مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزانترین فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران در فروشگاه های تهران

آیا می‌دانستید فرش کلمه‌ای عربی می‌باشد؟ فرش که به معنای گستردن است هر چیزی که قابل پهن کردن باشد شامل می‌شود.
در ایران نیز فرش به نوعی بافت که از پنبه، پشم و ابریشم بافته می‌شود اطلاق می‌گردد و به عنوان پوشش دهنده زمین در منازل از آن استفاده می‌شود.
در این میان فرش قیطران از جمله برترین تولید کنندگان فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران توانسته با استفاده از بروزترین و جدیدترین دستگاه‌های بافندگی فرش ۱۵۰۰ شانه را تولید و به بازار جهانی عرضه نماید. می‌توانید از انواع فرش‌های قیطران در این فروشگاه بازدید نمایید. 

ارزانترین فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران در فروشگاه های تهران

انواع طرح های مختلف فرش 1000 شانه قیطران

انواع طرح های مختلف فرش 1000 شانه قیطرانطرح های مختلف فرش ۱۰۰۰ شانه قیطران با بافت ماشینی به علت شباهت زیادی که به فرش دست بافت دارد مورد توجه خریداران فرش ماشینی قرار گرفته است. این شباهت بالای فرش ۱۰۰۰ شانه ماشینی به فرش دست بافت به علت تراکم بالای استفاده شده از نخ در این فرش می‌باشد. در واقع هرچه شانه یا تراکم فرش بالاتر باشد از کیفیت و ظرافت بیشتری برخوردار می‌شود و این در حالی ست که ضخامت فرش کاهش پیدا می‌کند. یکی دیگر از عوامل کیفیت فرش ماشینی استفاده از نخ اکریلیک و ابریشم مصنوعی است. از ویژگی‌های نخ اکریلیک عدم پرزدهی، قابلیت رنگ پذیری بالا، ضد حساسیت و مقاومت در برابر حرارت است. فرش‌های تولید شده با نخ اکریلیک به هیچ عنوان بوی پلاستیک نمی‌دهند و همینطور بو نیز به خود نمی‌گیرند. علاوه بر اینکه فرش‌های ۱۰۰۰ شانه در طرح‌های مختلف در ابعاد ۶، ۹ و ۱۲ متری به صورت مستطیل تولید می‌شود در شکل‌های بیضی و گرد نیز تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. این فرش‌ها به صورت گل برجسته نیز بافته می‌شوند که حس خاصی در هنگام راه رفتن بر روی آن به مخاطب القاء می‌کند و همین طرح‌ های مختلف فرش قیطران است که بازار فرش ماشینی را به نوعی متحول کرده است. 

تفاوت عمده فرش 1000 شانه قیطران با دیگر فرش ها

تفاوت عمده فرش 1000 شانه قیطران با دیگر فرش هااز تفاوت‌های فرش 1000 شانه قیطران با دیگر فرش‌ها در گره‌های آن و صد البته طرح‌های متفاوتش است. هر چه تعداد این گره‌ها بالاتر باشد کیفیت فرش بهتر می‌شود. این گره‌ها به نام‌های شانه و تراکم شناخته می‌شوند. 
تفاوت شانه و تراکم در فرش چیست؟ منظور از شانه فرش تعداد ریشه یا گره موجود در هر متر مربع از عرض فرش می‌باشد. 
تراکم فرش نیز مانند شانه فرش است با این تفاوت که گره‌های آن در طول فرش قرار دارد در واقع به تعداد گره در هر متر مربع از طول فرش تراکم می‌گویند. و معنای گره فرش در واقع همان نخ‌های است که از فرش بیرون زده و سطح فرش را تشکیل می‌دهد، هر کدام از این نخ‌ها در زیر فرش یک گره دارند که مجموع آنها تعداد گره‌ها را مشخص می‌کند. فرش ۱۰۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰ همان طور که در بالا توضیح داده شد از ۱۰۰۰ گره در بخش شانه و ۳۰۰۰ گره در بخش تراکم تشکیل شده‌اند و از فرش‌های با شانه‌های بالاتر ارزانتر هستند ولی در عین حال از ضخامت بیشتری برخوردارند. 
فرش‌های ۱۰۰۰ شانه از فرش‌هایی با شانه کم‌تر، نرم‌تر هستند و این نرمی به علت نازک‌تر بودن و بیشتر بودن تعداد نخ‌ها می‌باشد. به همین دلیل هم به فرش‌های ۱۰۰ شانه فرش‌های دست بافت گونه می‌گویند. 

تامین کننده فرش 1000 شانه مورد نیاز بازار داخلی

تامین کننده فرش 1000 شانه مورد نیاز بازار داخلی

شرکت قیطران یکی از اصلی ترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان کشور است و علاوه بر تامین فرش مورد نیاز بازار داخلی موفق به صادرات این فرشها در بازارهای هدف نیز گشته است.
شما خواننده گرامی نیز می توانید در صورت تمایل به سفارش و تهیه این محصولات، با بازدید از بخش های مختلف این فروشگاه علاوه بر دیدن تمام طرح های فرش با تراکم های مختلف، در کنار آنها خصوصیات تولیدی و مشخصات آنها را مطالعه نمایید و با قیمت هایی تضمین شده اقدام به خرید نمایید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0