مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع ضخامت موکت ظریف مصور در فروشگاه های اهواز

ضخامت موکت ظریف مصور به چه صورت است? در کدام فروشگاه ها قابل دسترسی هستند? با چه قیمت هایی بفروش می رسد? آیا امکان ارسال موکت از فروشگاهها و نمایندگیهای سراسر کشور وجود دارد? و به چه روشی سفارش آن انجام می شود?

با توجه به اینکه ظریف مصور یک برند شناخته شده و معتبر کشوری هست که تقریبا عموم جامعه این برند و کیفیت را کاملا می شناسند. 

البته شرکت ظریف مصور علاوه بر تولید موکت و کف پوش در زمینه های دیگری نیز فعالیت داشته و بعنوان شرکت هلدینگ در صنعت کشور نام برده شده است.

شرکت ظریف مصور محصولات خود را به صورت نمایندگی ارائه می دهد که در فروشگاههای اهواز به صورت عمده بفروش می رسد.

جهت استفاده از مشاوره ما در این زمینه و اطلاع از قیمتها ارتباط بگیرید تا به بهترین نحو راهنمایی شوید و به انتخاب درست و صحیح جهت انواع آن دست پیدا کنید. 

انواع ضخامت موکت ظریف مصور در فروشگاه های اهواز

اهمیت میزان ضخامت موکت در کاربرد های مختلف

اهمیت میزان ضخامت موکت در کاربرد های مختلفمیزان ضخامت موکت اهمیت فراوانی دارد بعلت اینکه باید برای موقعیت مکانی مورد نظر مناسب باشد.

به این صورت اگر موکت پرز بلندتری داشته باشد از مقاومت بالاتری برخوردار بوده و اینکه رفت و آمد زیادی روی آن صورت گیرد هیچ مشکلی را ایجاد نمی کند.

از جمله موکت های نمدی عایق حرارتی هستند یعنی بدین صورت که دمای هوای سرد را به کف اتاق حتی بدن انتقال نمی دهد.

موکت های نمدی هم می تواند دو لایه تولید شود و هم یک لایه که با توجه به ضخامت می توان نتیجه گرفت که دو لایه آن در برابر 

حفظ گرما عملکرد بهتری داشته و نرم تر از یک لایه می باشد.

کاربرد این نوع موکت برای اتاق کودک بسیار مناسب بوده و حتی بدلیل ضخامت بیشتر در مکانهایی مثل راهروها نیز استفاده شده و به آن مکان ظاهر زیبایی می بخشد. 

ضخامت های مختلف موکت های ظریف مصور

ضخامت های مختلف موکت های ظریف مصورمحصولات شرکت ظریف مصور بسیار متنوع بوده و توانسته بسیاری از خریداران با سلایق مختلف را راضی و خوشحال نگه دارد.

انواع موکت در طرح های مختلف جهت اتاق کودک, نوجوان, موکت برای دختران و پسران, موکت اتاق پذیرایی تولید کرده است.

موکت ظریف مصور طرح توسکا از نمد تک لایه با چسب زیرین استفاده شده که ضخامت آن پنج میلیمتر می باشد. جنسی که در آن بکار رفته و پرز و مو را به طرف خود جذب نمی کند از پلی پروپیلن می باشد.

طرح دیگری از این موکت رادین با ضخامت هفت میلیمتر می باشد.

این طرح از دو لایه نمدی استفاده شده به این صورت که لایه زیرین نمد هم لایه دیگری از جنس نمد قرار گرفته که در نتیجه مقاومت و عایق رطوبتی آن را بیشتر کرده و پرز و مو هم دیگر به این لایه ها نمی چسبد و جارو کشیدن آن سهل و آسان می باشد.

طرح پاییز نمونه دیگری هست که جز موکت های تافتینگ بوده و نخ بکار رفته در آن از جنس پلی پروپیلن می باشد که از استحکام مناسبی برخوردار هست.

اگر محیط  پر رفت و آمد باشد این نوع طرح بسیار مناسب هست چرا که در برابر فرسایش و تغییر رنگ و گرما و نور مقاوم می باشد و قابل شستشو در تعداد دفعات زیاد است.

طرح کاملیا جزو موکت های پرز بلند با ضخامت  دوازده میلی متر هست که این مدل و نمونه نیز عایق گرما و سرما و رطوبت بوده و با توجه به دو لایه بودنش از نرمی خاصی برخوردار می باشد.

جنس نخ آن از پلی پروپیلن و طرح چاپی آن بسیار زیبا در انواع مختلف زمینه ها و رنگها می باشد.

فروش انواع موکت ظریف مصور با ضخامت های مختلف

فروش انواع موکت ظریف مصور با ضخامت های مختلفبا توجه به انواع طرحهایی که در تیتر قبلی گفته شد و با توجه به تعداد لایه و جنس نخ و ضخامت های مختلف فروش انواع موکت ظریف مصور در این سایت به صورت عمده امکان پذیر هست.

کافی است برای مطلع شدن از قیمت موکت و موجودی مربوطه با مشاوران این مجموعه تماس گرفته و خرید خودتان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و از راهنمایی های مورد نظر به نحو مطلوب استفاده کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0