بازار موکت ایران
خانه / موکت ایرانا / بازار انواع بهترین موکت های زیبا

بازار انواع بهترین موکت های زیبا

بهترین موکت های زیبای موجود در بازار چه مشخصاتی دارند؟ بهترین موکت ها در چه اندازه ایی تولید می شوند؟ بازار انواع موکت در بازار چگونه است؟
موکت ها در دکوراسیون منازل بسیار مهم هستند، موکت ها بر خلاف فرش ها کل منازل را پوشش داده و زیبایی آن ها تاثیر زیادی بر زیبایی منازل دارد. موکت ها امروزه در رنگ های متنوعی به بازار عرضه شده اند، این موکت ها دارای قیمت مختلف و ویژگی های متنوعی هستند.

ویژگی موکت ها و نکات خرید آنها

اولین گام این است که شما مشخص کنید چقدر می خواهید هزینه کنید، طیف قیمتی بسیار متنوعی در بازار وجود دارد. جنس عمده موکت ها از پلی پروپیلن است و کیفیت این مواد در تعیین قیمت موکت ها بسیار موثر است. موکت های مخملی اگر در جای پر ترددی نصب شوند زود خراب شده و کوبیده می شوند. موکت های با پرز بلند و متراکم برای محل های پر تردد بهتر است. این نوع موکت های نرم برای مناطق سردسیر مناسب می باشند. هنگام نصب موکت دقت کنید جهت خاب تمام قطعات در یک طرف باشد. عمده موکت ها با عرض ۲ تا ۴ متر به بازار عرضه می شوند.
امروزه موکت ها بازار بسیار خوبی دارند و انواع موکت ها با جنس های مختلف و البته طیف قیمتی متنوع از طریق بازارهای محلی و سایت های اینترنتی قابل تهیه است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی فرش ایرانا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: علی خوانساری
شماره موبایل: 09130889745

مطلب پیشنهادی

موکت ساده

قیمت انواع موکت ساده

موکت های ساده چه مشخصاتی دارند؟ در خرید این موکت ها باید به چه نکاتی …