مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزان ترین موکت حصیری در ایران

موکت به عنوان یکی از کاربردی ترین کفپوش ها همچنان در فرهنگ ایرانی جایگاه خاص خود را دارد و تولیدکننده های این کالا سعی کرده اند با ایجاد تنوع، جذابیت خاصی به آن بدهند. طرح موکت حصیری یکی از انواع طرح های پرطرفدار است که می توان در مکان های مختلف از آن استفاده کرد. بهترین راه برای خرید موکت ارزان ارتباط با نمایندگی های عرضه این کالا است.

ارزان ترین موکت حصیری در ایران

مشخصات فنی موکت طرح حصیری

مشخصات فنی موکت طرح حصیریموکت طرح حصیری در بیشتر برندهای تولید کننده موکت در داخل ایران وجود دارد و همیشه جزء پرفروش ترین مدل ها به حساب می آید. علت نام گذاری آن به دلیل طرحی است که دارد. طرح آن از بافت حصیر گرفته شده است و چون حصیر از گذشته های دور در بین ایرانیان استفاده های زیادی شده، در طرح موکت نیز همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است.

این طرح از لحاظ ظاهری کاملا طرح بافت حصیر را نمایش می دهد و از لحاظ رنگی نیز معمولا چند رنگ را در تهیه آن به کار می برند. دو یا سه رنگی که در بافت این طرح از موکت استفاده می شود، معمولا از یک خانواده رنگی انتخاب می شوند و رنگ ها نزدیک به هم هستند.

ضخامت و نرمی این طرح به بلندی الیاف آن بستگی دارد که معمولا در این طرح از الیاف زیاد بلند استفاده نمی شود. جنس و کیفیت موکت نیز به جنس الیافی بستگی دارد که در تهیه موکت به کار می رود. که در بعضی از شرکتهای تولید کننده برای بالابردن کیفیت موکت از الیاف ابریشمی و ضد حساسیت در تار و پود آن استفاده می شود.

تمام طرح های موکت به ویژه طرح حصیری در ابعاد و اندازه های مختلفی در بازار عرضه می شود. 

محل های مناسب برای استفاده از موکت های طرح حصیری

محل های مناسب برای استفاده از موکت های طرح حصیریموکت طرح حصیری را تقریبا در تمام قسمت های خانه مثل اتاق، آشپزخانه، حال پذیرایی و راهرو می توان استفاده کرد و هیچ محدودیت مکانی برای استفاده از موکت وجود ندارد. فقط به نوع دکوراسیون و یا سلیقه افراد بستگی دارد.

طرح حصیری، به عنوان یک طرح شلوغ شناخته می شود و خط و نقش های شکل بافت حصیر، که روی آن دیده می شود به آن جذابیت خاصی می دهد. برای دیده شدن بهتر طرح آن باید با دکوراسیون و مکان مورد نظر متناسب باشد.

به عنوان مثال در محلی مانند پذیرایی یا اتاق های بزرگ که علاوه بر موکت از فرش نیز استفاده خواهد شد، طرح حصیری موکت انتخاب درستی نیست و کف محیط خیلی شلوغ دیده خواهد شد. یا مکان هایی که چیدمان شلوغی دارند موکت طرح حصیری برای آنجا جالب نیست و جذابیتی ندارد. 

محل مناسب موکت حصیری، با توجه به طرحی که دارد مکان هایی است که بتوان از موکت به تنهایی در کف محیط استفاده کرد. کسانی که موکت طرح دار را برای کف ترجیح می دهند، راهرو، آشپزخانه و اتاق هایی که چیدمان خلوتی دارند می تواند بهترین انتخاب باشد.

البته در خرید موکت در نظر گرفتن ویژگی های مکانی که که قرار است موکت در آن استفاده شود بسیار مهم است.

خرید موکت طرح حصیری با قیمت مناسب

خرید موکت طرح حصیری با قیمت مناسببرای خرید موکت طرح حصیری مناسب، با دوام و کیفیت بالا باید حتما به مراکز معتبر و نمایندگی ها مراجعه کرد تا بتوان کالا را با قیمت مناسب و کیفیت خوب تهیه کرد. 

کیفیت موکت و قیمت آن ارتباط مستقیمی با همدیگر دارند. نوع بافت و کیفیت مواد اولیه تعیین کننده قیمت موکت است. 

موکت هایی که بافت فشرده و متراکمی دارند، استحکام و دوام بالاتری نیز دارند. البته تراکم بیشتر بافت های موکت باعث کاهش نرمی موکت نیز می شود که آن به سلیقه مشتری بستگی دارد که دوام و عمر موکت مهم است یا لطافت و نرمی موکتی که تهیه می کند.

قیمت موکت طرح حصیری در برندهای مختلف متفاوت است، چون هر کدام از برندها در تولید محصولات خود از مواد و نوع بافت متفاوتی استفاده می کنند و قیمتی هم که ارائه می دهند با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0