مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزان ترین موکت های تایل با کیفیت مناسب

موکت ها از مناسب ترین انواع کف پوش ها می باشند. عایق بودن در برابر سرما و گرما و همچنین زیبایی فوق العاده ای که به فضا می بخشند نشان دهنده اهمیت این محصول در دکوراسیون محیط های متفاوتی اعم از اداری، خانگی و یا هتل ها و مسافر خانه ها می باشد. موکت های تایلی طرح های مشابه کف پوش دارند و به فضا رسمیت ویژه ای می بخشند. با هماهنگ کردن این محصول با سایر اجزای دکوراسیون می تواند فضای داخلی را بسیار متفاوت و زیباتر کرد. 

ارزان ترین موکت های تایل با کیفیت مناسب

معرفی انواع موکت های تایل

معرفی انواع موکت های تایلدو نوع موکت از لحاظ بافت وجود دارد؛ موکت های پرز بلند و موکت های دارای پرز کوتاه. به شکل معمول موکت های تایل دارای پرزهای کوتاه می باشند تا تمیز کردن آن راحت تر انجام گیرد به ویژه در محیط های غیر خانگی که رفت آمد با کفش های خاکی صورت می گیرد. معرفی موکت تایل بر اساس طرح نیز می تواند به دو دسته تقسیم شود. دسته اول موکت های با زمینه تیره و طرح راه راه منقطع که دارای رنگ روشن تری می باشد  و دسته دوم که در فرش از اشکال هندسی و زاویه دار استفاده شده است. 

جنس موکت های تایل عمدتا از پلی استر و پل آمید می باشد و به همین دلیل ضد رطوبت می باشد و در مناطق مرطوب نیز به راحتی می توان از آن استفاده کرد. این جنس از موکت دارای میزان انعطاف پذیری بسیار خوبی می باشد و در زیر پا احساس خوبی ایجاد می کند. به طور معمول این موکت ها به صورت متری و در عرض سه متر به بازار ارائه می شوند اما ابعاد دیگری نیز با عرض های متفاوت تری که برای هتل ها استفاده می شود نیز تولید می شود. 

استفاده از موکت های تایل می تواند با توجه به قیمت مناسب آن در برابر سایر کفپوش ها با قیمت کم تر موجب تغییر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی شده و در بودجه مصرفی نیز صرفه جویی صورت گیرد. 

از موکت های تایل در کجا استفاده می کنیم

از موکت های تایل در کجا استفاده می کنیمموکت های تایل بهترین انتخاب برای ساختمان های اداری و سالن های همایش می باشند؛ به طور معمول فضا را گسترده تر و گرم تر نشان می دهند که برای ایجاد احساس آرامش در این سالنها به شکل ویژه ای تاثیر مثبت دارند. اما استفاده آن ها در محیط های اداری به این معنا نیست که برای ساختمان های مسکونی مناسب نیستند. استفاده از آن ها در ساختمان های مسکونی نیز معمول است و به ویژه در اتاق هایی با دکوراسیون مینیمال و ساده بسیار زیبا به نظر می رسند. 

استفاده موکت تایل در راهروی هتل ها نیز صورت می گیرد و که می تواند شکل زیبایی به فضای داخلی ساختمان دهند. امکان شست و شوی آن ها نیز به راحتی فراهم است و با طول عمر بالایی که دارند به عنوان یک کفپوش بسیار به صرفه می باشند. 

فروش عمده انواع موکت تایل به طور مستقیم

فروش عمده انواع موکت تایل به طور مستقیمخرید عمده این محصول باعث می شود تا شما قیمت بسیار کم تری برای هر متر از آن پرداخت نمایید. فروش موکت تایل به طور مستقیم به خریداران به معنای حذف واسطه ها می باشد. حذف واسطه ها می تواند قیمت محصول را بسیار مناسب نگه دارد. توصیه می شود تا محصول به شکل مستقیم و عمده خریداری شود تا کم ترین میزان قیمت برای موکت های تایل پرداخت شود. هتل ها و مسافرخانه ها از بزرگترین خریداران عمده موکت می باشند. 

موکت های تایل در رنگ های بسیار متنوعی تولید می شوند که بر اساس طراحی داخل ساختمان می توانید رنگ مناسب خود را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید. کفپوش هایی مانند موکت تاثیر بسیاری بر فضای داخلی دارند و با هزینه ای بسیار کم می توان دکوراسیون داخلی خانه را به راحتی متحول کرد. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0