مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت تابلو فرش سفارشی چهره

از تابلو فرش چهره می توان به عنوان هدیه برای مناسبت های مختلف استفاده کرد. این تابلو ها معمولا با نام هاي ديگری نيز  مانند:تابلو فرش سفارشی، بافت عکس روی فرش، عکس چهره و تابلو فرش شخصی شناخته می شوند. تابلو فرش های چهره بافتنی قیمت بالاتری نسبت  به تابلو فرش های چهره چاپی دارند. عوامل مختلفی بر قیمت تابلو فرش سفارشی از جمله : جنس نخ اصلی تابلو فرش، شانه و تراکم تابلو فرش تاثیر می گذارد. برای اطلاع از آخرین قیمت تابلو فرش سفارشی چهره باید از نمایندگی های فروش این محصولات اطلاعات کسب کنیم. 

آخرین قیمت تابلو فرش سفارشی چهره

انواع تابلو فرش نفیس

انواع تابلو فرش نفیستابلو فرش های نفیس با الهام از تصاویر و آثار نقاشان معروف ایرانی و اروپایی بافته شده است. 

تابلو فرش به فرش هایی گفته می شود که جنبه تزئینی دارد و جزء فرش های ریز بافت به شمار می روند. تابلو فرش ها به دو دسته دستباف و ماشینی تقسیم می شوند.

تابلو فرش های دستباف علاوه بر مواد و نخ با کیفیت، دارای گره های قوی تری می باشند و این موضوع بر عمر تابلوها اضافه می کند. 

در تابلو فرش های ماشینی هیچ گره ای وجود ندارد و با استفاده از حرارت بالا الیاف را به هم می چسبانند. فرق این تابلوها با یک دیگر در این است که الیاف فرش دستباف کاملا قابل تشخیص می باشد. 

انواع تابلو فرش ها دارای طرح های زیادی از جمله :طرح طبیعت، گل، طرح پرندگان،طرح خوشنویسی، طرح و آن یکاد و طرح چهره می باشند که این طرح ها جزء پر طرفدارترین نقش ها در تابلو فرش می باشند. 

از لحاظ قیمت تابلو فرش های دستباف به دلیل لوکس بودن از تابلو فرش های ماشینی گران‌تر می باشند. همچنین یکی دیگر از دلایل گران‌تر بودن تابلوهای دستباف کیفیت نخ های به کار رفته در آن ها می باشد. علاوه بر این ها سایز تابلو فرش ها از مهمترین فاکتورهای قیمت گذاری به شمار می روند. 

برای سفارش این تابلوها باید طرح وسایز مورد نظر خود را به تولید کننده تابلو فرش بدهیم. 

بهترین نخ های به کار رفته در تابلو فرش چهره

بهترین نخ های به کار رفته در تابلو فرش چهرهنخ ابریشم، پشم و نخ هایی از جنس الیاف مصنوعی جزء بهترین نخ های به کار رفته در تابلو فرش می باشند. 

تابلوهایی که با نخ ابریشم بافته می شوند دارای جنس بهتر و مقاومت بیشتری نسبت به سایر نخ ها می باشند به همین دلیل تابلو فرش های ابریشمی بسیار ارزشمند و گرانتر می باشند. 

الیاف پشم که در تابلو فرش ها به کار برده می شود با مرور زمان دچار ساییدگی می شوند. 

تابلو فرش های ماشینی همانطور که از اسمشان مشخص است با ماشین تولید می شوند همچنین در این تابلوها از الیاف تابلوهای دستباف استفاده نمی شود و از الیاف مصنوعی استفاده می شود. نخ های تابلو فرش های ماشینی از مقاومت کمتری برخوردار می باشند. 

متریال تابلو فرش چهره چاپی الیاف پلی استر با میزان دوام بالا می باشد. 

فروش تابلو فرش سفارشی چهره با قیمت مناسب

فروش تابلو فرش سفارشی چهره با قیمت مناسبامروزه تابلو فرش ها جزء یکی از هنرهای مخصوص ایرانیان شناخته شده است که در بازارهای داخلی و خارجی از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد. 

در کشور ما بافت تابلو فرش چهره به روش های مختلف و در شهرهای مختلف انجام می شود و خریداران زیادی هم دارد. همچنین افراد از این تابلو ها به عنوان سوغاتی برای اقوام خود در کشورهای دیگر استفاده می کنند. 

قیمت تابلو فرش چهره تا حد بسیار زیادی به کیفیت تابلو فرش بستگی دارد و اینکه این تابلوها به چه روشی تهیه می شوند. 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره به کیفیت تابلو از نظر شانه و تراکم وابسته است. 

فروش این تابلو فرش های سفارشی با قیمت مناسب در نمایندگی های فروش این محصولات صورت می گیرد.

تابلو فرش های  دستباف چون کار دست می باشند گران‌تر از تابلوهای ماشینی می باشند. همچنین دارای ماندگاری بیشتری می باشند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0