمی توان گفت فرش های تولید شده صد در صد با یکدیگر یکسان و مشابه هستند.

فرش های ماشینی همانند فرش های دستبافت اصطلاحات فنی مخصوص به خود را دارند که با مشخص نمودن آن ها می توان به تفاوت بافت فرش پی برد. فرش های ماشینی امروزی دارای دو اصطلاح مهم هستند که یکی از آن ها شانه فرش و دیگری تراکم فرش است.

شانه فرش اصلی ترین آن هاست و بیشترین کاربرد را در هنگام تولید و حتی خرید و فروش مورد استفاده قرار می گیرد. فرش ۷۰۰ شانه یکی از آنهاست که تعداد گره موجود در یک متر مربع از فرش را نشان می دهد.

هر چقدر این رقم بیشتر باشد متقابلا نشان دهنده تعداد گره موجود در یک متر مربع فرش است که با افزایش آن بر ریز بافت شدن فرش تاثیر می گذارد. فرش های ۷۰۰ شانه به دلیل داشتن گره کم نمی تواند گزینه مناسبی برای تولید فرش های ماشینی با طرح های بسیار شلوغ به شمار آید.

در صورتی که فرش های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و حتی ۱۵۰۰ شانه می توانند در تولید فرش های پر نقش و نگار و شلوغ کارآمدتر باشند.

فروش ارزان فرش خشتی ۷۰۰ شانه با کیفیت به صورت عمده

فروش ارزان فرش خشتی 700 شانه با کیفیت به صورت عمده فرش خشتی که به روش ماشینی تولید شده باشد نیز این قابلیت را دارد که در مشخصات فنی مختلفی تولید شود. به این صورت که فرش خشتی ۷۰۰ شانه در حال حاضر در بسیاری از کارخانه های در ابعاد ۱۲، ۹، ۶ و حتی ابعاد کوچکتر در شانه های ۷۰۰، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ و با تراکم بافتی متفاوت تولید شده و به صورت عمده در اختیار فروشندگان قرار می گیرد.

فروش ارزان فرش در بازار با شرایط خاصی امکان پذیر است. یکی از این شرایط حجم و تعداد خرید فرش می باشد. به طوری که اگر خریدار اقدام به خرید عمده و انبوه نماید می تواند فرش ماشینی طرح خشتی را به قیمت ارزان خریداری نماید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0